Jaunumi

28.05.2024

Jūnija sestdienās apskati dzīvokļus Sparģeļu ielā 10

Jūnija sestdienās aicinām apskatīt modernos dzīvokļus Sparģeļu ielā 10 – blakus Ziedoņdārzam! Atvērto durvju dienas norisināsies 1., 8. un 15. jūnijā no plkst. 10-15. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama - gaidīsim visus interesentus klātienē.

Sparģeļu ielā 10, kas atrodas nepilnas minūtes gājiena attālumā no Ziedoņdārza parka, iegādei pieejami 1-3 istabu dzīvokļi divās ēkās - pirms trim gadiem būvētā mūra ēkā ar koka dekoratīvo fasādes apšuvumu ielas pusē un 2017. gadā renovētā mūra ēkā šī paša kompleksa pagalmā. Dzīvokļi ir nesen atsvaidzināti un daļēji vai pilnībā mēbelēti, turklāt pārdošanas cenā iekļauta arī jau uzstādītā sadzīves tehnika. Mājokļiem ir nelieli komunālie rēķini par patērēto siltumenerģiju, turklāt termoregulatori ļauj iedzīvotājiem katrā dzīvoklī individuāli regulēt vēlamo siltuma līmeni un maksāt pēc skaitītāju rādījumiem.

Projekts piedāvā gan studio tipa vienistabas dzīvokļus jauniešu gaumē, gan kompaktus trīsistabu dzīvokļus. Lielākā izvēle ir divistabu dzīvokļiem platībā no 22 līdz 54 m2. Mājokļu cenas, sākot no 59 900 EUR.

Īpašs piedāvājums investoriem - dažus īpašumus iespējams iegādāties ar gatavu naudas plūsmu, kopā ar esošajiem īrniekiem.

Vairāk par projektu uzzini šeit.

Jautājumu gadījumā sazinies:
Elīna Dūce
+371 29 278 593
elina.duce@latio.lv
 

Citi saistītie raksti