Aģenta aktuālie piedāvājumi
B
Sparģeļu 10

Pirkt | Jaunais projekts | Dzīvokli | Avoti, Rīga

no 59 900 €
2 000 € / m2

Platība: 22.4 m2 - 57.4 m2

Istabas: 1 - 4

Elīna Dūce
Elīna Dūce
NĪ darījumu vadītāja
Elizabetes iela 21A, Rīga
LANĪDA sertifikāts nr.: A-263
Atstāt atsauksmi
Klientu atsauksmes
Natālija P.
Vēlamies izteikt pateicību darījumu vadītājai Elīnai Dūcei par augstu profesionalitāti, kā arī par operatīvu reaģēšanu nestandarta situācijās, kuras radās sadarbības procesā. Elīna ir ļoti zinoša, vienmēr saglabā vēsu prātu. Viņai ir izcilas komunikācijas spējas ar dažādiem cilvēkiem. Viņa dara visu un pat vairāk, nekā no viņas tiek prasīts. Mēs esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Latio.
Edvīns K.
Vēlējos pateikt ļoti labus vārdus par Elīnas precizitāti un profesionālismu darbā! Ļoti pozitīva tikšanās, profesionāla konsultācija. Pieejama gan uz zvaniem, gan Whatsapp čatā. Operatīvas atbildes uz manis interesējošiem jautājumiem! Tā turpināt! Paldies!
Natālija
Vēlamies izteikt pateicību darījumu vadītājai Elīnai Dūcei par augstu profesionalitāti, kā arī par operatīvu reaģēšanu nestandarta situācijās, kuras radās sadarbības procesā. Elīna ir ļoti zinoša, vienmēr saglabā vēsu prātu. Viņai ir izcilas komunikācijas spējas ar dažādiem cilvēkiem. Viņa dara visu un pat vairāk, nekā no viņas tiek prasīts. Mēs esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Latio.
Jānis D.
Vislabākās atsauksmes par darbinieci Elīnu Dūci. Milzīgs paldies viņai!
Inese P.
Sirsnīgs paldies Elīnai Dūcei par kvalitatīvu un ātru dzīvokļa pārdošanu. Esmu ļoti apmierināta ar viņas darbu un profesionalitāti.
JS NCapital Ungārijas sabiedrība
Elīna Dūce - profesionāla pieeja, laba komunikācija un loģiski lielisks rezultāts. Paldies!
Edgars V.
Ļoti pozitīva pieredze!
Maija K.
Milzīgs paldies Latio pārstāvei Elīnai Dūcei par lielisko sadarbību, kurā jutos droši, ērti, pārliecinoši. Elīna palīdzēja ne tikai tikt galā ar praktiskiem jautājumiem saistībā ar īpašuma iegādi, bet arī mazināja jebkādas šaubas un bažas, kas man kā neprofesionbālei nekustamo īpašumu jomā brīžiem uznāca darījuma laikā. Elīna deva drošības izjūtu, ka viss notiek profesionāli, caurskatāmi un saprotami, palīdzēja izvērtēt riskus un sniedz atbildes uz visiem jautājumiem detalizēti un ātri. Nevarētu iedomāties labāku sadarbību! Ieteikšu (un jau iesaku ) šo pakalpojumu draugiem un paziņām, kuri līdz šim nav bijuši pat lietas kursā, ka šāds lielisks pakalpojums - darījuma uzraudzība, kur profesionāls nozares pārstāvis iestājas darījuma veicēja pusē, vispār eksistē (tieši šis aspekts - nezināšana, kā darījums ir veicams - daudzus attur no īpašuma pirkšanas vai pārdošanas, un tas ir saprotami, jo prasa plašas zināšanas). Vēlreiz paldies par sadarbību un ceru, ka tā turpināsies!
Luis Simoes De Albergaria Barroso
Viss bija perfekti
Antonio P.
Elina was great. Professional, reliable and precise.
Maija Š.
Esmu ļoti apmierināta ar darījumu vadītāju. Man tika sniegtas skaidras, saprotamas atbildes uz man interesējošiem jautājumiem. Jau no pirmās sadarbības dienas darījumu vadītājs bija atsaucīgs, pretimnākošs, tika panāktas sekmīgas vienošanās.
Maija K.
Arī šoreiz, pie īpašuma izīrēšanas, tāpat kā pie īpašuma iegādes, izvēlējos turpināt sadarbību ar lielisko konsultanti Elīnu Dūci. Esmu ļoti pateicīga par profesionālo darbību un operativitāti - process norisinājās ļoti ātri, un jau divu nedēļu laikā īpašumā bija īrnieki. Visa juridiskā puse - līgums, pieņemšanas nodošanas akts un pat konsultācija, kā iereģistrēt darījumu VIDā - skaidri , saprotami un precīzi. Pilnīga drošības izjūta, ka viss notiek pareizi! Tas motivē turpināt nodarboties ar nekustamā īpašuma projektiem, ja ir pieejams tik liels un nozīmīgs atbalsts! Vēlreiz paldies!
Jeļizaveta R.
Elīna Dūce ir ļoti atbildīga, precīza.
Inga
Elīna ļoti profesionāli novadīja pilnu dzīvokļa pārdošanas ciklu no sludinājumu un foto sagatvošanai līdz pat atslēgu nodošanai pircējam. Visā sadarbības laikā ar Elīnu man kā pārdevējai bija pilnīga drošības sajūta un miers, ka pārdošanas darījums noritēs gludi un bez aizķeršanās, kas tā arī bija. Elīna ļoti profesionāli vadīja sarunas un sniedza atbildes potenciālajiem pircējiem un gala pircējam uz virkni dažnedažādiem jautājumiem, palīdzēja mums ar pircēju tikt galā ar visām formalitātēm un dokumentāciju. Elīna saviem klientiem katrā situācijā atrod labākos risinājumus. Izcila un ļoti operatīva komunikācija. Ļoti rekomendēju Elīnu Dūci!