Aktualitātes | Par mums | Latio
 • Īres tirgus atdzīvojas.

  2020-10-05

  Covid nav īpaši ietekmējis īres cenas, bet sekmējis privātmāju un mazo dzīvokļu īres pieprasījumu.

  Covid krīzei sākoties, daudzi īrnieki cerēja uz dramatisku cenu kritumu, bet izīrētāji bija nobažījušies, vai viņu dzīvokļiem būs īrnieki. Pretēji gaidītajam, īres cenu svārstības bija pavisam nelielas.

  Tūristu trūkuma dēļ pirmajās nedēļās pēc ierobežojumu ieviešanas tirgū ieplūda liels to dzīvokļu skaits, kas atrodas Vecrīgā un Vecrīgai pieguļošā teritorijā. Tas radīja īslaicīgu cenu kritumu un iemeslu cerēt uz īres cenu samazinājumu arī citos segmentos. Tomēr ekspektācijas nepiepildījās, un pēc 2- 3 nedēļām situācija noregulējās.

  Lasīt vairāk
 • Latio mežu nodaļa Vidzemes Uzņēmēju dienās

  2020-09-18

 • „Latio” iegūst ekskluzīvas tiesības pārdot „PNB Banka” piederošos īpašumus.

  2020-08-31

  W1siziisijiwmjavmdgvmzevm295bhhkehlpzv9sb2dvx2t2ywryywf0c19tyxpzlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimjiwede2msmixv0?sha=9132f7f9

  Viens no Latvijas pieredzes bagātākajiem pilna servisa nekustamo īpašumu uzņēmumiem „Latio” noslēdzis līgumu, iegūstot ekskluzīvas tiesības divu gadu laikā pārdot 84 maksātnespējīgās bankas „PNB Banka” tieši vai pastarpināti piederošos īpašumus piecās valstīs, lai ar iegūtajiem līdzekļiem papildinātu kopējo bankas atgūto naudas līdzekļu apjomu bankas kreditoru prasījumu apmierināšanai, t.sk. Noguldījumu garantiju fonda prasījuma segšanai.

  Lasīt vairāk
 • „Latio” tirgus pētījums: cilvēku interese par mājokļiem nav būtiski kritusies.

  2020-07-29

  W1siziisijiwmjavmdcvmjkvnmgzynyyzgloc19tywphc19syxbhxzaxlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimjiwede2msmixv0?sha=7abddc46

  „Latio” veiktais pētījums par mājokļu tirgu 2020. gada 1. pusgadā liecina, ka klientu interese par mājokļiem Latvijā, neraugoties uz īpašajiem apstākļiem, šogad nav būtiski mazinājusies. Tomēr Covid-19 ieviesis korekcijas: kopējā darījumu aktivitāte ir samazinājusies, jo mājokļu pirkumi ir kļuvuši izsvērtāki un racionālāki, redzams intereses pieaugums iegādāties zemi, māju vai lielāku dzīvokli, jo, gatavojoties negatīvai situācijas eskalācijai, cilvēki paredz papildu istabu, ko varētu atvēlēt darba kabinetam. Pretēji martā un aprīlī publiskajā telpā izskanējušajām bažām, nav vērojamas lielas cenu izmaiņas mājokļu tirgū (5% robežās). Reģionos pandēmijas ietekmi tirgus šajā pusgadā būtiski neizjūt, un joprojām lielākā daļa valsts iedzīvotāju, kuriem ir iespējas, saskaras ar piedāvājuma trūkumu. 

  Lasīt vairāk
 • Pop up birojs Tērbatas ielā 16/18!

  2020-07-21

  W1siziisijiwmjavmdcvmjivnnvwcnrmdmlrbv9qt1bfvvbfrkiuanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilciymjb4mtyxiyjdxq?sha=1600ffea

   Pop up birojs Tērbatas ielā 16/18!

  Lasīt vairāk

Piesakies jaunumiem