Atsauksmes

Klientu apmierinātība ir ikviena mūsu veiktā darījuma mērķis. Mūsu uzdevums ir sniegt klientam visaptverošu un detalizētu informāciju, lai viņš varētu pieņemt labākos lēmumus. Regulāri veicam klientu aptaujas un rūpīgi sekojam līdzi klientu atsauksmēm. Tu vari iepazīties ar klientu atsauksmēm Latio mājas lapā vairākos veidos:

1. Vērtētāja vai darījuma vadītāja individuālajā profilā atradīsi Latio klientu atsauksmes par konkrēto profesionāli, ja tādas līdz šim tikušas iesūtītas.

2. Atsauksmes par Latio vērtētājiem atradīsi šeit

3. Atsauksmes par Latio mājokļu darījumu vadītājiem atradīsi šeit

4. Atsauksmes par Latio komercīpašumu aģentu komandu atradīsi šeit

Klientu stāsti
Tatjana M.

Mana maklere Linda ir īsts profesionālis. Sadarbība man ļoti patika un iesaku viņu arī citiem.

Rihards Š.

Īpašs Paldies Laurai Teikai no Valmieras nodaļas par pozitīvo un profesionālo komunikāciju kas vērsta uz sadarbību un spēju pielāgoties klienta apstākļiem. Cilvēks ir savā vietā.

Laura J.K.

Milzīgs paldies Inesei Štorhai! Paldies par veiksmīgo sadarbību, par Jūsu profesionalitāti un atsaucīgumu. Uz visiem maniem jautājumiem es saņēmu ļoti izsmeļošas atbildes. Esmu ļoti pateicīga par palīdzību un bija prieks ar Jums sadarboties!

Inga

Elīna ļoti profesionāli novadīja pilnu dzīvokļa pārdošanas ciklu no sludinājumu un foto sagatvošanai līdz pat atslēgu nodošanai pircējam. Visā sadarbības laikā ar Elīnu man kā pārdevējai bija pilnīga drošības sajūta un miers, ka pārdošanas darījums noritēs gludi un bez aizķeršanās, kas tā arī bija. Elīna ļoti profesionāli vadīja sarunas un sniedza atbildes potenciālajiem pircējiem un gala pircējam uz virkni dažnedažādiem jautājumiem, palīdzēja mums ar pircēju tikt galā ar visām formalitātēm un dokumentāciju. Elīna saviem klientiem katrā situācijā atrod labākos risinājumus. Izcila un ļoti operatīva komunikācija. Ļoti rekomendēju Elīnu Dūci!

Jānis D.

Vislabākās atsauksmes par darbinieci Elīnu Dūci. Milzīgs paldies viņai!