Jaunumi

24.08.2023

Rezervācijai pieejami pēdējie dzīvokļi jaunajā premium klases projektā Stabu 2A

Būvniecības darbi jaunajā projektā Stabu ielā 2A, kas mājokļu tirgu drīzumā papildinās ar moderniem kompakta izmēra dzīvokļiem, tuvojas noslēgumam. Rezervācijai pieejamo dzīvokļu skaits strauji sarūk - šobrīd piedāvājumā atlikuši vien daži 1 un 2 istabu dzīvokļi.

Projekts, kuru plānots pabeigt šī gada nogalē, piedāvā augstākās kvalitātes nelielas platības dzīvokļus ar A klases energoefektivitāti un mūsdienīgu, pilnībā pabeigtu apdari. Mājokļu plānojumā paredzēti kvalitatīvi un plaši logi, koka parkets, dizaina flīzējums, regulējama, grīdās iebūvēta apkure, kā arī svaigā gaisa padeves rekuperators katrā dzīvojamajā telpā. Paredzamais apkures patēriņš ir tikai 39 kWh/m²  gadā. Gandrīz visos dzīvokļos izbūvēts balkons vai terase.

“Stabu 2A projekta priekšrocības viennozīmīgi ir tā izcilā lokācija, energoefektīvie risinājumi, kā arī funkcionālais dizains. Pircēji skaidri novērtē mājokļus kā vērtīgu investīciju objektu, sevišķi ņemot vērā to, ka īres maksas kompaktiem un energoefektīviem dzīvokļiem Rīgas centrā ir vēsturiski augstākajā līmenī.Vairāki pircēji iegādājušies mājokļus saviem bērniem, novērtējot projekta piedāvātās ērtības, kā arī fantastisko atrašanās vietu – šajā projektā ir viss, kas svarīgs jaunam un aktīvam pilsētniekam,“ stāsta Latio darījumu vadītāja Līga Igala.

Nams atrodas mierpilnajā Skolas un Stabu ielas krustojumā – izcilā lokācijā, lai dzīvotu saskaņā ar 15 minūšu pilsētas konceptu, kur viss nepieciešamais ir pastaigas attālumā. Ēkas fasādes ir vērstas pret vienvirziena ielām, nodrošinot zemu auto intensitāti. Savukārt Brīvības un Valdemāra ielas atrodas pietiekami tālu, lai nedzirdētu tur valdošo kņadu, bet būtu sasniedzamas pāris minūšu laikā. Blakus namam ērti pieejams sabiedriskais transports, kā arī centra labākās velo joslas Skolas un Bruņinieku ielās. Ēkas augšējos stāvos ir terases ar unikālu skatu uz Rīgas vēsturisko arhitektūru un modernajiem debesskrāpjiem.

7 stāvi | 25 m² - 58 m² | A klases energoefektivitāte | lifts | no 2652 EUR /m²

Vairāk informācijas:
Līga Igala | Latio nekustamo īpašumu darījumu vadītāja
✆ +371 26553039
liga.igala@latio.lv

Citi saistītie raksti