Mājokļu starpniecība

Mājokļu starpniecība
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai Atrodi kontaktus
Klientu stāsti
Andrejs

Vēlos pateikties Jeļizavetai Čelnokovai par ieguldīto darbu dzīvokļa pārdošanas organizēšanā. Liels paldies par visu pavaddokumentu sagatavošanu un kompetento darījuma veikšanu. Bažu un raižu bija daudz, bet viss, kas bija atkarīgs no Jeļizavetas, tika izdarīts noteiktajā termiņā un operatīvi. Arī komunikācija tika veikta ātri un ar prieku, augstā profesionālā līmenī. Jeļizaveta visu procesu izskaidroja ļoti detalizēti, tāpēc lieku jautājumu nebija. Jeļizaveta ir ļoti atbildīga, atsaucīga un profesionāla persona, kura zina savu darbu! Iespaids par darbu ar Jeļizavetu ir vispozitīvākais, vēlreiz paldies! Mēs noteikti ieteiksim visiem saviem draugiem sadarboties ar šo nekustamā īpašuma aģenti. Lai veicas darbā! Cieņā, Andrejs.

J.B.

Mēs nesen ar firmas “Latio” palīdzību nopirkām īpašumu Salacgrīvas novadā un bijām patīkami pārsteigti par labo apkalpošanas servisu. Sevišķi gribam pateikt paldies aģentam Atim Skrastiņam par atsaucību un profesionalitāti, risinot mūsu jautājumus un vēlmes. Liels, mīļš paldies!

K.N.

Ģirt, liels paldies par padomu! Jūs vienmēr ziniet to īsako un sakarīgako ceļu līdz labākajam risinājumam! Es domāju, ka Jūsu ilggadīgajai pieredzei, ikdienā strādājot ar cilvekiem, ir būtiska nozīme. Latio ir liels ieguvējs no tādiem darbiniekiem kā Jūs!

I.J.

Ikvienam, kurš vēlas veikt kādu darījumu ar nekustamo īpašumu, no sirds iesaku kā mākleri izvēlēties Diānu Danilovich. Diāna ir visprofesionālākā, viszinošākā māklere. Savu darbu viņa veic ar vislielāko atbildības sajūtu un ļoti rūpīgi. Ļoti inteliģenta, komunikabla. Prieks, ka Latio nekustamajos īpašumos strādā tik profesionāla darbiniece. Novēlu Diānai un visam "Latio nekustamie īpašumi" kolektīvam veiksmīgu turpmāko darbošanos!

C.D

Mēs ar sievu pārdevām divus īpašumus Latvijā. Mēs sazinājāmies ar Latio nekustamo īpašumu aģenti Diānu Sulmeisteri. Mēs rakstām Jums, lai pateiktos Diānai par visu viņas ieguldīto darbu, profesionalitāti un centību, veiksmīgi pārdodot īpašumus. Viņa procesa laikā atrisināja daudzas mums radušās problēmas. Un vienmēr atrada risinājumu. Viņa savu darbu darīja atsaucīgi, pieklājīgi un rūpīgi, un vienmēr mūs informēja ik uz soļa. Diāna ir lieliska Latio uzņēmuma vēstniece.

Ļ.Š.

Man bija iespēja sadarboties ar jaunu, bet jau ļoti kompetentu aģenti Diānu Daniloviču. Profesionalitāte, punktualitāte, smalkjūtība un godīgums radīja lielisku iespaidu. Manas kā pārdevēja intereses tika pilnībā ievērotas. Es vienmēr iesaku visiem sadarboties ar Latio un jo īpaši ar Diānu Daniloviču.

Natālija P.

Vēlamies izteikt pateicību darījumu vadītājai Elīnai Dūcei par augstu profesionalitāti, kā arī par operatīvu reaģēšanu nestandarta situācijās, kuras radās sadarbības procesā. Elīna ir ļoti zinoša, vienmēr saglabā vēsu prātu. Viņai ir izcilas komunikācijas spējas ar dažādiem cilvēkiem. Viņa dara visu un pat vairāk, nekā no viņas tiek prasīts. Mēs esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Latio.

Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai Atrodi kontaktus

Pieteikties konsultācijai