Nekustamo īpašumu aģentūra LATIO

Pieredzes bagātākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā LATIO, nodrošina pilnu nekustamā īpašuma darījumu ciklu, sākot ar jebkura veida nekustamā īpašuma (dzīvokļu, privātmāju, zemes gabalu, biroju, tirdzniecības telpu, industriālo un komercobjektu, mežu un lauksaimniecības zemes) piemeklēšanu vai pārdošanas veicināšanu, un turpinot ar vērtēšanu, juridisko atbalstu darījuma noformēšanā, mērniecību un citiem pakalpojumiem.

LATIO – Uzticama nekustamā īpašuma kompānija Latvijā

LATIO ir viena no pieredzes bagātākajām nekustamā īpašuma kompānijām Latvijā, kas darbojas kopš 1991. gada. Saliedēts komandas darbs, zināšanas, kompetence un apmierināti klienti ir mūsu nekustamā īpašuma aģentūras svarīgākie stūrakmeņi. Veiksmīgas ilggadējās darbības rezultātā esam apliecinājuši savu kompetenci un profesionalitāti, tāpēc spējam nodrošināt saviem klientiem augstākās kvalitātes nekustamo īpašumu darījumu pakalpojumus.

Nekustamā īpašuma aģentūras LATIO pakalpojumi

Nekustamā īpašuma aģentūra LATIO sniedz pilnu nekustamā īpašuma darījumu klāstu juridiskajām un privātpersonām. Mūsu nekustamā īpašuma aģenti palīdzēs realizēt izdevīgākos darījumus, ietaupot Jūsu laiku. Piedāvājam:

  • mājokļu un komercīpašumu starpniecību
  • vērtēšanas pakalpojumus
  • tirgus analīzi
  • cenu aptaujas un izsoles
  • individuālus pakalpojumus investoriem
  • mežu īpašumu un lauksaimniecības zemes vērtēšanu un starpniecību
  • kā arī citus pakalpojumus, ko nodrošina mūsu profesionāļu komanda

Vēlaties pirkt vai pārdot nekustamo īpašumu? Nepieciešama vērtēšana? Meklējat zinošus speciālistus nekustamā īpašuma darījumu jautājumos? Nekustamo īpašumu aģentūra LATIO Jums palīdzēs! Sazinieties ar mūsu darījumu vadītājiem jau tagad un saņemiet profesionālas bezmaksas konsultācijas un augstākās kvalitātes nekustamā īpašuma pakalpojumus Jūsu mērķu īstenošanai.

rādīt vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādus pakalpojumus sniedz nekustamo īpašumu aģentūra Latio?

Nekustamo īpašumu aģentūra Latio sniedz pilna cikla nekustamā īpašuma darījuma pakalpojumus privātpersonām un juridiskām personām: mājokļu, komercīpašumu un meža īpašumu starpniecības pakalpojumus (pirkšana, pārdošana, īre, noma), vērtēšanu, juridisko atbalstu, tirgus analīzi, izsoles un cenu aptaujas, un citus nekustamā īpašuma pakalpojumus Jūsu vajadzībām.

Vai nekustamā īpašuma kompānija Latio piedāvā pakalpojumus visā Latvijā?

Jā, mūsu nekustamā īpašuma kompānija Latio Jūsu ērtībām piedāvā nekustamā īpašuma pakalpojumus visā Latvijā – mums ir vairāk nekā 150 darbinieki un 12 biroji dažādās Latvijas pilsētās.

Vai par nekustamā īpašuma firmas Latio konsultācijām ir jāmaksā?

Nē, nekustamā īpašuma firmas Latio darījumu vadītāju un vērtētāju pirmās konsultācijas ir bez maksas. Arī mājokļu starpniecības maksa tiek piemērota pēc īpašuma izīrēšanas vai pārdošanas.

rādīt vairāk