Jaunumi

25.01.2023

4. februārī durvis apmeklētājiem vērs projekts "Mežaparka lofti" un rindu mājas Jūrmalā

Nekustamo īpašumu portāla City24.lv Atvērto durvju dienas maratona ietvaros 4. februārī ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties, aicināts klātienē apskatīt divus jaunos projektus – mūsdienīgo daudzdzīvokļu ēku “Mežaparka lofti” Rīgā, Inčukalna ielā, kā arī rindu mājas Oļu ielā, Jūrmalā.

Reģistrējies atvērto durvju apmeklējumam šeit:
vai sazinies ar Lauru Bergmani

Mežaparka lofti piedāvā dažāda plānojuma mājokļus – no gaišiem un omulīgiem divu līdz četru istabu dzīvokļiem līdz ekskluzīviem divu līmeņu loftiem ar 6 m augstiem griestiem. Piedāvājumā atlicis pēdējais 27 m² divistabu dzīvoklis ar cenu 79 000 EUR, savukārt pārējo pieejamo mājokļu platība sastāda no 47 m² līdz 102 m².

Visos dzīvokļos ieklātas kvalitatīvas ozolkoka parketa grīdas, telpas norobežo koka durvis, vannas istabās uzstādīta kvalitatīva santehnika, gaismekļi, kā arī apsildāmās grīdas. Dzīvokļi tiks nodoti īpašniekiem bez iebūvētām mēbelēm, sniedzot iespēju pašiem veidot telpu interjeru atbilstoši savai gaumei un dzīvesveidam. Siltums tiek uzskaitīts un regulēts individuāli katrā mājoklī – visi komunālie maksājumi veicami pēc faktiskā patēriņa saskaņā ar automātiski nolasāmiem skaitītājiem.

Telpās nodrošināta izcila skaņas izolācija, par ko iespējams pārliecināties, apmeklējot "demo" dzīvokli. Projekta attīstītāji īpaši strādājuši pie kvalitatīvas skaņas izolācijas ierīkošanas, ņemot vērā ēkas atrašanās vietu līdzās pārvadam. Arī “demo” dzīvoklis šim nolūkam ierīkots tieši pārvada pusē, ļaujot pārliecināties par klusumu, kas valda jaunā projekta mājokļos.

Piemājas teritorijā ir bruģētas autostāvvietas, kā arī elektroauto uzlādes vieta un velo novietnes zaļā dzīvesveida piekritējiem. Ēka ir jau nodota ekspluatācijā. Papildus iespējams iegādāties ēkā izvietotas noliktavas telpas, kā arī vienu vai vairākas autostāvvietas, kas piemājas teritorijā kopskaitā ir nodrošinātas 30 automašīnām.


 

rindu_majas_Jurmala

Reģistrējies atvērto durvju apmeklējumam šeit
Vai sazinies ar darījumu vadītāju Romānu Aleksandrovu

Jaunuzbūvētās mūra rindu mājas atrodas Oļu ielā, Jūrmalā - mazstāvu apbūves apkaimē Valteros. Energoefektīvo māju komplekss sastāv no divām jaunām mūra ēkām - rindu mājām ar dzelzsbetona starpstāvu pārsegumiem – un zemes gabala 3853 m² platībā. Pārdošanā pieejamas divu veidu rindu māju sekcijas – trīs ar platību 214 m² un divas ar platību 353 m², katra ar savu āra terasi. Ikviena rindu mājas sekcija juridiski noformēta kā dzīvokļa īpašums ar savu zemesgrāmatas nodalījumu.

Mājas atrodas klusā apkaimē tiešā Lielupes tuvumā – līdz ūdenskrātuvei ir tikai 250 metri, padarot ēku īpaši pievilcīgu mierpilnas atpūtas cienītājiem kā vasarā, tā ziemā. Visas mājas tiek piedāvātas ar balto apdari, turklāt pieejama arī tāme iekšdarbu pabeigšanai līdz gala apdarei ar izmaksām aptuveni 300 EUR/ m², dodot iespēju jaunajam īpašniekam bankā saņemt finansējumu ne tikai pašai mājas iegādei, bet arī remontam - ērtais iekštelpu plānojums ļaus realizēt radošākās telpu idejas, izveidojot plašas garderobes, izklaides un pirts zonas. Rindu māju sekciju iegādei iespējams piesaistīt arī “ALTUM” programmas atbalstu.

Visās ēkās ierīkots pieslēgums centralizētajām inženierkomunikācijām (ūdens, kanalizācija, elektroapgāde, dabas gāze). Papildus tam katrai sekcijai ir savas atsevišķas, ar citām sekcijām nesaistītās iekšējās inženiersistēmas.

Cena par vienu rindu mājas sekcijas kvadrāmetru sastāda tikai 550 - 780 EUR, un tas ir divas reizes zemāk nekā to pašreizējās būvniecības izmaksas. Šāda cena tirgū ir retums, padarot rindu mājas iegādi īpaši izdevīgu situācijā, kad būvniecības izmaksu kāpums turpina pieaugt.  

Ierobežotu laiku trīs atlikušo rindu māju sekciju cenas samazinātas par 19 000 EUR -  aicinām izmantot iespēju un kļūt par savas sapņu mājas īpašnieku jau tagad!

Vairāk par īpašumu uzzini: https://latio.lv/lv/ipasumi/129698