Mājokļu starpniecība

Mājokļu starpniecība
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai Atrodi kontaktus
Klientu atsauksmes
J.B.
Mēs nesen ar firmas “Latio” palīdzību nopirkām īpašumu Salacgrīvas novadā un bijām patīkami pārsteigti par labo apkalpošanas servisu. Sevišķi gribam pateikt paldies aģentam Atim Skrastiņam par atsaucību un profesionalitāti, risinot mūsu jautājumus un vēlmes. Liels, mīļš paldies!
K.N.
Ģirt, liels paldies par padomu! Jūs vienmēr ziniet to īsako un sakarīgako ceļu līdz labākajam risinājumam! Es domāju, ka Jūsu ilggadīgajai pieredzei, ikdienā strādājot ar cilvekiem, ir būtiska nozīme. Latio ir liels ieguvējs no tādiem darbiniekiem kā Jūs!
I.J.
Ikvienam, kurš vēlas veikt kādu darījumu ar nekustamo īpašumu, no sirds iesaku kā mākleri izvēlēties Diānu Danilovich. Diāna ir visprofesionālākā, viszinošākā māklere. Savu darbu viņa veic ar vislielāko atbildības sajūtu un ļoti rūpīgi. Ļoti inteliģenta, komunikabla. Prieks, ka Latio nekustamajos īpašumos strādā tik profesionāla darbiniece. Novēlu Diānai un visam "Latio nekustamie īpašumi" kolektīvam veiksmīgu turpmāko darbošanos!
Natālija P.
Vēlamies izteikt pateicību darījumu vadītājai Elīnai Dūcei par augstu profesionalitāti, kā arī par operatīvu reaģēšanu nestandarta situācijās, kuras radās sadarbības procesā. Elīna ir ļoti zinoša, vienmēr saglabā vēsu prātu. Viņai ir izcilas komunikācijas spējas ar dažādiem cilvēkiem. Viņa dara visu un pat vairāk, nekā no viņas tiek prasīts. Mēs esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Latio.
Dz.Dz.
Vēlos izteikt pateicību Latio NĪ darījumu vadītājai Aivai Mežzīlei par sadarbību, veicot dzīvokļa pirkuma darījumu, slēdzot pirkuma līgumu un kārtojot visas citas formalitātes. Man bija sniegta nepieciešama informācija un skaidrojumi par darījuma procesu, vairākas reizes organizēta dzīvokļa apskate, sniegtas konsultācijas un organizēta dokumentu aprīte starp Latio, Luminor un Altum pārstāvjiem. Sadarbība noritēja precīzi, ātri un klientam draudzīgā formātā.
I.C.
Romān, no visas sirds pateicos Jums par sadarbību. Mans objekts izrādījās ļoti problemātisks dokumentu savākšanas un sagatavošanas ziņā, un darījums ieilga gandrīz gadu. Taču, pateicoties Jūsu augstajai kompetencei, profesionālismam, mērķtiecībai, uzmanībai detaļām, juridiskajai skrupulozitātei, atbildīgajai attieksmei pret katru darījuma posmu, viss noslēdzās vislabākajā veidā gan man, gan maniem pircējiem. Ar lielāko prieku ieteikšu Jūs saviem paziņām.
Elvīra L.
Rekomendēju nekustamo īpašumu aģentūru Latio. Darījums norisinājās bez jebkādām problēmām, pateicoties nekustamā īpašuma aģentam Tarasam Gumenyuk, kurš demonstrēja augsta līmeņa profesionalitāti savā nozarē, kā arī pārvaldīja latviešu, angļu un krievu valodas.
Mike
Ar Latio starpniecību ieguvu 'kopīpašumu' (kopīpašuma) īpašumu. Šī man bija jauna pieredze, taču aģents Tarass Gumenjuks ļoti detalizēti izskaidroja procesu, informēja mani visos posmos un atbildēja uz maniem daudzajiem jautājumiem ar pacietību un profesionālismu. Viņš ļoti labi runā angliski, bija patīkami sazināties. Es ļoti iesaku Tarasu (un Latio vispār)!
Elvīra L.
Iesaku Latio nekustamo īpašumu aģentūru. Pateicoties nekustamo īpašumu aģentam Tarasam Gumenyuk, kurš parādīja augstu profesionalitāti savā jomā, latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas un labās personiskās īpašības, darījums ar nekustamo īpašumu noritēja raiti.
