Privātmāja Kokneses prospekts 1A, Mežaparks, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

Mežaparka Rezidences

Ja iepriekšējais gadsimts dāvāja Rīgai krāšņo dārzu pilsētu Mežaparku, tad šis gadsimts rod tam turpinājumu ar jaunu izsmalcinātu villu un apartamentu parku “Mežaparka Rezidences”.
Mežaparks savulaik veidots kā dārzu pilsēta, prasmīgi kombinējot krāšņās dabas bagātības ar izcilu arhitektūru un atpūtas iespējām. Arī tagad Mežaparks ir saglabājis savas vērtības. “Mežaparka Rezidences” – unikāla dizaina villas, rindu mājas un apartamenti. Mūsdienīga arhitektūra prestižā, zaļā un labiekārtotā vidē.
Koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, viens no Latvijas izcilākajiem arhitektiem. Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas arhitekti: Reinis Liepiņš, Gatis Didrihsons, Diāna Zalāne, Inga Piņķe, Sandra Paulsone, Līga Platais, kā arī ASV atzītais arhitekts Vladimirs Arsene. Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti. Savukārt sadarbībā ar jūsu izvēlētu arhitektu jebkuru no 19 atšķirīgajiem villu projektiem iespējams piemērot tieši jūsu vajadzībām. Varat iegādāties arī zemi savas sapņu mājas būvniecībai. Pieejamas platības, sākot no 1200 m2, ar iespēju apvienot vairākus zemesgabalus. Īpaša uzmanība pievērsta parka teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Iestādīti vairāk kā 13 000 jaunu augu – priedes, kadiķi, lapegles, rozes un krāšņi košumkrūmi. Parka rietumu pusē top Mežaparkam tik raksturīgā priežu jaunaudze.
“Mežaparka Rezidences” aptver 31 hektāru plašu labiekārtotu teritoriju, kas veidojas kā harmonisks vecā Mežaparka turpinājums. Projektu plānots realizēt vairākās kārtās. Šobrīd ir pabeigta 1. kārtas modernas infrastruktūras izbūve, kurai apkaimē nav līdzīgas. Bruģēti un apgaismoti gājēju celiņi un ielas, izveidotas atpūtas zonas ar soliņiem. Paveikti visi priekšdarbi, lai varētu uzsākt būvniecību 40 labiekārtotos zemesgabalos, un šobrīd ierobežotam klientu lokam tiek piedāvāta iespēja iegādāties īpašumu “Mežaparka Rezidencēs”.
“Mežaparka Rezidences” atrodas vietā, kas veiksmīgi apvieno visu nepieciešamo mūsdienīgai dzīvei. Šeit iespējams gūt pilnīgu mieru prestižā un ekoloģiskā vidē. Baudīt izsmalcinātu dzīves stilu, plašas aktīvās atpūtas iespējas, kultūras pasākumus un dabas ainavas. Turklāt īsa brauciena attālumā ir Rīgas centrs.

Pilsētas centrs, Vecrīga 15 min
Lidosta “Rīga” 35 min
Iepirkšanās centri 10 min
Rīgas Pasažieru osta 15 min

Mājokļu aprīkojums

 • Dārzs, zeme: ir
 • Plānojums/Pārplānošanas iespējas: īpaši labi
 • Terases: ir
Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 • Arhitekts: Andris Kronbergs

Mājokļu tehniskā informācija

 • Iekšējās apdares līmenis: baltā apdare (sienas špaktelētas un gruntētas; elektrības izvadi pievilkti līdz punktam; kanalizācija un ūdens ievade vannas istabās un virtuvē; ūdens, elektrības un apkures skaitītāji; ārdurvis; palodzes)

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

 • Lifts: nav
 • Garāžu skaits: 1
 • Teritorija: teritorijai ir dzīvā apsardze

Inženierkomunikācijas

 • Ūdensapgāde : centrālā ūdensapgāde
 • Kanalizācija: centrālā kanalizācija
 • Apkure: centralizētā pilsētas
 • Vēdināšana un aukstumapgāde: jauktā

Apsaimniekošana

 • Apsaimniekotājs: SIA Hausmaster
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10