Darba laiks
Darba dienās
no 9.00 līdz 18.00
Brīvdienās un svētku dienās
Brīvs
Rekvizīti
meklēt aģentu vērtētāju
Meklēt aģentu
Tevi interesē
Darba laiks
Darba dienās
no 9.00 līdz 18.00
Brīvdienās un svētku dienās
Brīvs
Rekvizīti
Meklēšana
Tevi interesē
Rīgas nodaļas
Valmieras nodaļa
Daugavpils nodaļa
Jēkabpils nodaļa
Jelgavas nodaļa
Tukuma nodaļa
Jūrmalas nodaļa
Ogres nodaļa
Talsu nodaļa
Liepājas nodaļa
Latio nodaļas:
Centrālais birojs
Adrese Elizabetes iela 21A, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Imantas birojs
Adrese Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese imanta@latio.lv
Kr. Barona Pop-UP birojs
Adrese Kr. Barona iela 24/26, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Ģertrūdes ielas birojs
Adrese Ģertrūdes iela 47, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Purvciema birojs
Adrese Madonas iela 27, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Jūrmalas nodaļa
Adrese Jomas iela 52, Jūrmala
Tālrunis +371 28 377 788
E-pasta adrese jurmala@latio.lv
Daugavpils nodaļa
Adrese Ģimnāzijas iela 34/36-13, Daugavpils
Tālrunis +371 27 870 108
E-pasta adrese daugavpils@latio.lv
Siguldas nodaļa
Adrese Sigulda
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Jelgavas nodaļa
Adrese Jelgava
Tālrunis +371 29 723 676
E-pasta adrese jelgava@latio.lv
Tukuma nodaļa
Adrese Raudas iela 4, Tukums
Tālrunis +371 25 663 078
E-pasta adrese tukums@latio.lv
Talsu nodaļa
Adrese Krišjāņa Valdemāra iela 17, Talsi
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese talsi@latio.lv
Liepājas nodaļa
Adrese Graudu iela 27/29, Liepāja
Tālrunis +371 26 491 944
E-pasta adrese liepaja@latio.lv
Jēkabpils nodaļa
Adrese Katoļu iela 6, Jēkabpils
Tālrunis +371 20 240 453
E-pasta adrese jekabpils@latio.lv
Valmieras nodaļa
Adrese Rīgas iela 9, Valmiera
Tālrunis +371 26 520 995
E-pasta adrese latio@latio.lv
Centrālais birojs
Adrese Elizabetes iela 21A, Rīga
Imantas birojs
Adrese Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga
Kr. Barona Pop-UP birojs
Adrese Kr. Barona iela 24/26, Rīga
Ģertrūdes ielas birojs
Adrese Ģertrūdes iela 47, Rīga
Purvciema birojs
Adrese Madonas iela 27, Rīga
Mājokļu tirdzniecība, īre
Dace Majevska
Dace Majevska
NĪ darījumu vadītāja
26132162 dace.majevska@latio.lv
Jelizaveta  Čelnokova
Jelizaveta Čelnokova
Jūrmalas filiāles vadītāja / NĪ darījumu vadītāja
29338236 Jelizaveta.Celnokova@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Natālija Makuševa
Natālija Makuševa
Sertificēts vērtētāja asistents/NĪ darījumu vadītāja
26110856 natalija.makuseva@latio.lv
Komercīpašumu vērtēšana
Mājokļu tirdzniecība, īre
Iveta Ulme
Iveta Ulme
NĪ darījumu vadītāja
+37126687688 iveta.ulme@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Inese Štorha
Inese Štorha
NĪ darījumu vadītāja
27551377 inese.storha@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Mājokļu vērtēšana
Mājokļu tirdzniecība, īre
Inta Vītola
Inta Vītola
NĪ darījumu vadītāja
28380799 inta.vitola@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Uldis Leja
Uldis Leja
Sertificēts vērtētājs
26488689 uldisl@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Mājokļu vērtēšana
