Jaunumi

07.11.2023

Noderīgs pakalpojums īres mājokļu īpašniekiem - īres īpašuma uzraudzība

Pieprasījums pēc īres dzīvokļiem Latvijā turpina augt. Nekustamā īpašuma izīrēšana ir lielisks veids, kā gūt regulārus ienākumus – tomēr tas prasa gan laiku, gan pacietību, gan zināšanas par aktuālo situāciju mājokļu tirgū un juridiskajām niansēm. Izmanto savu vērtīgāko aktīvu gudri - aiztaupi galvassāpes un uztici īpašuma izīrēšanas jautājumus mums! Latio atradīs ne vien piemērotāko īrnieku, bet arī veiks nekustamā īpašuma uzraudzību ilgtermiņā.

Mūsu pieredzes bagātā nekustamā īpašuma speciālistu komanda uzņemsies visas rūpes par īpašuma ilgtermiņa izīrēšanu, sākot no atbilstošākās īres cenas noteikšanas un īrnieka piemeklēšanas līdz pat apsaimniekošanas niansēm, nodrošinot operatīvu problēmsituāciju risināšanu.

Kas ietverts Latio īres īpašumu uzraudzības pakalpojumā?

•    Īpašuma apsekošana un konsultācijas, palīdzot īpašniekam noteikt tirgum atbilstošāko mēneša īres maksu.
•    Piemērota īrnieka atrašana, izvietojot informāciju Latio datubāzē un ārējās komunikācijas kanālos, organizējot īpašuma apskates un iespēju robežās pārbaudot īrnieka maksātspēju un reputāciju.
•    Īres līguma sagatavošana un palīdzība līguma reģistrēšanā Zemesgrāmatā un Valsts ieņēmumu dienestā, kā arī juridiskās un nodokļu konsultācijas.
•    Brīdinājumu sagatavošana īrniekam maksājumu kavējumu gadījumos.
•    Komunikācija ar īrnieku visos ar telpu ekspluatāciju saistītajos jautājumos (elektrība, kanalizācija, santehnika u.c.)
•    Profesionālu meistaru piesaistīšana un remontdarbu organizēšana nepieciešamības gadījumā.
•    Telpu apsekošana īres termiņa laikā pēc vienošanās.
•    Telpu pieņemšana pēc īres līguma beigām un sagatavošana nākamajam īrniekam.

Latio īres īpašumu uzraudzības pakalpojums būs īpaši noderīgs īpašniekiem, kas pastāvīgi uzturas ārzemēs un kuriem nav iespējas regulāri apsekot savu objektu, kā arī vairāku īres dzīvokļu (portfeļu) īpašniekiem.

Lasi vairāk un piesakies konsultācijai šeit.

Citi saistītie raksti