Pirkt zemi pierīgā

Tiem, kurus dzīve pilsētas burzmā nogudrina, taču darba vai citu apstākļu dēļ nav iespējas dzīvot laukos, iesakām izvērtēt iespējas iegādāties īpašumu Rīgas pievārtē. Lai gan tirgū teju vienmēr pieejami lieliski gatavu projektu nami, daudzu cilvēku sapnis ir uzcelt savu māju pašu spēkiem. Šādā situācijā “Latio” saviem klientiem iesaka pirkt zemi Pierīgā.

Pastāv uzskats, ka nekustamā īpašuma cenas piepilsētā ir mākslīgi paaugstinātas, lai tā tirgotāji gūtu pēc iespējas lielāku peļņu un daļā gadījumu tā ir taisnība. Tāpēc, pirms nekustamā īpašuma iegādes, ieteicams meklēt profesionāla nekustamā īpašuma speciālista padomu, kas var aiztaupīt gan dažādas ilgtermiņa problēmas pēc īpašuma iegādes, gan palīdzēt ietaupīt finansu līdzekļus. Ar prieku šajos jautājumos konsultē “Latio”. Mūsu uzņēmumā strādā pieredzējuši profesionāļi, kam pieejama datubāze ar vairākiem tūkstošiem nekustamo īpašumu, no kuriem izvēlēties sev piemērotāko.

Esat izlēmuši pirkt zemi Pierīgā - ko tālāk?

Protams, iepējams darījumu veikt arī bez nekustamā īpašuma aģenta palīdzības, taču tas var izrādīties sarežģītāk kā šķiet. Neskaitāmas stundas pavadīsiet internetā pētot sludinājumus un, ja neesat nekustamā īpašuma speciālists, pastāv iespēja, ka izvēloties īpašumu kādas būtiskas nianses tiks palaistas garām. “Latio” speciālisti palīdz izvairīties no šādām situācijām, talkā ņemot pieredzi, ievērojamus resursus un darbības principus, kas izveidojušies ilggadēji strādājot ar nekustamā īpašuma tirdzniecības darījumiem visā Latvijā. Nekustamais īpašums ir lieliska investīcija, ja tas iegādāts ar apdomu, taču nereti gadās situācijas, kad tādu vai citādu apstākļu dēļ īpašums jāpārdod. Ja nevēlaties pirkt zemi Pierīgā, bet gan to pārdot, “Latio” nekustamo īpašumu birojs spēs palīdzēt arī šādā gadījumā. Mūsu uzņēmums sevi pierādījis kā līderi nekustamā īpašuma tirgū jau gadiem, tāpēc pie mūsu darbiniekiem vēršas kā pircēji, tā arī tie, kas vēlas nekustamo īpašumu pārdot.

Tas sniedz iespējas savienot mūsu klientus - pircējus un pārdevējus - veiksmīgos darījumos ar nekustamo īpašumu. Jebkurš nekustamais īpašums, neatkarīgi no tā, vai tā ir zeme, māja vai dzīvoklis, ir ilgtermiņa pirkums, tāpēc jo būstiskāk to rūpīgi izvērtēt pirms iegādes. Gadījumos, kad jau ir konkrēts investīciju objekts, kurā vēlaties ieguldīt savus finansu līdzekļus, pirms pirkt zemi Pierīgā vai kur citur, vienmēr nepieciešams saņemt profesionālu nekustāmā īpašuma novērtējumu. Arī šādu pakalpojumu saviem klientiem piedāvā “Latio”.

Darījumi ar nekustamo īpašumu tiek veikti visnotaļ bieži, tomēr tie ir arī pietiekami sareģīti un ilgtermiņa sekas nesoši, tādēļ šādu darījumu veikšanu un pārraudzību vienmēr labāk uzticēt profesionāļiem. “Latio” ir nekustamā īpašuma aģentūra ar 20 gadu pieredzi Latvijas tirgū, kas nodrošina saviem klientiem augstāko pakalpojumu kvalitāti. Mūsu birojos visā Latvijā satiekas īstie cilvēki - pircēji ar pārdevējiem, izīrētāji un īrnieki. Sazinieties ar “Latio” speciālistiem jau tagad, lai saņemtu sev interesējošo informāciju par tirgū pieejamajiem īpašumiem