Rindu māja Kokneses prospekts 1K, Mežaparks, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

Divģimeņu villas

Divģimeņu māju arhitektūra pauž majestātiskumu, drošību, kultūrvēsturisko kontekstu un eleganci.

Par projektu Mežaparka Rezidences

Ja iepriekšējais gadsimts dāvāja Rīgai krāšņo dārzu pilsētu Mežaparku, tad šis gadsimts rod tam turpinājumu ar jaunu izsmalcinātu villu un apartamentu parku “Mežaparka Rezidences”.
Mežaparks savulaik veidots kā dārzu pilsēta, prasmīgi kombinējot krāšņās dabas bagātības ar izcilu arhitektūru un atpūtas iespējām. Arī tagad Mežaparks ir saglabājis savas vērtības. “Mežaparka Rezidences” – unikāla dizaina villas, rindu mājas un apartamenti. Mūsdienīga arhitektūra prestižā, zaļā un labiekārtotā vidē.
“Mežaparka Rezidences” aptver 31 hektāru plašu labiekārtotu teritoriju, kas veidojas kā harmonisks vecā Mežaparka turpinājums. Projektu plānots realizēt vairākās kārtās. Šobrīd ir pabeigta 1. kārtas modernas infrastruktūras izbūve, kurai apkaimē nav līdzīgas. Nodrošināta augstākā līmeņa teritorijas labiekārtošana un apsaimniekošana, bruģētas, apgaismotas ietves un ceļi, apzaļumotas atpūtas zonas ar soliņiem. Īpaša uzmanība pievērsta parka teritorijas apzaļumošanai. Iestādīti vairāk kā 13 000 jaunu augu – priedes, kadiķi, lapegles, rozes un krāšņi košumkrūmi. Parka rietumu pusē top Mežaparkam tik raksturīgā priežu jaunaudze.
Projekta 1. kārtā iespējams iegādāties 40 apbūves zemes gabalus individuālu villu būvniecībai platībā no 1200 līdz 1800 m2 ar iespēju vairāku zemes gabalus apvienot. Savukārt sadarbībā ar jūsu izvēlētu arhitektu jebkuru no 19 atšķirīgajiem villu projektiem, iespējams, piemērot tieši jūsu vajadzībām.
“Mežaparka Rezidences” atrodas vietā, kas veiksmīgi apvieno visu nepieciešamo mūsdienīgai dzīvei. Šeit iespējams gūt pilnīgu mieru prestižā un ekoloģiskā vidē. Baudīt izsmalcinātu dzīves stilu, plašas aktīvās atpūtas iespējas, kultūras pasākumus un dabas ainavas. Turklāt īsa brauciena attālumā ir Rīgas centrs.
Pilsētas centrs, Vecrīga 15 min
Lidosta “Rīga” 35 min
Iepirkšanās centri 10 min
Rīgas Pasažieru osta 15 min

Mājokļu aprīkojums

 • Terases: ir
 • Projekta priekšrocības: dārzs, parks, speciāli izstrādāts dizains, bērnu laukums, golfa laukums, bruģēts iekšpagalms
 • Mājokļu priekšrocības: apkure ar regulēšanas iespējām katrā telpā, apsildāmās grīdas, apsildāmās grīdas gan mājoklim, gan terasēm, regulējams mikroklimats, augsta līmeņa apdares materiāli, apsildāmās grīdas sanitārajos mezglos, regulējams
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 • Arhitekts: Andris Kronbergs

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: pabeigta apdare bez iebūvētām mēbelēm
 • Griestu augstums: 2.5 < un < 2.8

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: nav
 • Kāpņu telpa: slēdzama kāpņu telpa

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
 • Apkure: centralizētā pilsētas
 • Vēdināšana un aukstumapgāde: jauktā

Ēku konstrukcijas

 • Skaņas izolācija: vate

Apsaimniekošana

 • Apsaimniekotājs: SIA Hausmaster
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10