Mājokļu starpniecība

Mājokļu starpniecība
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai Atrodi kontaktus
Klientu stāsti
J.B.

Mēs nesen ar firmas “Latio” palīdzību nopirkām īpašumu Salacgrīvas novadā un bijām patīkami pārsteigti par labo apkalpošanas servisu. Sevišķi gribam pateikt paldies aģentam Atim Skrastiņam par atsaucību un profesionalitāti, risinot mūsu jautājumus un vēlmes. Liels, mīļš paldies!

K.N.

Ģirt, liels paldies par padomu! Jūs vienmēr ziniet to īsako un sakarīgako ceļu līdz labākajam risinājumam! Es domāju, ka Jūsu ilggadīgajai pieredzei, ikdienā strādājot ar cilvekiem, ir būtiska nozīme. Latio ir liels ieguvējs no tādiem darbiniekiem kā Jūs!

I.J.

Ikvienam, kurš vēlas veikt kādu darījumu ar nekustamo īpašumu, no sirds iesaku kā mākleri izvēlēties Diānu Danilovich. Diāna ir visprofesionālākā, viszinošākā māklere. Savu darbu viņa veic ar vislielāko atbildības sajūtu un ļoti rūpīgi. Ļoti inteliģenta, komunikabla. Prieks, ka Latio nekustamajos īpašumos strādā tik profesionāla darbiniece. Novēlu Diānai un visam "Latio nekustamie īpašumi" kolektīvam veiksmīgu turpmāko darbošanos!

Natālija P.

Vēlamies izteikt pateicību darījumu vadītājai Elīnai Dūcei par augstu profesionalitāti, kā arī par operatīvu reaģēšanu nestandarta situācijās, kuras radās sadarbības procesā. Elīna ir ļoti zinoša, vienmēr saglabā vēsu prātu. Viņai ir izcilas komunikācijas spējas ar dažādiem cilvēkiem. Viņa dara visu un pat vairāk, nekā no viņas tiek prasīts. Mēs esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Latio.

Dz.Dz.

Vēlos izteikt pateicību Latio NĪ darījumu vadītājai Aivai Mežzīlei par sadarbību, veicot dzīvokļa pirkuma darījumu, slēdzot pirkuma līgumu un kārtojot visas citas formalitātes. Man bija sniegta nepieciešama informācija un skaidrojumi par darījuma procesu, vairākas reizes organizēta dzīvokļa apskate, sniegtas konsultācijas un organizēta dokumentu aprīte starp Latio, Luminor un Altum pārstāvjiem. Sadarbība noritēja precīzi, ātri un klientam draudzīgā formātā.

I.C.

Romān, no visas sirds pateicos Jums par sadarbību. Mans objekts izrādījās ļoti problemātisks dokumentu savākšanas un sagatavošanas ziņā, un darījums ieilga gandrīz gadu. Taču, pateicoties Jūsu augstajai kompetencei, profesionālismam, mērķtiecībai, uzmanībai detaļām, juridiskajai skrupulozitātei, atbildīgajai attieksmei pret katru darījuma posmu, viss noslēdzās vislabākajā veidā gan man, gan maniem pircējiem. Ar lielāko prieku ieteikšu Jūs saviem paziņām.

Elvīra L.

Rekomendēju nekustamo īpašumu aģentūru Latio. Darījums norisinājās bez jebkādām problēmām, pateicoties nekustamā īpašuma aģentam Tarasam Gumenyuk, kurš demonstrēja augsta līmeņa profesionalitāti savā nozarē, kā arī pārvaldīja latviešu, angļu un krievu valodas.

Mike

Ar Latio starpniecību ieguvu 'kopīpašumu' (kopīpašuma) īpašumu. Šī man bija jauna pieredze, taču aģents Tarass Gumenjuks ļoti detalizēti izskaidroja procesu, informēja mani visos posmos un atbildēja uz maniem daudzajiem jautājumiem ar pacietību un profesionālismu. Viņš ļoti labi runā angliski, bija patīkami sazināties. Es ļoti iesaku Tarasu (un Latio vispār)!

Elvīra L.

Iesaku Latio nekustamo īpašumu aģentūru. Pateicoties nekustamo īpašumu aģentam Tarasam Gumenyuk, kurš parādīja augstu profesionalitāti savā jomā, latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas un labās personiskās īpašības, darījums ar nekustamo īpašumu noritēja raiti.

Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai Atrodi kontaktus

Pieteikties konsultācijai