Jaunumi

07.12.2023

Svētku piedāvājums pēdējiem dzīvokļiem projektā “Harmony Home Teika”

Īpašu piedāvājumu decembrī sarūpējuši Harmony Home Teika attīstītāji - pērkot dzīvokli līdz 1. martam, varēsi aizmirst par jaunā mājokļa apkures izmaksām līdz pat 2027. gadam!

A+ klases daudzdzīvokļu ēku komplekss “Harmony Home Teika” atrodas vienā no zaļākajām un rosīgākajām Rīgas apkaimēm. Jaunais projekts Ķeguma ielā, kas tika nodots ekspluatācijā 2023. gada vasarā, ir dabas ieskauta miera osta ar slēgtu un bagātīgi apzaļumotu pagalmu un omulīgām, apgaismotām stikla terasēm.

Šobrīd iegādei pieejami vairs tikai daži 1, 3 un 4- istabu dzīvokļi ar ar ergonomisku plānojumu un individuālu rekuperācijas sistēmu, kas nodrošina regulāru svaiga gaisa pieplūdi un kontrolē mituma līmeni telpās. Teicamā skaņas izolācija pasargās gan no āra trokšņiem, gan kaimiņu ikdienas, savukārt lielie panorāmas tipa logi ļaus piepildīt telpu ar dzirkstošu dienas gaismu, radot saulainu un mājīgu vidi. Projektu izcili papildina plaša, pilnībā stiklota lodžija ar skatu uz pagalmu. Dzīvokļos ieklātas koka lamināta grīdas vai parkets, sienas krāsotas maigos pasteļtoņos. Virtuves zona un vannas istaba flīzēta gaišos toņos, ierīkota kvalitatīva santehnika, bet tualetēs un vannas istabās – apsildāmā grīda.

Projektā īpaši padomāts par ērtu pieejamību ikvienam iedzīvotājam. Lielie lifti un platās durvju ailas nodrošina ērtu pārvietošanos gan ģimenēm ar bērnu ratiņiem, gan senioriem ar kustību traucējumiem. Ar liftu var nokļūt arī pagrabstāvā, kurā atrodas īpašuma cenā iekļauta, ietilpīga mantu glabātuve, kā arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne, tādējādi ļaujot nama iedzīvotājiem paplašināt dzīvojamo zonu un ērti noglabāt sezonai neatbilstošas un reti izmantojamas mantas ārpus mājokļa.

Ēka būvēta pēc Rietumeiropā un Skandināvijā iecienītas VST tehnoloģijas, izmantojot rūpnīcā izgatavotus betona paneļus ar jau iestrādātām komunikācijām. Šāda tehnoloģija nodrošina ēkas ilgmūžību, izcilu skaņas izolāciju, ugunsdrošību, kā arī A+ klases energoefektivitāti. "Harmony Home Teika" projektam ir autonoms, jauns siltuma mezgla avots ar diviem kaskādē saslēgtiem gāzes katliem. Katram dzīvoklim ir autonomi siltuma, kā arī aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāji.

Pagalms būs ērta vide ne vien bērnu rotaļām, pastaigām un sportam, bet arī droša vieta auto vai velosipēda novietošanai. Daudzveidīgajā dārzā bruģētie ceļi vijas gar rotaļu laukumiem, āra trenažieriem un atpūtas vietām. Par papildus samaksu iespējams iegādāties autostāvvietu pagalmā. Ēka atrodas mazstāvu apbūves teritorijā ar izcilu infrastruktūru – vien 200 metru attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, netālu ir Teikas bērnudārzi, izglītības un medicīnas iestādes un veikali, kā arī pieejamas katra gaumei un interesēm atbilstošas sporta un izklaides iespējas. “Harmony Home Teika” patiesi būs moderns mājoklis ar paaugstinātu komfortu ikvienam rīdziniekam.

Vairāk informācijas:
Aiva Mežzīle | Nekustamo īpašumu darījumu vadītāja

aiva.mezzile@latio.lv |
29221494

 

Citi saistītie raksti