Vērtētāja konsultācija īpašuma pārdevējam

Klientu atsauksmes
Lauris J.
Vēlos pateikt lielu Paldies, jūsu ekspertiem Danam un Aivim, par sniegto vērtējumu. Vērtējums bija nepieciešams mantojuma lietā, kustamajai mantai un zemnieku saimniecībai. Liels paldies par veiksmīgo sadarbību! Darbs tika veikts ļoti profesionāli un arī īsā laika sprīdī. Patika puišu attieksme un manu vēlmju izzināšana un attiecīgi protams piedāvājot labāko risinājumu. Liels Paldies! Lai jauka diena! Ceru arī nakotnē sadarboties
Juris K.
Vēlos izteikt lielu atzinību LATIO vērtētājai Jeļenai Boiko. Viņa man ļoti palīdzēja novērtēt dzīvokli Rīgā. Viņa mani konsultēja, deva padomus, zvanīja, darīja, bija neatlaidīga. Es patiešām jutu viņas ieinteresētību un profesionalitāti, un tas man ļoti daudz nozīmē. Liels paldies Jeļenai un Latio!
Jeļena V
Vērsos Jūsu uzņēmumā ar lūgumu veikt nekustama īpašuma vērtējumu. Atzīmēšu ka aizsūtīju pieteikumus visām kompānijām, ko piedāvāja banka. Latio noreaģēja pirmais. Ar mani sazinājās vērtētajā - Kristīne Brauna. Visu skaidri izstāstīja un operatīvi veica vērtējumu, komunikācijas laikā bija ļoti atsaucīga, laipna un profesionāla. Tādi darbinieki ir uzņēmuma - zelts! Pateicos par pozitīvu sadarbību!
Liene K.
Vēlos izteikt pateicību par Jūsu darbu. Vēlos izcelt Jūsu vērtētājas Kristīnes darbu. Speciāliste izsmeļoši pastāstīja par procesu, nepieciešamajiem dokumentiem un izklausījās ļoti draudzīga. Jūsu darbs atstāja izcilu iespaidu, noteikti varēsim ieteikt uzņēmumu draugiem.
Weri spezials SIA
Ļoti augstu vērtējam Latio darbinieces Andas Zvirbules, ar kuru mums bijusi sadarbība, darbu. Strādā ļoti kvalitatīti, operatīvi risina jautājumus, vienmēr sasniedzama, pat atvaļinājuma laikā!

Jautā vērtētājai