Par mums

Latio – pilna servisa nekustamo īpašumu kompānija

Pieredzes bagātākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā LATIO nodrošina pilnu nekustamā īpašuma darījumu ciklu, sākot ar jebkura veida nekustamā īpašuma (dzīvokļu, privātmāju, zemes gabalu, biroju, tirdzniecības telpu, industriālo un komercobjektu, mežu un lauksaimniecības zemes) piemeklēšanu vai pārdošanas veicināšanu, un turpinot ar vērtēšanu, juridisko atbalstu darījuma noformēšanā, mērniecību un citiem pakalpojumiem.

Pilns serviss darījumos ar jebkura veida nekustamo īpašumu ir galvenais, kas Latio atšķir no citiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Latvijā.

Kāpēc daudzi Latvijas un ārvalstu uzņēmēji un privātpersonas izvēlas sadarboties ar Latio

Pieredze

Mēs esam viens no pieredzējušākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, par to liecina ne tikai vārdi, bet arī skaitļi.

  • Uzņēmums dibināts 1991.gadā
  • Vairāk nekā 150 darbinieku visā Latvijā
  • 12 Latio biroji dažādās Latvijas pilsētās
  • Vairāk nekā 20 000 veiktu darījumu ar nekustamo īpašumu
  • Vairāk nekā 100 000 novērtētu nekustamo īpašumu
  • Datubāze ar 5 000 daudzveidīgu nekustamo īpašumu piedāvājumiem Latvijā

Komandas darbs

Mūsu komandas darbs ir mūsu lielākais trumpis. Latio komandā ir dažādu nekustamo īpašumu nozaru speciālisti un eksperti, kuri var dalīties pieredzē un zināšanās nestandarta situācijās.
Mūsu saliedētā komanda nodrošina ātru informācijas apriti uzņēmumā, un mēs spējam piedāvāt pilna servisa pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu, ekonomējot Jūsu laiku.

Kompetences apliecinājumi

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.
Papildus šiem kompetences apliecinājumiem mūsu speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas dažādās apmācībās un piedalās konferencēs un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs (Ķīnā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē u. c.).

Zināšanas

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.

Apmierināti klienti

Klientu apmierinātība ir ikviena mūsu veiktā darījuma mērķis. Mūsu uzdevums ir sniegt klientam visaptverošu un detalizētu informāciju, lai viņš varētu pieņemt labākos lēmumus.

Ieguldījums sabiedrībā

Mums „Latio” ir vairāk nekā uzņēmums, kura specializācija ir darījumi ar nekustamo īpašumu. Mēs apvienojam spēkus, zināšanas un pieredzi, lai sniegtu labumu sabiedrībai.

Klientu stāsti
Zita K.

Liels paldies Daigai Blumbergai. Viss tika izdarīts nevainojami. Ātri un precīzi.

Inta B.

Uzdevums bija grūts - pārdot zemi apstākļos, kas nav labvēlīgi šādiem darījumiem. Tāpēc sākumā man pat šķita, ka māklere šaubās, kā veiksies ar pārdošanu. Saprātīga sadarbība, lieki netraucējot vienam otru, tomēr gluži vai neticami vainagojās ar panākumiem un pārdošana ir veikta par, manuprāt, saprātīgu cenu un ar laipnu pretimnākšanu no "Latio" puses. Esmu par to priecīga un pateicīga.

Aiva

Kvalitatīva, profesionāla, droša, laipna un atsaucīga sadarbība! Paldies, Linda!

Aleksejs

Linda ir profesionāla maklere, kura ir labi sazvanāma un ved darījumu no A līdz Z. Viņai ir liela pieredze un viņa spēj atrast vislabākos risinājumus problēmu/domstarpību gadījumā. Man bija prieks, ka viņa veda manu nekustamā īpašuma darījumu.

SIA AgroKaķenieki

Paldies par kvalitatīvu un pozitīvu sadarbību!