Jaunumi

28.04.2023

Pavadi vasaru Jūrmalā – īrei pieejami gaumīgi dzīvokļi Dzintaros

Latvijas īsās vasaras paskrien vienā acumirklī – vai esi ieplānojis, kur to pavadīt? Ja meklē vietu laiskai atpūtai pie jūras, ieskaties jaunajā projektā Piestātnes ielā 18, iepretim Dzintaru Mežaparkam. Īrei vasaras sezonā tiek piedāvāti mūsdienīgi, mājdzīvniekiem draudzīgi dzīvokļi, kas būs īstā izvēle prestižas lokācijas un komforta cienītājiem.

Modernie trīs istabu mājokļi ar kopējo platību 90 m² ir pilnībā gatavi uzņemt atpūtniekus vasaras sezonai, piedāvājot maksimālu komforta līmeni spēku atgūšanai pēc ilgas darba dienas, aktīvas atpūtas pludmalē vai ekskursijām pa gleznaino Jūrmalas apkārtni. Elitāro dzīvojamo kompleksu veido vairākas trīs stāvu ēkas iežogotā teritorijā. Katrs dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar kvalitatīvu sadzīves tehniku. Vasaras svelmi iekštelpās apturēs moderna un jaudīga klimata kontroles sistēma, savukārt plašie iebūvētie skapji un ģērbtuves nodrošinās ietilpīgu vietu kā vasaras garderobes, tā aktīvās atpūtas ekipējuma glabāšanai. Dzīvokļi būs izcili piemēroti ģimenēm ar bērniem un viesu uzņemšanai – papildus ērtībām izbūvētas divas vannas istabas. Nozīmīgs bonuss: šeit padomāts arī par četrkājainajiem atpūtniekiem, jo dzīvokļi ir mājdzīvniekiem draudzīgi!

Vien desmit minūšu pastaigas attālumā atrodas leģendārā Dzintaru koncertzāle, bet pāris soļus tālāk - labiekārtota pludmale un jūra. Teju turpat līdzās arī atpūtnieku iecienītākais izklaides un iepirkšanās bulvāris – vēsturiskā, kafejnīcām, veikaliņiem un terasēm piebārstītā Jomas iela. Baudīt zaļo kūrortpilsētas ainavu varēsi arī no omulīga balkoniņa. Turklāt gandriz pretī paveras skats uz atjaunoto Dzintaru Mežaparku, kas savulaik un arī šobrīd tiek uzskatīts par vienu no Jūrmalas skaistākajiem parkiem.

90 m² | 3 istabas | 3 stāvi | A klases energoefektivitāte | Atļauti mājdzīvnieki
4000 Eur/mēnesī, iekļaujot komunālos maksājumus

Lai uzzinātu par šo vai par citiem īrei pieejamiem dzīvokļiem Jūrmalā,sazinies:

Jelizaveta Čelnokova
LATIO | Jūrmalas filiāles vadītāja / Nekustamo īpašumu darījumu vadītāja

+371 29 338 236  | jelizaveta.celnokova@latio.lv

+371 29 338 236 | jelizaveta.celnokova@latio.lv