Pakalpojumi

Palīdzam piemeklēt Jūsu prasībām atbilstošu nekustamo īpašumu dzīvei vai biznesam.

Mūsu rīcībā ir plaša un daudzveidīga informācija par piedāvājumiem visā Latvijā (arī informācija, kas nav publiski pieejama):
  • dzīvokļi – sērijveida dzīvokļi, ekskluzīvi dzīvokļi;
  • jaunie projekti – dzīvokļi jaunajos projektos, komerctelpas, mājas jaunajos ciematos;
  • mājas – savrupmājas, villas, lauku mājas, rindu mājas;
  • komercobjekti – biroji, tirdzniecības vai ražošanas telpas, noliktavas u. c.;
  • zeme – zeme privātmājas būvniecībai, lauksaimniecības vajadzībām vai komercobjektu būvniecībai u. c.

Īpašumu atlase

Online meklētājs

Balstoties uz savu pieredzi nekustamo īpašumu atlasīšanā klientiem, esam izveidojuši īpaši ērti lietojamus filtrus, kas Jums ļaus viegli orientēties mūsu plašajā datubāzē. Meklēt īpašumu!

Individuāla īpašumu atlase

Ja vēlaties vēl personalizētāku vai īpašuma atlasi pēc kādiem specifiskiem parametriem, sazinieties ar kādu no mūsu nekustamo īpašumu aģentiem. Viņi no plašās datubāzes atlasīs īpašumus, kas atbilst specifiskām prasībām, kā arī varēs piedāvāt objektus, kuri nav publiski apskatāmi. Sazināties ar „Latio” aģentu!

Pilns serviss

Atbilstoši Jūsu vēlmēm nodrošinām pilnu servisu, kas ietver visu pakalpojumu kopumu no idejas par nekustamā īpašuma iegādi līdz nekustamā īpašuma iegādei.

Profesionāla aģenta palīdzība un konsultācijas

Piemeklēsim Jūsu prasībām atbilstošāko īpašumu, risināsim pārrunas ar pārdevēju, lai vienotos par iespējami izdevīgākiem pirkuma nosacījumiem.

Juridiskais atbalsts

Mūsu aģenti sadarbībā ar profesionāliem nekustamo īpašumu darījumu juristiem parūpēsies, lai pirms pirkuma līguma parakstīšanas tiktu aplūkoti un izvērtēti visi svarīgie jautājumi. „Latio” juristi vienmēr ir informēti par jaunākajiem grozījumiem un papildinājumiem tiesību aktos.

Darījuma noformēšana

Palīdzēsim sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju darījuma veiksmīgai norisei, tajā skaitā priekšlīgumu vai rokasnaudas līgumu, pirkuma līgumu, cita veida vienošanos, palīdzēsim saņemt nepieciešamās izziņas, tajā skaitā kadastra izziņu, izziņu par deklarēto dzīvesvietu, pašvaldības atteikumu no pirmpirkuma tiesībām, organizēsim darījuma noformēšanu pie notāra, reģistrāciju zemesgrāmatā vai citos nepieciešamajos reģistros. 

Īpašuma vērtēšana

Nodrošinām jebkura tipa īpašuma vērtēšanu jebkurā Latvijas vietā. Uzziniet vairāk par vērtēšanu! „Latio” vērtējumu atzīst visas Latvijas komercbankas. „Latio” ir LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) biedrs. Pasūtīt vērtējumu.

Darījuma finansēšana

Palīdzēsim Jums iegūt informāciju par iespējamajiem un izdevīgākajiem īpašuma finansēšanas nosacījumiem. „Latio” cieši sadarbojas ar visām bankām.

Tirgus analīze

Mēs esam viens no vadošajiem Latvijas nekustamo īpašumu nozares uzņēmumiem, tāpēc ik mēnesi, ik ceturksni un ik gadu gatavojam vispārīgus nekustamā īpašuma tirgus analīzi. Ja plānojat investēt ar skatu nākotnē, piedāvājam izveidot īpašu tirgus pārskatu Jūs interesējošā šķērsgriezumā, lai Jūs pieņemtu lēmumu par labu izdevīgākajai investīcijai.

Aģenta atlīdzība

Tādas nav! „Latio” strādā atbilstoši ASV un Rietumeiropas nekustamā īpašuma tirgus praksei, kur aģenta atlīdzību sedz īpašuma pārdevējs.

Līdz ar to, ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu, „Latio” profesionāļu pilna servisa pakalpojums atvieglos šo procesu un Jums nemaksās ne centa.

Uzziniet, kāpēc īpašuma iegādē sadarboties ar „Latio”!