Darba laiks
Darba dienās
no 9.00 līdz 18.00
Brīvdienās un svētku dienās
Brīvs
Rekvizīti
meklēt aģentu vērtētāju
Meklēt aģentu
Tevi interesē
Darba laiks
Darba dienās
no 9.00 līdz 18.00
Brīvdienās un svētku dienās
Brīvs
Rekvizīti
Meklēšana
Tevi interesē
Rīgas nodaļas
Valmieras nodaļa
Daugavpils nodaļa
Jēkabpils nodaļa
Jelgavas nodaļa
Tukuma nodaļa
Jūrmalas nodaļa
Ogres nodaļa
Talsu nodaļa
Liepājas nodaļa
Latio nodaļas:
Centrālais birojs
Adrese Elizabetes iela 21A, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Imantas birojs
Adrese Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga
Tālrunis +371 67 440 000
E-pasta adrese imanta@latio.lv
Kr. Barona Pop-UP birojs
Adrese Kr. Barona iela 24/26, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Ģertrūdes ielas birojs
Adrese Ģertrūdes iela 47, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Purvciema birojs
Adrese Madonas iela 27
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Jūrmalas nodaļa
Adrese Jomas iela 52, Jūrmala
Tālrunis +371 28 377 788
E-pasta adrese jurmala@latio.lv
Daugavpils nodaļa
Adrese Ģimnāzijas iela 34/36-13, Daugavpils
Tālrunis +371 26 110 856
E-pasta adrese daugavpils@latio.lv
Siguldas nodaļa
Adrese Sigulda
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Jelgavas nodaļa
Adrese Jelgava
Tālrunis +371 29 723 676
E-pasta adrese jelgava@latio.lv
Tukuma nodaļa
Adrese Katrīnas laukums 1, Tukums
Tālrunis +371 29 345 371
E-pasta adrese latio@latio.lv
Talsu nodaļa
Adrese Krišjāņa Valdemāra iela 17, Talsi
Tālrunis +371 28 380 799
E-pasta adrese talsi@latio.lv
Liepājas nodaļa
Adrese Graudu iela 27/29, Liepāja
Tālrunis +371 63 422 190
E-pasta adrese liepaja@latio.lv
Jēkabpils nodaļa
Adrese Katoļu iela 6, Jēkabpils
Tālrunis +371 65 237 177
E-pasta adrese jekabpils@latio.lv
Valmieras nodaļa
Adrese Rīgas iela 9, Valmiera
Tālrunis +371 26 520 995
E-pasta adrese latio@latio.lv
Centrālais birojs
Adrese Elizabetes iela 21A, Rīga
Imantas birojs
Adrese Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga
Kr. Barona Pop-UP birojs
Adrese Kr. Barona iela 24/26, Rīga
Ģertrūdes ielas birojs
Adrese Ģertrūdes iela 47, Rīga
Purvciema birojs
Adrese Madonas iela 27
Mājokļu tirdzniecība, īre
Dace Majevska
Dace Majevska
NĪ darījumu vadītāja
26132162 dace.majevska@latio.lv
Jelizaveta  Čelnokova
Jelizaveta Čelnokova
Jūrmalas filiāles vadītāja / NĪ darījumu vadītāja
29338236 Jelizaveta.Celnokova@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Arnis Kleščinskis
Arnis Kleščinskis
Jaunākais NĪ darījumu vadītājs
29786766 arnis.klescinskis@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Natālija Makuševa
Natālija Makuševa
Sertificēts vērtētāja asistents/NĪ darījumu vadītāja
26110856 natalija.makuseva@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Iveta Ulme
Iveta Ulme
NĪ darījumu vadītāja
+37126687688 iveta.ulme@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Mājokļu vērtēšana
Ilze Rēdere
Ilze Rēdere
Sertificēts vērtētāja asistents
29723676 Ilze.Redere@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Mājokļu tirdzniecība, īre
Inta Vītola
Inta Vītola
NĪ darījumu vadītāja
28380799 inta.vitola@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Uldis Leja
Uldis Leja
Sertificēts vērtētājs
26488689 uldisl@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Mājokļu vērtēšana
Sintija Klasone
Sintija Klasone
Sertificēts vērtētāja asistents
