Vakances

Izvēlieties strādāt Latio un kāpiet pa karjeras kāpnēm!

Latio ir viena no pieredzējušākajām nekustamo īpašumu kompānijām Latvijā ar starptautisku pieredzi.

Aktuālās vakances:

Aktuāls piedāvājums iedzīvotājiem Latvijas reģionos: palīdzi uzpircēju nomocītam mežu vai lauku īpašniekam un nopelni!

Kā pieteikties vēlamajai vakancei

Sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals@latio.lv vai pa pastu: Elizabetes iela 21A-102, Rīga, LV-1010.

Ja vēlaties gūt pieredzi – izmantojiet prakses iespējas

Sūtiet savu pieteikumu uz iepriekš norādīto e-pastu. Ja uzņēmumā šajā laikā būs piemērota prakses vieta – sazināsimies ar Jums.
 

Ko mums nozīmē darbs Latio

  • Stabilitāte un prestižs - Latio labā reputācija ikvienam darbiniekam nodrošina raitāku sadarbības procesu un lielāku partneru un klientu uzticēšanos, atliek tikai to gudri izmantot!
     
  • Augšupejošas un plašas karjeras iespējas - Latio darbojas vairāk nekā 100 savas jomas profesionāļu: nekustamo īpašumu vērtētāji, mājokļu un komercīpašumu aģenti, nomas, īres un investīciju objektu speciālisti un juristi. Katram šeit ir iespēja profesionāli augt un paaugstināt savu kompetenci.

  • Jaunas zināšanas - Ikviens Latio darbinieks papildina zināšanas dažādās apmācībās un regulāri iepazīstas ar jaunākajiem tirgus apskatiem, nodrošinot savu vietu nekustamo īpašumu biznesā.

  • Starptautiska pieredze - Liela daļa no ikdienas nekustamo īpašumu darījumiem ir saistīta ar ārvalstu pieredzi, tādējādi katrs darbinieks iegūst mūsdienīgas un neaizstājamas prasmes un iespējas.

  • Atsaucīgs un pretimnākošs kolektīvs - Mūsu vidū ir labākie nekustamo īpašumu darījumu speciālisti, un viņi labprāt savās zināšanās dalās ar kolēģiem un ciena viņu individualitāti.