Jaunumi

23.02.2024

02.03. Atvērto durvju diena jaunajā projektā pie Ziedoņdārza - Sparģeļu ielā 10

Sadarbībā ar City24 rīkojam atvērto durvju dienu jaunajā projektā Sparģeļu ielā 10. Ikviens interesents būs laipni gaidīts laikā no 10.00 - 16.00.
 
Piedāvājam 1-4 istabu dzīvokļus divos Sparģeļu ielas namos – pirms trim gadiem būvētā mūra ēkā ar koka dekoratīvo fasādes apšuvumu ielas pusē un renovētā mūra ēkā šī paša kompleksa pagalmā. Šeit jauna mājokļa lūkotāji atradīs tikko atsvaidzinātus, energoefektīvus un mēbelētus dzīvokļus, savukārt investoriem ir iespēja iegādāties īpašumu kopā ar esošajiem īrniekiem.
 
Piedāvāsim kompaktus, pilsētniekiem piemērotus dzīvokļus platībā no 22m² līdz 55m², kas neprasa lielas papildu investīcijas pēc to iegādes. Dzīvokļos ir gaišs, mājīgs un nesen atsvaidzināts interjers, istabās izvietotas lakoniska stila mēbeles, kā arī gaismekļi un pieskaņoti aizkari. Virtuves aprīkotas ar iebūvētajām mēbelēm un sadzīves tehniku.
Pateicoties autonomam gāzes apkures katlam un energoefektīviem risinājumiem, mājokļiem ir nelieli komunālie rēķini par patērēto siltumenerģiju – termoregulatori ļauj iedzīvotājiem katrā dzīvoklī individuāli uzstādīt vēlamo apsildes līmeni un maksāt pēc skaitītāju rādījumiem.
 
Lai mēs varētu Tev veltīt nedalītu uzmanību, lūdzam iepriekš reģistrēties apmeklējumam sev vēlamā laikā:
 
Vairāk par projektu aicinām lasīt šeit