Ieva D
Šī sadarbība man bija jauna pieredze. Nebija ne jausmas par to kādu pozitīvu ietekmi uz dzīves nozīmīgu soli - mājokļa iegādi, var dāvāt viens cilvēks. Diāna Danilovich mani patīkami pārsteidza ar to cik ļoti viņa mīl savu darbu. Un ar to ir izteikts daudz. Viņas entuziasms, cilvēka dabas izpratne, spēja just klientu ir apbrīnojama. Un viennozīmīgi profesionalitāte un zināšanas - ar tām viņa dalījās un palīdzēja atrast manas mājas, kurās esmu laimīga. Sadarbības laikā novērtēju arī viņas aizrautību nozarē un mērķtiecību. Diāna seko līdzi jaunākajām tendencēm, aktualitātēm un turpina tas apgūt. Ja vien man ir un būs iespēja, es ikvienam ieteikšu viņu kā mākleri. Mana pieredze pierādīja arī to, ka sadarbība ar Diānu var iedrošināt, izglītot un padarīt visu daudz vieglāku mājokļa iegādes procesā. Sirsnīgs paldies Diānai un visam lieliskajam Latio kolektīvam!
Tatjana P.
Izteicam pateicību darījumu vadītājai Inesei Krievai. Augsta profesionalitāte, izcilas komunikācijas un organizatoriskas spējas. Viss tika izdarīts ļoti ātri un kvalitatīvi. Sasniedzama jebkura laikā. Paldies par palīdzību un labu darbu!
Liene A.
Rakstu, lai izteiktu pateicību Jūsu uzņēmuma darbiniecei Dacei Majevskai. Nonācu situācijā, kad nespējot turpināt maksāt kredītu, biju spiesta pārdot nekustamo īpašumu. Dace ar savu profesionālo un uzsveru cilvēcīgo attieksmi, ne tikai atrada labāko pircēju un palīdzēja orientēties man tik svešajā nekustamo īpašumu darījumu sfērā, bet radīja patiesi pozitīvu, ieinteresētu un atbalstošu gaisotni šajā ,man tik nezināmajā un nesaprotamā jomā. Izsaku vislielāko pateicību Dacei un zinu, ja man vēl kādreiz būs vajadzīga māklera palīdzība, tad zvanīšu Dacei Majevskai.
Ģirts O.
Vienmēr esmu sadarbojies tikai ar Latio un patiess prieks, ka laikam ejot, pakalpojumu kvalitāte tiek noturēta vienādi augstā līmenī.
Daiga G.
Latio darbinieki, konkrēti mūsu gadījumā Ināra Grīnberga, darīja visu iespējamo, lai nekustamo īpašumu pārdotu par augstāko iespējamo cenu. Vienmēr sasniedzama, vienmēr tika sniegta informācija par to, kā virzās pārdošana, kādi ir interesenti un kam pievērst uzmanību. Viss teiktais pamatots un skaidri saprotams. Visi darījuma dokumenti ātri sakārtoti. Iesaku. Liels paldies!
Inta B.
Uzdevums bija grūts - pārdot zemi apstākļos, kas nav labvēlīgi šādiem darījumiem. Tāpēc sākumā man pat šķita, ka māklere šaubās, kā veiksies ar pārdošanu. Saprātīga sadarbība, lieki netraucējot vienam otru, tomēr gluži vai neticami vainagojās ar panākumiem un pārdošana ir veikta par, manuprāt, saprātīgu cenu un ar laipnu pretimnākšanu no "Latio" puses. Esmu par to priecīga un pateicīga.
Maija K.
Arī šoreiz, pie īpašuma izīrēšanas, tāpat kā pie īpašuma iegādes, izvēlējos turpināt sadarbību ar lielisko konsultanti Elīnu Dūci. Esmu ļoti pateicīga par profesionālo darbību un operativitāti - process norisinājās ļoti ātri, un jau divu nedēļu laikā īpašumā bija īrnieki. Visa juridiskā puse - līgums, pieņemšanas nodošanas akts un pat konsultācija, kā iereģistrēt darījumu VIDā - skaidri , saprotami un precīzi. Pilnīga drošības izjūta, ka viss notiek pareizi! Tas motivē turpināt nodarboties ar nekustamā īpašuma projektiem, ja ir pieejams tik liels un nozīmīgs atbalsts! Vēlreiz paldies!
Лаума В.
Paldies Saldus filiāles vērtētājam Uldim! Viss bija ātri, patīkama sadarbība!
Liene A
Rakstu, lai izteiktu pateicību Jūsu uzņēmuma darbiniecei Dacei Majevskai. Nonācu situācijā, kad nespējot turpināt maksāt kredītu, biju spiesta pārdot nekustamo īpašumu. Dace ar savu profesionālo un uzsveru cilvēcīgo attieksmi, ne tikai atrada labāko pircēju un palīdzēja orientēties man tik svešajā nekustamo īpašumu darījumu sfērā, bet radīja patiesi pozitīvu, ieinteresētu un atbalstošu gaisotni šajā ,man tik nezināmajā un nesaprotamā jomā. Izsaku vislielāko pateicību Dacei un zinu, ja man vēl kādreiz būs vajadzīga māklera palīdzība, tad zvanīšu Dacei Majevskai.
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai Atrodi kontaktus

Pieteikties konsultācijai