Izcila vieta jaunam sākumam- Lindenholma! Vai esat gatavi mainīt stereotipus par ikdienas dzīvi pilsētā? | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Izcila vieta jaunam sākumam - Lindenholma! Vai esat gatavi mainīt stereotipus par ikdienas dzīvi pilsētā?

2021-09-13

W1siziisijiwmjevmdkvmtmvm2ppnhgybzlyy19maw5kzw5ob2xtyv9fehrlcmlvcl8wmi5wbmcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=da9b6278

Ar prieku paziņojam, ka uzsākam premium klases dzīvokļu un apartamentu pārdošanu Rīgas pieprasītākajā rajonā, jaunajā projektā - Lindenholma. Šis ir jaunizveidots kvartāls, kur ārtelpa veltīta dabai, cilvēkam un ērtībām.

Izcilas lokācijas priekšrocības

Patiesībā Lindenholmā viss jau ir tepat. Blakus esošā Kārļa Ulmaņa gatve ērti savieno kvartālu ar Rīgas centru, lidostu un Jūrmalu. Bet Pārdaugava un Mārupe piedāvā visu nepieciešamo komfortablai un piepildītai ikdienai. Šeit nav jāizvēlas starp pilsētas ērtībām un Pierīgas zaļo mieru. Baudiet visas lielpilsētas priekšrocības - kultūrvietas, veikalus, restorānus. Izmantojiet Mārupes sniegtās iespējas - bērnudārzus, skolas, infrastruktūru, kā arī ārpilsētas labumus - mežus, ezerus. Arī Jūrmala un lidosta ir tikai īsa brauciena attālumā.


Pārbaudīti risinājumi  Jūsu drošībai, privātumam un labsajūtai.

Apartamenti iekārtoti, izmantojot augstas klases ilgtspējīgus materiālus un risinājumus. Izmantotie materiāli un tehnoloģijas tiek regulāri testētas, tādējādi panākot kvalitātes rādītājus, kas nodrošina ilgmūžību, ērtu izmantošanu, zemas uzturēšanas izmaksas un bieži vien pārsniedz valsts noteiktos kvalitātes normatīvus.

 Lielākā pievienotā vērtība

Lindenholmas lielākā bagātība ir zaļa vide, svaigs gaiss un plaša piemājas ārtelpa ar 102 lieliem kokiem un 14 440 dažādiem augiem. Kamēr bērni rosās kādā no 4 spēļu laukumiem, vecāki bauda mieru liepu pavēnī, izmanto āra trenažierus vai basketbola laukumus. Kvartāla zelta likums - nekādu mašīnu māju tuvumā. Tām paredzēta daudzstāvu autonovietne tieši blakus.

 

Te viss ir gatavs mūsdienīgai dzīvošanai!

Iegādei pieejami premium klases 2 un 3 guļamistabu apartamenti, platībā, sākot no 95 m2. Pilna apdare, iekļaujot  XCELSIOR virtuves iekārtas, aprīkotas ar iebūvētu Bosch tehniku. Vannas istabā ierīkota premium dizaina santehnika, spoguļi ar LED apgaismojumu. Dzīvojamās telpās ieklāts Bjelin paaugstinātas izturības ozolkoka parkets, priekšnamos, virtuvēs, vannas istabās, saimniecības telpās - Mosa flīzes. Skaņas izolāciju un mikroklimatu telpās nodrošinā Flora 3 stikla pakešu koka logi. Uz Dienvidu pusi vērstie panorāmas logi veidoti no alumīnija rāmjiem un viedajām Warema žalūzijām ar vadības pulti un meteostaciju. Savukārt svaiga gaisa pieplūde telpās notiek caur siltumu izolētiem vārstiem ar putekļu filtriem un trokšņu slāpētājiem, nodrošinot pastāvīgu gaisa apmaiņu bez siltuma zudumiem, trokšņiem un piesārņojuma. Par patīkamu mikroklimatu telpās gādā Daikin Multi Split gaisa kondicionēšanas sistēma, kas vadāma ar mobilo lietotni vai pulti.

  

Lindenholma ir vieta, kur atgriezties, attīstīties un izpausties. Vieta, kur būt!

Vairāk bildes un apartamentu plāni šeit

 

Ja vēlaties apskatīt miera oāzi pilsētā – sazinieties:

Līga Igala
+371 26553039
liga.igala@latio.lv

 

Piesakies jaunumiem