Par mums

Latio – pilna servisa nekustamo īpašumu kompānija

Pieredzes bagātākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā LATIO nodrošina pilnu nekustamā īpašuma darījumu ciklu, sākot ar jebkura veida nekustamā īpašuma (dzīvokļu, privātmāju, zemes gabalu, biroju, tirdzniecības telpu, industriālo un komercobjektu, mežu un lauksaimniecības zemes) piemeklēšanu vai pārdošanas veicināšanu, un turpinot ar vērtēšanu, juridisko atbalstu darījuma noformēšanā, mērniecību un citiem pakalpojumiem.

Pilns serviss darījumos ar jebkura veida nekustamo īpašumu ir galvenais, kas Latio atšķir no citiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Latvijā.

Kāpēc daudzi Latvijas un ārvalstu uzņēmēji un privātpersonas izvēlas sadarboties ar Latio

Pieredze

Mēs esam viens no pieredzējušākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, par to liecina ne tikai vārdi, bet arī skaitļi.

  • Uzņēmums dibināts 1991.gadā
  • Vairāk nekā 150 darbinieku visā Latvijā
  • 12 Latio biroji dažādās Latvijas pilsētās
  • Vairāk nekā 20 000 veiktu darījumu ar nekustamo īpašumu
  • Vairāk nekā 100 000 novērtētu nekustamo īpašumu
  • Datubāze ar 5 000 daudzveidīgu nekustamo īpašumu piedāvājumiem Latvijā

Komandas darbs

Mūsu komandas darbs ir mūsu lielākais trumpis. Latio komandā ir dažādu nekustamo īpašumu nozaru speciālisti un eksperti, kuri var dalīties pieredzē un zināšanās nestandarta situācijās.
Mūsu saliedētā komanda nodrošina ātru informācijas apriti uzņēmumā, un mēs spējam piedāvāt pilna servisa pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu, ekonomējot Jūsu laiku.

Kompetences apliecinājumi

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.
Papildus šiem kompetences apliecinājumiem mūsu speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas dažādās apmācībās un piedalās konferencēs un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs (Ķīnā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē u. c.).

Zināšanas

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.

Apmierināti klienti

Klientu apmierinātība ir ikviena mūsu veiktā darījuma mērķis. Mūsu uzdevums ir sniegt klientam visaptverošu un detalizētu informāciju, lai viņš varētu pieņemt labākos lēmumus.

Ieguldījums sabiedrībā

Mums „Latio” ir vairāk nekā uzņēmums, kura specializācija ir darījumi ar nekustamo īpašumu. Mēs apvienojam spēkus, zināšanas un pieredzi, lai sniegtu labumu sabiedrībai.

Klientu stāsti
Mike

Ar Latio starpniecību iegādājos "kopīpašumu". Šī man bija jauna pieredze, taču aģents Tarass Gumenjuks ļoti detalizēti izskaidroja procesu, informēja mani visos posmos un atbildēja uz maniem daudzajiem jautājumiem ar pacietību un profesionālismu. Viņš ļoti labi runā angliski, bija patīkami sazināties. Es ļoti iesaku Tarasu (un Latio vispār)!

Liene K.

Teicams serviss, attieksme, komunikācija.

Airita T.

Sadarbības pieredze ļoti pozitīva. Viss tika izskaidrots līdz pēdējam sīkumam.

Santa B.

Man ļoti patika sadarbība ar Latio. Visu varēju noskaidrot, sakārtot ļoti operatīvi, vienmēr jutu atbalstu no darbinieku puses. Īpaši vēlos pateikties nekustamā īpašuma novērtētājai (precīzu vārdu diemžēl nezinu), kura man palīdzēja izprast un deva padomus kā sagatavot bankai apmierinošu tāmi nākotnes vērtējumam, un vērtējums bija tiešām lielāks kā gaidījām. Ikdienā konsultējāmies ar mākleri Inesi Štorhu, kura arī savās brīvdienās nekad neatteica padomu vai palīdzību saistībā ar darījumu, visa darījuma gaita tika izskaidrota un bija saprotama, ļoti patīkama sadarbība. Viņa ar padomiem iesaistījās arī, kad bija nepieciešama tāme nākotnes vērtējumam. Šo abu darbinieču padomi tiešām palīdzēja saprast, kādai tāmei būtu jāizskatās un ar ko mums sākt.

Daiga G.

Latio darbinieki, konkrēti mūsu gadījumā Ināra Grīnberga, darīja visu iespējamo, lai nekustamo īpašumu pārdotu par augstāko iespējamo cenu. Vienmēr sasniedzama, vienmēr tika sniegta informācija par to, kā virzās pārdošana, kādi ir interesenti un kam pievērst uzmanību. Viss teiktais pamatots un skaidri saprotams. Visi darījuma dokumenti ātri sakārtoti. Iesaku. Liels paldies!