Vērtētāja konsultācija īpašuma pārdevējam

Klientu atsauksmes
Lauris J.
Vēlos pateikt lielu Paldies, jūsu ekspertiem Danam un Aivim, par sniegto vērtējumu. Vērtējums bija nepieciešams mantojuma lietā, kustamajai mantai un zemnieku saimniecībai. Liels paldies par veiksmīgo sadarbību! Darbs tika veikts ļoti profesionāli un arī īsā laika sprīdī. Patika puišu attieksme un manu vēlmju izzināšana un attiecīgi protams piedāvājot labāko risinājumu. Liels Paldies! Lai jauka diena! Ceru arī nakotnē sadarboties
Juris K.
Vēlos izteikt lielu atzinību LATIO vērtētājai Jeļenai Boiko. Viņa man ļoti palīdzēja novērtēt dzīvokli Rīgā. Viņa mani konsultēja, deva padomus, zvanīja, darīja, bija neatlaidīga. Es patiešām jutu viņas ieinteresētību un profesionalitāti, un tas man ļoti daudz nozīmē. Liels paldies Jeļenai un Latio!
Weri spezials SIA
Ļoti augstu vērtējam Latio darbinieces Andas Zvirbules, ar kuru mums bijusi sadarbība, darbu. Strādā ļoti kvalitatīti, operatīvi risina jautājumus, vienmēr sasniedzama, pat atvaļinājuma laikā!
Guntis L
Paldies Latio par ātru un profesionālu pakalpojuma sniegšanu veicot nekustamā īpašuma novērtēšanu.
Inguna T.
Vērtētājs laipns, pretimnākošs, mierīgs un profesionāls. Jauki ,ka nebija pašam jādomā par dokumentu sakārtošanu, lieku veidlapu pildīšanu. Apkalpošana ātra un bez liekiem uztraukumiem. Labs serviss.
Jogita J.
Paldies par sadarbību! Ļoti izcils serviss! Paldies par ātru atpakaļ saiti V.R. Eglem un vērtējuma sniegšanu.

Jautā vērtētājai