Aģenta aktuālie piedāvājumi
Inese Štorha
Inese Štorha
NĪ darījumu vadītāja
Jelgava
Atstāt vērtējumu
Klientu atsauksmes
Jurijs K.
Man ļoti patika Latio speciālistes Ineses Štorhes profesionāls un operatīvs darbs. Iepriekš saskāros ar nekustamo īpašumu aģentiem, bet Ineses Štorhes darbu vēlos īpaši atzīmēt kā augsti kvalificētu visos pirkuma procesa posmos. Pat zemesgrāmata pieņēma lēmumu nākamajā darba dienā pēc dokumentu iesniegšanas.
SIA Mantelis
Īpašs paldies Inesei Štorhai personīgi.
Oskars V.
Paldies Latio un Inesei Štorhai par sadarbību!
Oskars V.
Paldies Latio un Inesei Štorhai par sadarbību.
Santa B.
Man ļoti patika sadarbība ar Latio. Visu varēju noskaidrot, sakārtot ļoti operatīvi, vienmēr jutu atbalstu no darbinieku puses. Īpaši vēlos pateikties nekustamā īpašuma novērtētājai (precīzu vārdu diemžēl nezinu), kura man palīdzēja izprast un deva padomus kā sagatavot bankai apmierinošu tāmi nākotnes vērtējumam, un vērtējums bija tiešām lielāks kā gaidījām. Ikdienā konsultējāmies ar mākleri Inesi Štorhu, kura arī savās brīvdienās nekad neatteica padomu vai palīdzību saistībā ar darījumu, visa darījuma gaita tika izskaidrota un bija saprotama, ļoti patīkama sadarbība. Viņa ar padomiem iesaistījās arī, kad bija nepieciešama tāme nākotnes vērtējumam. Šo abu darbinieču padomi tiešām palīdzēja saprast, kādai tāmei būtu jāizskatās un ar ko mums sākt.
Mairita K.
Ļoti liels paldies Inesei Štorhai no Jelgavas par kvalitatīvi un ātri paveikto darbu. Prieks, ka Jūsu komandā strādā tādi pozitīvi un apņēmīgi cilvēki.
Beat P.
Inese Štorha mūs konsultēja profesionāli un kompetenti, tostarp juridiskajos jautājumos. Viņa sagatavoja visus dokumentus man vislabākajā iespējamajā veidā! Kā ārzemniekam, kurš nerunā latviski, viņa man sniedza vislabāko iespējamo atbalstu visās problēmās un jautājumos. Viņa vienmēr bija klāt arī tad, kad devos uz iestādēm, un sniedza kompetentus padomus. Esam viņai ļoti pateicīgi, un ar viņas palīdzību un padomiem mēs atradām savu mājokli. Inese Štorha ir Jūsu uzņēmuma vadītāja un ir absolūti Jūsu naudas vērta!!!!!!!!!. Sirsnīgus sveicienus Inesei!!!!!!
Laura J.K.
Milzīgs paldies Inesei Štorhai! Paldies par veiksmīgo sadarbību, par Jūsu profesionalitāti un atsaucīgumu. Uz visiem maniem jautājumiem es saņēmu ļoti izsmeļošas atbildes. Esmu ļoti pateicīga par palīdzību un bija prieks ar Jums sadarboties!
Dzintars T.
Ļoti labs serviss!
Andis K.
Paldies Inesei no Jelgavas filiāles par teicamo sadrbību.
Dagnija Z.
Varu teikt tikai labāko par Inesi Štorhu. Šī bija pirmā reize, kad pērku īpašumu, un Inese skaidri izskaidroja visu darījuma gaitu un atbildēja uz visiem jautājumiem. Milzīgs paldies viņai! :)
Sarmīte L.
Paldies par labu sadarbību Inesei Štorhai.
Vineta J.
Liels paldies Inesei Štorhai, ka palīdzēja operatīvi iegādāties īpašumu, sagatavoja visus nepieciešamos doumentus, vienmēr laipni komunicēja un profesionāli atbildēja uz dažādiem jautājumiem.
Latvijas Jaunapustuliskā baznīca
Sirsnīgs paldies Latio darbiniecei no Jelgavas nodaļas, Inesei Štorhai, par sekmīgu īpašuma pārdošanu Jelgavas pilsētā. Visā sadarbības laikā viņa vienmēr mani informēja par īpašuma pārdošanas procesu, operatīvi sagatavoja un sūtīja nepieciešamos dokumentus, kontaktējās caur telefonu, WhatsApp un e-pastu. Īpašumu izdevās pārdot par pieņemamu cenu, par ko esmu pateicīgs. Paldies vēlreiz Inesei Štorhai par veiksmīgu sadarbību īpašuma pārdošanā!
Ilmārs T.
Ļoti atsaucīga un izpalīdzīga māklere, sniedza labus padomus, iesakām arī citiem.