Jaunumi

09.05.2024

17. un 18. maijā Rīgā notiks “Mājokļu dienas”

17. un 18. maijā satiec mūs T/C “Domina Shopping”, kur norisināsies Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) rīkotās “Mājokļu dienas”. Konsultējies ar profesionāliem nekustamo īpašumu darījumu vadītājiem un vērtētājiem, iepazīsties ar aktuālāko Rīgas mājokļu piedāvājumu, kā arī uzzini par karjeras iespējām “Latio”!

Pasākumā vienuviet uzzināsi jaunāko informāciju par mājokļa iegādi, nekustamo īpašumu nozares tirgus tendencēm, piedāvājumiem jaunajos projektos, kā arī varēsi saņemt bankas “Citadele” īpašos mājokļu kredītu piedāvājumus un iepazīties ar koka māju ražotājiem. Savukārt nozares profesionāļi, eksperti un citi interesenti pasākuma pirmajā dienā aicināti piedalīties aģentu tīklošanās brokastīs un diskusijās pārrunāt jauno projektu un koka māju būvniecības tendences Latvijā.

“Latio” stendā sniegsim ieskatu aktuālākajā mājokļu piedāvājumā tie, kas lūkojas gan mājokļa iegādes, gan īres īpašuma virzienā. Iepazīstināsim ar trim unikāliem projektiem - kompaktiem mājokļiem Sparģeļu ielā blakus Ziedoņdārzam, jaunu un mūsdienīgu dzīvokļu kompleksu Baložos, kā arī vēsturisku viesnīcas ēku Ģertrūdes ielā, kas drīzumā tiks pārveidota par dzīvojamo namu. Pasākumā laikā apmeklētājus gaidīs īpaša akcija: ikvienam interesentam bez maksas būs iespējams noskaidrot sava dzīvokļa vai privātmājas aptuveno tirgus vērtību un uzzināt tā provizorisko pārdošanas cenu. Tāpat mājokļu īpašniekiem būs iespēja saņemt padomus par izīrēšanas jautājumiem.

“Lai gan kopumā nekustamā īpašuma tirgus pēdējos divus gadus ir pieklusināts, kustība mājokļu segmentā ir jūtama – īpaši tagad, kad banku ekspertu prognozes par EURIBOR likmes krišanos iegūst reālākas aprises. Potenciālo pircēju interesi novērojām jau pagājušā gada oktobrī, piedaloties pirmajā “Mājokļu dienas” pasākumā. Dzīvokļi jaunajos projektos turpina būt klientu uzmanības centrā, pieprasījums ir augsts, taču lēmumi tiek pieņemti daudz izsvērtāk un lēnāk – attīstītājiem tas jāpatur prātā, domājot arī par nākotnes namu būvniecību. “Mājokļu dienas” priekšrocība ir klātbūtnes sajūta, savedot kopā dažādas puses – pircējus, pārdevējus, attīstītājus, kreditētājus, nozares ekspertus un interesentus. Tas ļauj gūt vispārēju priekšstatu un saprast otras puses vēlmes, lai tirgus dalībnieki ātrāk nonāktu pie rezultāta. Mums kā vienam no pieredzes bagātākajiem nekustamā īpašuma tirgus spēlētājiem šāds pasākums ir lieliska iespēja ne tikai dalīties ar “Latio” ekspertīzi, bet arī iepazīt citus nekustamo īpašumu nozares uzņēmumus un tirgus tendences,” pasākuma ieguvumus ieskicē “Latio” Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja Evija Dzenīte.

“Latio” stendā laipni aicināts arī ikviens interesents, kurš vēlas savu karjeru saistīt ar nekustamā īpašuma pārdošanas un vērtēšanas sfēru dažādos tirgus segmentos.

“Mājokļu dienas” organizē Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA, banka CITADELE un DOMINA SHOPPING. Pasākuma atbalstītāji: EfTEN Capital un nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv, kā arī Latvijas koka būvniecības klasteris. Pasākums notiks divas dienas no plkst. 10-19.

Vairāk informācijas par pasākumu šeit.

Citi saistītie raksti