Aktualitātes | Par mums | Latio
 • Atvērto durvju diena Jūrmalā

  2021-07-15

  W1siziisijiwmjevmdcvmtuvohqyanzubwjrel9vbnrpdgxlzf8xlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimjiwede2msmixv0?sha=fb65f2b4

  Ielūdzam Jūs un Jūsu draugus 16.jūlijā uz atvērto durvju dienu divos īpašumos Valteru apkārtnē - Bernātu ielā 3 un Boxetti Icon, Valtera prospektā 52A.


  Lasīt vairāk
 • Iespēju laiks uzņēmējiem Rīgas aktīvajā centrā

  2021-05-28

  W1siziisijiwmjevmduvmjgvmxpkawptogvma190axr1bgjpbgrllmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimjiwede2msmixv0?sha=74e9bd87

  Ierobežojumu atcelšana veicinājusi cilvēku plūsmas pieaugumu aktīvajā Rīgas Centrā.  Uzņēmējdarbības perspektīvas Rīgas centrālajās ielās aug. Tajā pašā laikā saprotam uzņēmēju bažas par iespējamiem komercdarbības ierobežojumiem nākotnē.

  Lasīt vairāk
 • Latvijā lauksaimniecības zemes cena viena no zemākajām Eiropā

  2021-05-24

  W1siziisijiwmjevmduvmjqvmzrjehn3y2u3b19wyxjza2f0cziucg5nil0swyjwiiwidgh1bwiilciymjb4mtyxiyjdxq?sha=455e62c5

  Nekustamo īpašumu nozares uzņēmums “Latio” sadarbībā ar jomas vadošajiem pētniekiem 2021. gada sākumā izanalizēja lauksaimniecības zemju vērtību Eiropas un Baltijas reģiona valstīs. Eksperti secināja, ka šobrīd cena par vienu hektāru lauksaimniecības zemes Latvijā ir viena no zemākajām Eiropā, bet topa augšgalā ir Nīderlande. 

  Lasīt vairāk
 • Mājokļi Jūrmalā – vietējo pircēju ļoti pieprasīti; „Latio” kūrortpilsētā atver jaunu biroju

  2021-05-13

  Nekustamo īpašumu tirgus pārorientēšanos uz vietējo iedzīvotāju, ko sekmējusi pandēmija, īpaši izteikti var manīt Jūrmalas tirgū, kurš līdz šim īpaši pievilcīgs bija ārvalstu klientiem. Kūrortpilsētu par savu dzīvesvietu izvēlas arvien vairāk pašmāju pircēju, kuru rocība ir augusi, un aktivitāte novērojama gan t.s. ekonomiskajā mājokļu segmentā, gan arī augstākajā cenu grupā, kurā vēl pirms apmēram pieciem gadiem vietējais pircējs nedominēja.
  Lai būtu tuvāk un pieejamāki savam klientam, pilna servisa nekustamo īpašumu uzņēmums „Latio” atvēris jaunu biroju pašā Jūrmalas centrā – Jomas ielā 52.

  Lasīt vairāk
 • Sālsmaize | E17 | Jaunais īres likums

  2021-04-09

  Aktuāls jautājums - ko paredz jaunais īres likums un kādas pārmaiņas tas ienesīs Latvijas īres segmentā? Noskaties Elīnas Dūces, Mārītes Lipšas un SIA "Rentējas" valdes locekļa Kārļa Gabriloviča diskusiju par būtiskākajām izmaiņām likumā, īres līguma reģistrēšanu zemesgrāmatā, bezstrīdus piespiedu izpildes pamatprincipiem.

  Lasīt vairāk

Piesakies jaunumiem