Jaunumi

24.01.2023

Rīgas mājokļu tirgu papildina premium klases jaunums - kompakti dzīvokļi jaunajā projektā “Stabu 2A”

Šogad noslēgsies jaunā daudzdzīvokļu projekta Stabu ielā 2A būvniecība, iegādei piedāvājot modernus, kompakta izmēra dzīvokļus pilsētas centrā. Augstas klases mājokļi ar A klases energoefektivitāti un mūsdienīgu, pilnībā pabeigtu apdari būs perfekti piemēroti jauno profesionāļu, uzņēmumu darbinieku un steidzīgo rīdzinieku vajadzībām. Izcila atrašanās vieta, funkcionāls dizains, moderns labiekārtojums, daudz dabīgās gaismas, kā arī augsta ienesīguma likme, mājokli izīrējot, īpašumu padara kā par ērtu mājvietu, tā par vērtīgu investīciju.

Jaunais Stabu ielas dzīvojamais projekts ir mājvieta īstenam pilsētniekam. Augstākās klases energoefektivitāti nodrošina kvalitatīvi un plaši logi, regulējama, grīdās iebūvēta apkure, kā arī svaigā gaisa padeves rekuperators katrā dzīvojamajā telpā. Savukārt mūsdienīgs dizains, kā arī trīs metrus augsti eksponētā betona griesti rada ideāla premium klases pilsētas dzīvokļa auru. Projekts ir viens no spilgtākajiem dzīvojamo segmentu arhitektūras paraugiem Rīgā. Dzelzsbetona pamatu pāļi, ēkas karkass un pārsegumi garantē ēkas ilgmūžību. Namā integrēti 3-kameru alumīnija logi un stiklotas fasādes sistēma, kas Latvijas dzīvojamos projektos nav bieži sastopams risinājums.  31 no kopumā 33 dzīvokļiem ir balkoni un terases.

Ņemot vērā allaž aktuālo pieprasījumu pēc īres dzīvokļiem centrā, īpašuma iegāde šajā namā kalpos kā izdevīgs pasīvo ienākumu gūšanas instruments ar vienmēr stabilu naudas plūsmu un augstu ienesīgumu. Lielākā daļa jauno biroju centru top blakus esošajā Skanstē - mājokļu atrašanās pilsētas vēsturiskā un jaunā centra saskarsmes punktā nodrošina vēl augstāku pieprasījumu pēc īres dzīvokļiem. Jau šobrīd ir redzams, ka mājsaimniecību tēriņi pieaug ne tikai mājokļa uzturēšanai energoresursu cenu pieauguma iespaidā, bet paradumu maiņu ietekmē arī kopējā dzīves dārdzība un inflācija. Tas nozīmē, ka īrnieki labprāt izvēlēsies mazākus dzīvokļus, tādēļ investoriem tiek piedāvāti kompakti īres dzīvokļi, kas ļauj iegūt būtiski augstāku kvadrātmetra īres cenu. Vienistabas dzīvokļu īres cena projektā varētu pārsniegt 20 EUR par kvadrātmetru.

Nams atrodas mierīgajā Skolas un Stabu ielas krustojumā – izcilā lokācijā, lai dzīvotu saskaņā ar 15 minūšu pilsētas konceptu, kur viss nepieciešamais ir pastaigas attālumā. Ēkas fasādes ir vērstas pret vienvirziena ielām, nodrošinot zemu auto intensitāti. Savukārt Brīvības un Valdemāra ielas atrodas pietiekami tālu, lai nedzirdētu tur valdošo kņadu, bet būtu sasniedzamas pāris minūšu laikā. Blakus namam ērti pieejams sabiedriskais transports, kā arī Rīgā labākās velo joslas Skolas un Bruņinieku ielās. Ēkas augšējos stāvos ir terases ar unikālu skatu uz Rīgas vēsturisko arhitektūru un modernajiem debesskrāpjiem.

7 stāvi | 33 dzīvokļi | 2 komerctelpas 1. stāvā | A klases energoefektivitāte (apkures patēriņš tikai 39 kWh/m2 gadā) | pilnā apdare | siltās grīdas | lifts | parkets | dizaina flīzes | balkons vai terase (izņemot divus dzīvokļus)

Vairāk informācijas, sazinoties ar Latio NĪ darījumu vadītāju Līgu Igalu:
✆ +371 26553039
liga.igala@latio.lv

S2A_Stabu2A