Jaunumi

21.11.2022

Jauns pakalpojums – dzīvokļa novērtēšana 24h laikā.

Līdz gada beigām steidzīgajiem rīdziniekiem piedāvāsim jaunu pakalpojumu – dzīvokļa novērtēšanu 24h laikā no mājokļa apsekošanas brīža.

Pakalpojumu sniegs profesionāli Latio nekustamo īpašumu vērtētāji, kuri veiks dzīvokļa apskati klātienē, rūpīgu datu izpēti un tirgus situācijas analīzi, lai sagatavotu vērtējumu atbilstoši Latvijas īpašumu vērtēšanas standartam.

Pircējs šo nekustamā īpašuma vērtējumu varēs iesniegt jebkurā Latvijas komercbankā hipotekārā kredīta noformēšanai vai izmantot, lai pārliecinātos, ka noskatītajam īpašumam nav slēptu problēmu.  

Turpretī īpašniekam nekustamā īpašuma novērtējums palīdzēs noskaidrot īpašuma šī brīža tirgus vērtību, kā arī faktorus, kas var būtiski ietekmēt tā vērtību, sniedzot iespēju tos jau laikus novērst.

Garantējam dzīvokļa vērtējumu 24h laikā pēc tā apsekošanas, ja:

  1. dzīvoklis atrodas Rīgā;
  2. mājoklis pieejams apsekošanai;
  3. dzīvoklī nav veiktas nesaskaņotas pārbūves;
  4. īpašnieks var uzrādīt visus nepieciešamos dokumentus:
  • kadastrālās uzmērīšanas lietu;
  • īpašuma tiesības apliecinošus dokumentus;
  • pārbūves legalizāciju apliecinošus dokumentus.

Pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni +371 67 032 300 darba dienās, laikā no 9.00 līdz 17.00.

Aicinām zvanīt vai rakstīt mums uz latio@latio.lv jebkuru neskaidrību gadījumā. Izskaidrosim, kā rīkoties, lai iegūtu trūkstošos dokumentus, un noteiksim cenu nekustamā īpašuma vērtējuma pasūtīšanai.

Par cita veida īpašumu vērtēšanas izmaksām un termiņiem Rīgā vai ārpus galvaspilsētas lūdzam jautāt, zvanot pa tālruni +371 67 032 300

Vairāk par Latio vērtēšanas pakalpojumiem lasi šeit