Inga Uberte
Inga Uberte
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
26332557 inga.uberte@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Daiga Blumberga
Daiga Blumberga
Vidzemes reģiona vērtēšanas biznesa attīstības speciālists, sertificēts vērtētāja asistents
26520995 daiga.blumberga@latio.lv
Laura Teika
Laura Teika
Vērtētāja asistents
26625855 laura.teika@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Evija Dzenīte
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
29183783 evija.dzenite@latio.lv
Dace Krieva
Dace Krieva
NĪ darījumu vadītāja
29160935 dace.krieva@latio.lv
Elīna Dūce
Elīna Dūce
NĪ darījumu vadītāja
29278593 elina.duce@latio.lv
Ilze Zarāne
Ilze Zarāne
NĪ darījumu vadītāja
22311461 ilze.zarane@latio.lv
Ināra Grīnberga
Ināra Grīnberga
NĪ darījumu vadītāja
29288599 inara@latio.lv
Līga Igala
Līga Igala
NĪ darījumu vadītāja
26553039 liga.igala@latio.lv
Ralfs Aksels Ratnieks
Ralfs Aksels Ratnieks
Jaunākais NĪ darījumu vadītājs
22031515 ralfs.ratnieks@latio.lv
Sandra Rauza
Sandra Rauza
NĪ darījumu vadītāja
29277403 sandra.rauza@latio.lv
Komercīpašumu tirdzniecība, noma
Jānis Šīns
Jānis Šīns
Komercīpašumu tirdzniecības nodaļas vadītājs
29195740 janiss@latio.lv
Artis Ramutis
Artis Ramutis
NĪ darījumu vadītājs
29497248 artis.ramutis@latio.lv
Ilze Svirido
Ilze Svirido
NĪ darījumu vadītāja
28303059 ilze.svirido@latio.lv
Ivanda Bukava
Ivanda Bukava
NĪ darījumu vadītāja
29563565 ivanda@latio.lv
Jāzeps Bikše
Jāzeps Bikše
NĪ darījumu vadītājs
26142995 jazeps.bikse@latio.lv
Solvita Gulbe
Solvita Gulbe
NĪ darījumu vadītāja
26115754 solvita.gulbe@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Daniela Bīriņa
Daniela Bīriņa
Vērtēšanas daļas palīgs
25127062 daniela.birina@latio.lv
Komercīpašumu vērtēšana
Biznesa un specializēto īpašumu vērtēšana
Kristīne Katļinska
Kristīne Katļinska
Uzņēmējdarbības un biznesa vērtēšanas speciāliste
20610417 kristine.katlinska@latio.lv
Mežu vērtēšana un starpniecība
Tatjana Beķere
Tatjana Beķere
Vērtēšanas daļas vadītāja
67032300 tatjana.bekere@latio.lv
Tirgus analīze un monitorings
Rūta Roze
Rūta Roze
Analītiķe - Kvalitātes vadītāja
29219357 ruta.roze@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Mājokļu tirdzniecība, īre
Mājokļu vērtēšana
Mežu vērtēšana un starpniecība
Amanda Bartuševica
Amanda Bartuševica
Mežu vērtēšanas speciālista asistente
24425758 amanda.bartusevica@latio.lv
Antons Seļezņovs
Antons Seļezņovs
Mežu vērtēšanas speciālists
28362999 antons.seleznovs@latio.lv
Jānis Ozols
Jānis Ozols
Mežu vērtēšanas speciālists
27420322 janis.ozols@latio.lv
Jānis Vēbers
Jānis Vēbers
Mežu pārdošanas nodaļas vadītājs
29437967 janis.vebers@latio.lv
Zane Tālberga
Zane Tālberga
Mežu vērtēšanas speciālists
26644603 zane.talberga@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Aiva Mežzīle
Aiva Mežzīle
NĪ darījumu vadītāja
29221494 aiva.mezzile@latio.lv
Jānis Repša
Jānis Repša
NĪ darījumu vadītājs
29249566 janis.repsa@latio.lv
Una Slaidiņa
Una Slaidiņa
Jaunākā NĪ darījumu vadītāja
29471326 una.slaidina@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Emīls Broks
Emīls Broks
Vērtētāja asistents
29122904 emils.broks@latio.lv