Jaunumi

15.06.2022

Sālsmaize | E 23 | Kā šobrīd domāt par ieguldīšanu? | E.Šīns | P. Strautiņš | H.Švarcs

Podkāsta “Sālsmaize” 23. epizodē aplūkojām jautājumus, kas kļuvuši aktuāli pašreizējos politiskajos apstākļos. Kā prātīgāk investēt savus līdzekļus? Kāda nozīme šī brīža situācijā ir energoefektīvam mājoklim? Kas sagaidāms nākotnē inflācijas dēļ? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kas aktuāls katram ekonomiski aktīvam iedzīvotājam, atradīsi tieši šajā epizodē.

Sarunā tiek diskutēta ne tikai efektīva un izdevīga investīciju veikšana un energopatēriņa samazināšanas nepieciešamība, bet arī inflācija un situācija Latvijas pilsētās salīdzinājumā ar situāciju kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā. Tieši cenu līmeņa kāpums ir problēma, kas visvairāk nomoka Latvijas iedzīvotājus pēdējo mēnešu notikumu ēnā, taču tālākā nākotne nebūt neiezīmējas tik negatīva.

Šajā sarunā galvenās aktualitātes kopā ar “Latio” vadītāju Edgaru Šīnu apsprieda “SG Capital” valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs, kurš iezīmē visai optimistiskas tendences, un bankas “Luminor” ekonomists Pēteris Strautiņš, kurš dalījās savā pieredzē par mājokli kā investīciju.

“Sālsmaize” veidota ar mērķi aptvert dažādas ar nekustamo īpašumu saistītas tēmas, noskaidrot viedokļus, dalīties pieredzē, saskatīt atšķirīgo un atrast kopīgo, kā arī, pateicoties profesionāļu viedoklim, uzzināt, kādas kļūdas nepieļaut un kam pievērst uzmanību.

Ja Tev ir kāds jautājums, neskaidrības vai gluži vienkārši interesants atgadījums, ar kuru vēlies dalīties – raksti marketings@latio.lv! Domāsim, runāsim un centīsimies rast izskaidrojumu nākamajās epizodēs!