Jaunumi

26.02.2024

Izsludināta izsole vēsturiskam īpašumam Vecrīgā

Izsolē tiek piedāvāts īpašums Peitavas ielā 7: vēsturiska trīs stāvu ēka un zemes gabals 189 m2 platībā. Lai gan nams, kas būvēts 18. gadsimtā, šobrīd ir avārijas stāvoklī, un tam piešķirts vidi degradējoša objekta statuss, īpašumam jau ir apstiprināts būvprojekts – namu plānots pārbūvēt par viesnīcu ar 13 atsevišķiem numuriņiem un kopējo platību 644 m2 .

Projekta izstrādes laikā veikta rūpīga ēkas vēsturiskā analīze, paredzot ēkas oriģinālo detaļu atjaunošanu un harmonisku apvienošanu ar jauno būvi, veiksmīgi iekļaujot celtni senatnīgajā Vecrīgas ainavā. Īpašums atrodas pašā Vecrīgas sirdī – klusajā Peitavas ielā iepretim Kino muzejam. Savukārt lokācija starp Mārstaļu, Kungu un Kalēju ielām nodrošina stabilu tūristu plūsmu un pastiprina nākotnes viesnīcas izdevīgo atrašanās vietu.

Šī ir reta iespēja par simbolisku samaksu iegūt savā īpašumā gabaliņu no vēsturiski bagātās Rīgas vecpilsētas, iniciējot tajā fantastiskas pārvērtības un vērojot celtnes atdzimšanu. Jaunais īpašnieks varēs pārņemt jau gatavo viesnīcas projektu vai izvēlēties nākotnē šeit attīstīt kādu citu ambiciozu un spožu ieceri," stāsta Latio komercīpašumu darījumu vadītājs Jāzeps Bikše.

Objekta izsoles sākumcena ir 80 000 EUR.
Izsoles solis – 500 EUR.
Izsoles cena netiek aplikta ar pievienotās vērtības nodokli.

Pretendenti tiek aicināti pieteikties izsolei un veikt solījumu jau šobrīd, reģistrējoties izsoļu portālā https://latioizsoles.lv ar kvalificētu Smart ID parakstu.

Pieteikšanās izsolei notiks līdz 2024. gada 8 marta plkst.12.00.
Izsole noslēgsies 2024. gada 15. martā plkst.12.00

Piedaloties šī objekta izsolē, pircējs ir atbrīvots no izsoles noteikumos norādītās maksas par vietnes pakalpojumu izmantošanu. Ar izsoles noteikumiem un izstrādāto viesnīcas projektu iespējams iepazīties: https://latioizsoles.lv/auctions/view/DVLZ9MV/

Vairāk informācijas:

Jāzeps Bikše
Nekustamo īpašumu darījumu vadītājs

Tālr. +371 26142995
E-pasts: jazeps.bikse@latio.lv