Jaunumi

30.03.2023

Jaunums pirmreizējo mājokļu tirgū: energoefektīvā oāze “Harmony Home Teika”

Rīgas energoefektīvo mājokļu tirgu papildina jauns projekts: A+ klases daudzdzīvokļu ēku komplekss “Harmony Home Teika” vienā no zaļākajām un rosīgākajām Rīgas apkaimēm. “Harmony Home Teika” Ķeguma ielā ir dabas ieskauta miera osta ar slēgtu un bagātīgi apzaļumotu pagalmu, omulīgām, apgaismotām stikla terasēm un augstvērtīgu, Skandināvijas standartiem atbilstošu pilnu iekšējo apdari, piedāvājot iegādei 48 jaunus, paaugstināta komforta pusotra līdz četru istabu dzīvokļus.

Pieejami mājokļi platībā no 41- 86 m2 ar ergonomisku plānojumu un individuālu rekuperācijas sistēmu, kas nodrošina regulāru svaiga gaisa pieplūdi un kontrolē mituma līmeni telpās. Teicamā skaņas izolācija pasargās gan no āra trokšņiem, gan kaimiņu ikdienas, savukārt lielie panorāmas tipa logi ļaus piepildīt telpu ar dzirkstošu dienas gaismu, radot saulainu un mājīgu vidi. Projektu izcili papildina plaša, pilnībā stiklota lodžija ar skatu uz apzaļumoto pagalmu. Dzīvokļos ieklātas koka lamināta grīdas vai parkets, sienas krāsotas maigos pasteļtoņos. Virtuves zona un vannas istaba flīzēta gaišos toņos, ierīkota kvalitatīva santehnika, bet tualetēs un vannas istabās – apsildāmā grīda.

Projektā īpaši padomāts par ērtu pieejamību ikvienam iedzīvotājam. Lielie lifti un platās durvju ailas nodrošina ērtu pārvietošanos gan ģimenēm ar bērnu ratiņiem, gan senioriem ar kustību traucējumiem. Ar liftu var nokļūt arī pagrabstāvā, kurā atrodas īpašuma cenā iekļauta, ietilpīga mantu glabātuve, kā arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne, tādējādi ļaujot nama iedzīvotājiem paplašināt dzīvojamo zonu un ērti noglabāt sezonai neatbilstošas un reti izmantojamas mantas ārpus mājokļa.

Ēka būvēta pēc Rietumeiropā un Skandināvijā iecienītas VST tehnoloģijas, izmantojot rūpnīcā izgatavotus betona paneļus ar jau iestrādātām komunikācijām. Šāda tehnoloģija nodrošina ēkas ilgmūžību, izcilu skaņas izolāciju, ugunsdrošību, kā arī A+ klases energoefektivitāti. "Harmony Home Teika" projektam ir autonoms, jauns siltuma mezgla avots ar diviem kaskādē saslēgtiem gāzes katliem. Katram dzīvoklim ir autonomi siltuma, kā arī aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāji.

Pagalms būs ērta vide ne vien bērnu rotaļām, pastaigām un sportam, bet arī droša vieta auto vai velosipēda novietošanai. Daudzveidīgajā dārzā bruģētie ceļi vijas gar rotaļu laukumiem, āra trenažieriem un atpūtas vietām. Par papildus samaksu iespējams iegādāties autostāvvietu pagalmā. Ēka atrodas mazstāvu apbūves teritorijā ar izcilu infrastruktūru – vien 200 metru attālumā atrodas sabiedriskā transporta pieturas, netālu ir Teikas bērnudārzi, izglītības un medicīnas iestādes un veikali, kā arī pieejamas katra gaumei un interesēm atbilstošas sporta un izklaides iespējas. “Harmony Home Teika” patiesi būs moderns mājoklis ar paaugstinātu komfortu ikvienam rīdziniekam.

Vairāk informācijas:
Aiva Mežzīle | Nekustamo īpašumu darījumu vadītāja

aiva.mezzile@latio.lv |
29221494

Citi saistītie raksti