Latio "Padomu pietura" 29. februārī | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Latio "Padomu pietura" 29. februārī

2020-02-17

W1siziisijiwmjavmdivmtcvmtn3nw91z2dval9myl9ldmvudc5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisije1mhgxmtajil1d?sha=8d35bd53

City24 Atvērto durvju dienas ietvaros 29. februārī no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latio POP-UP birojā Kr. Barona ielā 24/26 norisināsies Latio “Padomu pietura” – bezmaksas iespēja neformālā gaisotnē ikvienam noskaidrot atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem no jomas profesionāļiem.

Jauna mājokļa meklējumi, bez šaubām, ir aizraujošs process, bet tajā ir ne mazums nianšu, kam nepieciešams pievērst īpašu uzmanību. Lai neapjuktu piedāvājumu klāstā, spētu atrast savām vajadzībām vispiemērotāko variantu un neuzdurtos nepatīkamiem “zemūdens akmeņiem”, ir nepieciešams pienācīgi sagatavoties lēmuma pieņemšanai.

Tavs pirmais solis uz jauno mājokli var būt tieši neatbildēto jautājumu noskaidrošana.

  • Par aspektiem, kas saistīti ar mājokļu iegādi vai pārdošanu, konsultēs Latio Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja Evija Dzenīte.
  • Latio Vērtēšanas daļas vadītājs Roberts Ardavs, savukārt, zinās sniegt atbildes par īpašumu vērtēšanas niansēm.
  • Latio Juridiskās daļas vadītāja Mārīte Lipša būs kompetenta atbildēt par īpašuma iegādes un pārdošanas juridiskajiem un finansiālajiem aspektiem.
  • Swedbank pārstāvji palīdzēs izprast finansiālo situāciju un pastāstīs par veidiem, kā radīt drošu un pamatīgu segumu zem kājām, īpašumu iegādājoties.

 

Aicinām pārdomāt sev svarīgos jautājumus, un gaidīsim ciemos 29. februārī no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 Latio POP-UP birojā Krišjāņa Barona ielā 24/26!

Piesakies jaunumiem