Jaunumi

24.05.2022

Sālsmaize | E22 | Ciemos pie kinorežisora Ivara Zviedra

Šī ir ļoti īpaša un aizraujoša #Sālsmaize saruna – Latio nekustamo īpašumu darījumu vadītāja Elīna Dūce ciemojas pie kinorežisora Ivara Zviedra Jaunciemā. Daudzi Ivaru iepazina pēc slavenajām dokumentālajām filmām “Bēgums” un “Dokumentālists”, par kurām Ivars ir saņēmis arī Lielā Kristapa apbalvojumu.

Šī saruna ir par māju, tās sajūtām. Te katrā vietā ir savs stāsts - kāds nejaušs, kāds likumsakarīgs, radot izteiktu un paliekošu vērtību. Klausies un uzzini ceļu un piedzīvojumus no Ivara Zviedra mājas tapšanas brīža līdz pat stāstam, kāpēc tā tiek pārdota.

“Sālsmaize” veidota ar mērķi aptvert dažādas ar nekustamo īpašumu saistītas tēmas, noskaidrot viedokļus, dalīties pieredzē, saskatīt atšķirīgo un atrast kopīgo, kā arī, pateicoties profesionāļu viedoklim, uzzināt, kādas kļūdas nepieļaut un kam pievērst uzmanību.

Ja Tev ir kāds jautājums, neskaidrības vai gluži vienkārši interesants atgadījums, ar kuru vēlies dalīties – raksti marketings@latio.lv! Domāsim, runāsim un centīsimies rast izskaidrojumu nākamajās epizodēs!