26491944 sintija.klasone@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Baiba Ņērbule
Baiba Ņērbule
Sertificēts vērtētāja asistents
20240453 baiba.sapkina@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Daiga Blumberga
Daiga Blumberga
Vidzemes reģiona vērtēšanas biznesa attīstības speciālists, sertificēts vērtētāja asistents
26520995 daiga.blumberga@latio.lv
Laura Teika
Laura Teika
Sertificēts vērtētāja asistents
26625855 laura.teika@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Evija Dzenīte
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
29183783 evija.dzenite@latio.lv
Dace Krieva
Dace Krieva
NĪ darījumu vadītāja
29160935 dace.krieva@latio.lv
Elīna Dūce
Elīna Dūce
NĪ darījumu vadītāja
29278593 elina.duce@latio.lv
Ināra Grīnberga
Ināra Grīnberga
NĪ darījumu vadītāja
29288599 inara@latio.lv
Līga Igala
Līga Igala
NĪ darījumu vadītāja
26553039 liga.igala@latio.lv
Sandra Rauza
Sandra Rauza
NĪ darījumu vadītāja
29277403 sandra.rauza@latio.lv
Una Slaidiņa
Una Slaidiņa
Jaunākā NĪ darījumu vadītāja
29471326 una.slaidina@latio.lv
Komercīpašumu tirdzniecība, noma
Mājokļu vērtēšana
Tatjana Beķere
Tatjana Beķere
Vērtēšanas daļas vadītāja
67032300 tatjana.bekere@latio.lv
Alīda Marija Krumholce
Alīda Marija Krumholce
Sertificēts vērtētāja asistents
28650124 alida.krumholce@latio.lv
Baiba Cīrule
Baiba Cīrule
Sertificēts vērtētāja asistents
26422922 baiba.cirule@latio.lv
Viktorija Loiko
Viktorija Loiko
Sertificēts vērtētāja asistents
25660406 viktorija.loiko@latio.lv
Komercīpašumu vērtēšana
Anda Zvirbule
Anda Zvirbule
Sertificēta vērtētāja
26542042 andaz@latio.lv
Jeļena Boiko
Jeļena Boiko
Sertificēta vērtētāja, Komercsektora vērtēšanas pārraugs
26784343 jelena.boiko@latio.lv
Monvīds Grāvītis
Monvīds Grāvītis
Sertificēts vērtētāja asistents
29521309 monvids@latio.lv
Toms  Blate
Toms Blate
Sertificēts vērtētājs
29119512 toms.blate@latio.lv
Biznesa un specializēto īpašumu vērtēšana
Kristīne Katļinska
Kristīne Katļinska
Uzņēmējdarbības un biznesa vērtēšanas speciāliste
20610417 kristine.katlinska@latio.lv
Tirgus analīze un monitorings
Mājokļu tirdzniecība, īre
Mājokļu tirdzniecība, īre
Mājokļu vērtēšana
Amanda Bartuševica
Amanda Bartuševica
Sertificēts vērtētāja asistents
24425758 amanda.bartusevica@latio.lv
Armands Kazaks
Armands Kazaks
Sertificēts vērtētāja asistents
26425865 armands.kazaks@latio.lv
Artūrs Cimdars
Artūrs Cimdars
Vērtēšanas speciālists
28292741 arturs@latio.lv
Inga Millere
Inga Millere
Sertificēts vērtētāja asistents
26671182 inga.millere@latio.lv
Vilibalds Raivo Egle
Vilibalds Raivo Egle
Sertificēts vērtētāja asistents
26995547 vilibalds.egle@latio.lv
Mežu vērtēšana un starpniecība
Antons Seļezņovs
Antons Seļezņovs
Mežu vērtēšanas speciālists
28362999 antons.seleznovs@latio.lv
Ilze Rašmane
Ilze Rašmane
Mežu vērtēšanas speciālista asistente
27006936 ilze.rasmane@latio.lv
Sandijs Lūkins
Sandijs Lūkins
Mežu pārdošanas nodaļas vadītājs
29426524 Sandijs.Lukins@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Aiva Mežzīle
Aiva Mežzīle
NĪ darījumu vadītāja
29221494 aiva.mezzile@latio.lv
Ilze Jaungaile-Gaile
Ilze Jaungaile-Gaile
Nekustamo īpašumu darījumu vadītāja
26164895 ilze.jaungaile@latio.lv
Jānis Repša
Jānis Repša
NĪ darījumu vadītājs
29249566 janis.repsa@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Emīls Broks
Emīls Broks
Sertificēts vērtētāja asistents
29122904 emils.broks@latio.lv