Jaunumi

23.01.2024

Moderni dzīvokļi Avotos blakus Ziedoņdārzam - Sparģeļu ielā 10

Galvaspilsētas centra pievārtē, Avotu apkaimē, tirdzniecībā nonākuši 1-4 istabu dzīvokļi divos Sparģeļu ielas namos – pirms trim gadiem būvētā mūra ēkā ar koka dekoratīvo fasādes apšuvumu ielas pusē un   renovētā mūra ēkā šī paša kompleksa pagalmā. Šeit jauna mājokļa lūkotāji atradīs tikko atsvaidzinātus un mēbelētus dzīvokļus, savukārt investoriem ir iespēja iegādāties īpašumu kopā ar esošajiem īrniekiem.

Klusā Sparģeļu iela ved taisni ainaviskajā Ziedoņdārzā. Ieliņa, kas iekļaujas atjaunotās un kultūrvēsturiska mantojuma bagātās mazstāvu apbūves ielokā, ir vien 150 metrus gara, taču ir kā radīta jaunajām ģimenēm, jo tajā atrodas divi bērnudārzi. Ģimenēm būs iespējams izvēlēties starp valsts pirmsskolas izglītības iestādi un privāto bērnudārzu, kurš savulaik tika celts kā Latvijas pirmā estētikas skoliņa bērniem un veiksmīgi turpina savu darbību līdz pat šodienai.

“Šai vietai piemīt īpašs šarms. Te redzam mīlīgus mazstāvu namiņus, atjaunoto bruģi, laternas. Dažu soļu attālumā atrodas Ziedoņdārzs ar aktīvā dzīvesveida cienītājiem un suņu mīļiem pieejamām atpūtas un sporta iespējām, strūklaku un restorānu-kafejnīcu "Paviljons Ziedoņdārzs". Tepat netālu arī franču maiznīca "Cadets de Gascogne", kurā top gardākie kruasāni Rīgā. Arī vidusskola ir īsas pastaigas attālumā, šķērsojot parku,“ stāsta darījumu vadītāja Elīna Dūce.

Sparģeļu ielas pirmajos divos korpusos iegādei pieejami kompakti, pilsētniekiem piemēroti dzīvokļi platībā no 22 m2 līdz 55 m2, kas neprasa lielas papildu investīcijas pēc to iegādes. Dzīvokļos ir gaišs, mājīgs un nesen atsvaidzināts interjers, istabās izvietotas lakoniska stila mēbeles, kā arī gaismekļi un pieskaņoti aizkari. Virtuves aprīkotas ar iebūvētajām mēbelēm un sadzīves tehniku.

Pateicoties autonomam gāzes apkures katlam un energoefektīviem risinājumiem, mājokļiem ir nelieli komunālie rēķini par patērēto siltumenerģiju – termoregulatori ļauj iedzīvotājiem katrā dzīvoklī individuāli uzstādīt vēlamo apsildes līmeni un maksāt pēc skaitītāju rādījumiem.

Sazinies, lai uzzinātu vairāk par dzīvokļu iegādes, kā arī investīciju iespējām!


Elīna Dūce
elina.duce@latio.lv
29278593

 

 

Citi saistītie raksti