Jaunumi

24.01.2024

Sākums ģimenes dzīvei Pierīgā – uzsākta dzīvokļu rezervācija jaunajā projektā Lakstīgalu ielā 14, Baložos

Esi nolēmis dzīvot Pierīgā, vienlaikus baudot galvaspilsētas tuvuma sniegtās kultūras un sabiedriskās dzīves iespējas? Vēlmēm piemērotāko variantu atradīsi Baložos – vien 9 kilometru attālumā no Rīgas centra. No janvāra uzsākta dzīvokļu rezervācija jaunajā projektā Lakstīgalu ielā 14, piedāvājot iegādei komfortablus 2-4 istabu mājokļus.

Līdz ar jaunizbūvētā Ķekavas apvedceļa un tam blakus esošās infrastruktūras sakārtošanu, strauji attīstās arī blakus esošā Baložu pilsēta, kā arī Rāmavas, Valdlauču, Katlakalna un Titurgas apkaimes. Teritoriju papildina jauni izbūvēti pievedceļi, ērts veloceliņš, savienojot Ķekavu un Rīgu. Jaunā projekta Lakstīgalu ielā 14 atrašanās vieta Rīgas pievārtē sniedz tādas pašas iespējas, kā dzīve kādā no Rīgas pilsētas mikrorajoniem – galvaspilsētas centrs sasniedzams vien 15 minūšu laikā.  

Idilliskas piepilsētas dzīves cienītājiem projekts piedāvās pilnībā pabeigtus, gaišus un mūsdienīgus mājokļus ar divām, trim un četrām istabām un kopējo platību no 45 m² līdz 94 m². Katrā dzīvoklī attīstītājs paredzējis balkonus, savukārt diviem augšējā stāva dzīvokļiem – 15 m² plašas jumta terases. Katra dzīvokļa plānojums projektā ir rūpīgi pārdomāts un izstrādāts ar mērķi nodrošināt augstāko dzīves kvalitāti. Plašie logi ļauj ieplūst bagātīgai dienas gaismai, telpas iekrāsojot siltā un mājīgā atmosfērā, bet omulīgu pieskaņu rada nelielie balkoni. Grīdas klāj kvalitatīvs vinila parkets ar labu skaņas izolāciju, savukārt telpu dizains veidots niansēti atturīgos un vieglos zemes toņos. Apdarē izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli un pazīstamu zīmolu produkti, piemēram, Villeroy & Boch santehnika un GROHE Euroeco maisītāji vannas istabā, kā arī izturīgas akmens masas vannas un keramikas flīzes.

Daudzdzīvokļu ēkas attīstītājs ar veiksmīgu 15 gadus ilgu pieredzi namu projektējis, priekšplānā izvirzot būtiskākās mūsdienu prasības. Ēkai nodrošināta augstā A klases energoefektivitāte – dzīvokļos ierīkoti ventilācijas izvadi ar atsevišķiem nosūces kanāliem vannasistabā un virtuvē, kā arī uzstādīta svaigā gaisa rekuperācijas iekārta. Tāpat katrā mājoklī uzstādīti atsevišķi individuālie apkures skaitītāji. Siltumu ēkā nodrošina gāzes apkure. Iedzīvotāju ikdienas ērtībām ierīkots lifts. Viens no jaunā projekta bonusiem - papildus iegādei katram dzīvoklim pieejamas noliktavas telpas pagrabstāvā un autostāvvieta labiekārtotā, norobežotā ēkas pagalmā. Projektu plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada pavasarī. Ēka tiks sadalīta atsevišķos dzīvokļu īpašumos.

“Lakstīgalu ielas 14 projekts radīts mūsdienu steigas nogurdinātiem cilvēkiem, kuri tiecas pēc bezrūpīgas miera oāzes, vienlaikus esot rokas stiepiena attālumā no pulsējošās galvaspilsētas. Jaunie mājokļi dod iespēju veidot savu personisko relaksācijas un atpūtas zonu, kurā baudīt visus četrus gadalaikus, neizejot no mājām, un gūt ikdienas restartu. Svarīgi, ka ikvienam potenciālajam pircējam ir iespēja izvēlēties tieši tādu dzīvokli, kas atbilst viņa vēlmēm un vajadzībām,“ stāsta attīstītāja pārstāve un LATIO darījumu vadītāja Ilze Zarāne.

Ne velti Baložus kā dzīvesvietu sevišķi iecienījušas jaunās ģimenes. Ķekavā atrodas vairāki bērnudārzi, sākumskola, kā arī mūsdienīgs sporta komplekss un vidusskola. Arī pašā Baložu pilsētā pieejamas vairākas izglītības iestādes. Tuvākajā apkārtnē pieejamas dažādas sportisko aktivitāšu vietas bērniem - ierīkots basketbola laukums un skeitparks, savukārt 10 minūšu gājiena attālumā atrodas Titurgas ezers, kurā var veldzēties gan karstās vasaras dienās, gan rūdīties ziemas spelgonī. Astoņu minūšu brauciena attālumā atrodas t/c "A7", bet 12 minūšu attālumā - t/c "Riga Plaza". Netālu uzsākta arī neliela tirdzniecības centra būvniecība. Blakus esošajā Titurgas ciematā atrodas arī sabiedriskās ēdināšanas vietas, kā arī arī ģimenes ārstes prakse. Pa jaunizbūvēto Ķekavas ielu kursē regulārs sabiedriskais transports.

Rezervē savu dzīvokli, lai ģimenes sapņi pārtop īstenībā!

Vairāk informācijas:

Ilze Zarāne | “Latio” nekustamo īpašumu darījumu vadītāja
ilze.zarane@latio.lv
Mob. +371 22311461

 

Citi saistītie raksti