Daudzdzīvokļu nams Strēlnieku iela 8, Tuvais Centrs, Rīga
Projekta reitings
Projekta reitingā ir novērtēts novietojums, būves kvalitāte, infrastruktūra, vide, ērtības, aprīkojums un projekta unikalitāte, kā arī priekšrocības, kas kopumā norāda mājokļa vērtību, salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Energoefektivitāte kWh/ m²
Ēkas energoefektivitāte ir relatīvs enerģijas daudzums, kas raksturo konkrētās ēkas apkurei, ventilācijai, dzesēšanai, apgaismojumam un karstā ūdens apgādei nepieciešamās enerģijas patēriņu
Klase:
F
E
D
C
B
A

LOFT & ROSEGOLD

Projekts LOFTS&ROSEGOLD atrodas Strēlnieku ielā 8 – pašā Rīgas pilsētas respektablākajā un prestižākajā daļā, bet nedaudz tālāk no tūristu iecienītiem objektiem un vietām, tādējādi nodrošinot daudz mierīgāku un mērenāku dzīves stilu. Nelielas pastaigas attālumā atrodas jūgendstila arhitektūras pērles, kas ir iekļautas Unesco sarakstā. Projekta tiešā tuvumā atrodas prestižas Rīgas mācību iestādes, pāris kvartālu attālumā – Kronvalda parks, Viesturdārzs, Vecrīga.

Projekts sastāv no jaunbūvētas 7- stāvu ēkas un 4 - stāvu ēkas – neorenesanses stila arhitektūras pieminekļa.
Šajā ēkā ir plānoti 5 Loft tipa dzīvokļi vai komercplatības, ar griestu augstumu no 3.11 m līdz 6.54 m. Jaunajā ēkā plānoti 70 dzīvokļi ar balkoniem un terasēm, platībā no 50,2 līdz 171,4 m2. Griestu augstums ir 2.96 m, 7- stāvā – 3.00 m.

Projekts ir spilgts savstarpējas dažādu laikmetu mākslas mijiedarbības piemērs, kurā vecajai ēkai tiek piešķirta dārgakmeņa loma, bet jaunajai – krāšņa, izceļoša rozā zelta ietvara loma. Rosegold jaunā ēkas arhitektoniskā forma saudzīgi ierāmē veco ēku, it kā aizsargājot vēsturisko Lofts ēku un izceļot tās skaistumu.

Par Lofts&Rosegold sirdi tiek uzskatīts ēkas galvenais vestibils – 220 m2 plaša halle ar stikla jumtu, 3 metrus garu kamīnu, griestu augstumu 4,20 metri, kas iespējams nākotnē kļūs par pievilkšanās un kvartāla iedzīvotāju saskarsmes centru.

Projektējot Lofts&Rosegold, tika ņemti vērā un uzstādīti parametri, kuri pārsniedz noteiktos Eiropas Savienības celtniecības normatīvus un atbilst paaugstinātām drošības un komforta prasībām, tādējādi klasificējot šo projektu kā Premium plus.

Autostāvvietas cena EUR 20 000.

Mājokļu aprīkojums

Būves un projekta vides reitings
Būves reitingā ir novērtēti būvniecībā izmantotie materiāli, tehnika, mājokļu apdare, iekārtojums un aprīkojums, kas kopumā norāda mājokļa būves vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mājokļu tehniskā informācija

  • Iekšējās apdares līmenis: pelēkā apdare (nesošās sienas apmestas; izbūvēts grīdas pīrāgs bez grīdas seguma; elektrība ievilkta līdz istabām; skaņas izolācija; uzstādīti radiatori)

Ēkas un teritorijas labiekārtojums

  • Lifts: ir

Inženierkomunikācijas

  • Apkure: pilsētas ar siltuma uzskaiti katrā mājoklī
Novietojuma reitings
Novietojuma reitingā novērtēts novietojums, vide, apkārtne, infrastruktūra, piebraucamie ceļi, sociālā vide un transporta savienojumi, kas kopumā norāda projekta atrašanās vietas vērtību salīdzinājumā ar citiem Latvijas jaunajiem projektiem.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10