Jaunumi

23.09.2022

29.septembrī atvērtās durvju dienas energoefektīvā projektā "Mežaparka lofti"

Projekts “Mežaparka lofti” atbilst mūsdienu iespējām un vajadzībām – ilgtspējīgs, B klases, energoefektīvs, gaumīgs un veidots, cienot vēsturiskā Mežaparka apbūvi. Piedāvājam 29 dzīvokļus – to platība ir sākot no kompaktiem un ērtiem 27 m2 dzīvokļiem līdz pat 100 m2 plašiem komforta dzīvokļiem. Projektā iespējams iegādāties divu, trīs un četru istabu dzīvokļus ar 3.40 metrus augstiem griestiem, radot gaišu un plašu telpas sajūtu.

 
Projekta augstākajos stāvos ekskluzīvi divu līmeņu loft dzīvokļi ar 6 metrus augstiem griestiem. Dzīvokļi tiek pārdoti gatavi ar kvalitatīvām koka parketa grīdām un durvīm, vannas istabās uzstādītu santehniku, gaismekļiem, kā arī apsildāmajām grīdām. Dzīvokļi tiks nodoti saimniekiem bez iebūvētajām mēbelēm – iespēja veidot un radīt dizainu pēc pašu gaumes un vajadzībām.
 


Dzīvokļiem ir centralizēta pilsētas apkure ar siltuma uzskaiti un regulēšanas iespējām individuāli katrā mājoklī, centralizēta pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija. Visi komunālie maksājumi veicami pēc faktiskā patēriņa, saskaņā ar individuāli uzstādītiem, automātiski nolasāmiem skaitītājiem.
 


Piemājas teritorijā ir bruģētas autostāvvietas, elektroauto uzlāde, velo novietne, un apstādījumi. Ēka un dzīvokļi ir pabeigti, nodošana ekspluatācijā notiks 2022.gada oktobrī.

Papildus ir iespējams iegādāties vienu vai vairākas autostāvvietas, kas piemājas teritorijā kopskaitā ir nodrošinātas 30 automašīnām. Papildus ir iespējams iegādāties ēkā izvietotas noliktavas telpas.