Jaunumi

04.06.2023

Klientu diena jaunajā projektā "Heila Parks" Čiekurkalnā

Pavisam drīz Čiekurkalnā tiks uzsākta jaunā daudzdzīvokļu projekta Heila parks būvniecība. City24.lv Atvērto durvju dienu maratona ietvaros apmeklētāju acīm būs pieejams gatavs koka karkasa paraugmodulis divistabu dzīvoklim. Tas sniegs priekšstatu par mājokļa būvniecībā izmantotajām konstrukcijām un mūsdienīgajiem materiāliem, kā arī ļaus pašiem izstaigāt un izprast ērto telpu plānojumu. Tāpat, izmantojot virtuālās realitātes iespējas, interesentiem būs iespēja ar 3D briļļu palīdzību izstaigāt ēku un tās apkārtni, aplūkojot trīsistabu dzīvokļus, kā arī bērnu rotaļlaukumus un sporta laukumus, labiekārtoto peldvietu un laivu piestātni, kas vienlaicīgi ar pirmās ēkas nodošanu ekspluatācijā būs pilnībā pabeigta un pieejama ikvienam jaunā projekta iemītniekam.

Reģistrējies Klientu dienai šeit.

Projekta "Heila parks" ēkas taps vietā ar senu un simbolisku pagātni – 20.gadsimta sākumā projekta tuvumā atradās Heila muiža (Heilshof), ko veidoja trīs saskanīgas koka ēkas. Viens no Mežaparka apbūves pamatlicējiem – inženieris Ādolfs Agte – šeit bija iecerējis izveidot savrupmāju rajonu un plašu parku, aizsākot Mežaparka apbūvi. "Heila parka" projekts top, iedvesmojoties no Agtes izsapņotās idejas, taču savrupmāju vietā Ķīšezera krastā mājos mūsdienīgas daudzdzīvokļu mājokļu ēkas.

"Heila parka" kompleksā ietilps deviņas energoefektīvas ēkas. Pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas trīs četrstāvu mājas, kurās būs pieejami 1-4 istabu dzīvokļi 25-116 m2 platībā. Projektam turpinoties, taps vēl sešas mājas, iegādei piedāvājot 3-4 istabu dzīvokļus. Katrā dzīvoklī paredzēta individuāla rekuperācijas sistēma un pilsētas apkure ar individuāliem siltuma skaitītājiem. Mājokļi būs pieejami iegādei ar kvalitatīvu pilnu iekšējo apdari. Iedzīvotāju komfortam ēkā darbosies ātrgaitas lifts, savukārt drošību nodrošinās 24 stundu videonovērošana ar datu saglabāšanu. Uz māju jumtiem izveidotās zaļās terases būs īpaši piemērotas laiskai atpūtai vai attālinātam darbam omulīga parka atmosfērā.

Projekta ēkas tiks būvētas pēc skandināvu tehnoloģijas no rūpnieciski ražotām koka karkasa konstrukcijām, nodrošinot būvēm augstāko A+ energoefektivitātes klasi un augstāko skaņas izolācijas klasi, kā arī paātrinot objekta būvniecības procesu un to nodošanu ekspluatācijā. Māju būvniecībā izmantotais koks simbolizē gan Latvijas dabas vērtības, gan zaļā dzīvesveida nozīmi.

Vairāk informācijas par pasākumu atradīsi šeit.

Sazinies:

Elīna Dūce | Nekustamo īpašumu darījumu vadītāja
Tel. 29278593
E-pasts: elina.duce@latio.lv

Citi saistītie raksti