Jaunumi

21.05.2024

8. jūnijā “Atvērto durvju diena” jaunajā projektā Baložos, Lakstīgalu ielā 14

Esam priecīgi paziņot, ka jaunais projekts Lakstīgalu ielā, Baložos, ir veiksmīgi pabeigts un nodots ekspluatācijā! Jau 8. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:00 “Atvērto durvju dienas” laikā aicinām baudīt sauli, gardumus un performances, vienlaikus apskatot klātienē jaunos divu līdz četru istabu mājokļus. Jaunā projekta atrašanās vieta Rīgas pievārtē sniedz tādas pašas iespējas, kā dzīve kādā no galvaspilsētas apkaimēm - Rīgas centrs sasniedzams vien 15 minūšu brauciena laikā.

“Atvērto durvju dienas” ietvaros no plkst.12:00 līdz plkst.12:30 klientus pārsteigs īpaši viesi no deju skolas EL PASO, gādāsim arī par gardiem pārsteigumiem. :)

Pēdējos gados Baloži kļuvuši par vienu no ģimeņu iecienītākajām Pierīgas lokācijām. Idilliskas piepilsētas dzīves cienītājiem projekts piedāvā 20 pilnībā pabeigtus, gaišus un mūsdienīgus mājokļus ar divām, trim un četrām istabām un kopējo platību no 45 m² līdz 94 m². Katrā dzīvoklī ir balkoni, savukārt divus augšējā stāva dzīvokļus papildina 40 m² plašas jumta terases. Katra dzīvokļa plānojums projektā ir rūpīgi pārdomāts un izstrādāts ar mērķi nodrošināt augstāko dzīves kvalitāti. Plašie logi ļauj ieplūst bagātīgai dienas gaismai, telpas iekrāsojot siltā un mājīgā atmosfērā, bet nelielie balkoni rada omulīgu pieskaņu. Grīdas klāj kvalitatīvs vinila parkets ar labu skaņas izolāciju. Apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli un pazīstamu zīmolu produkti, piemēram, Villeroy & Boch santehnika un GROHE Euroeco maisītāji vannas istabā, kā arī izturīgas akmens masas vannas un keramikas flīzes.

            Ēkai nodrošināta A klases energoefektivitāte – dzīvokļos ierīkoti ventilācijas izvadi ar atsevišķiem nosūces kanāliem vannasistabā un virtuvē, kā arī uzstādīta svaigā gaisa rekuperācijas iekārta. Tāpat katram dzīvoklim uzstādīti atsevišķi individuālie apkures skaitītāji. Siltumu ēkā nodrošina gāzes apkure. Iedzīvotāju ikdienas ērtībām četru stāvu namā ierīkots arī lifts. Papildus iegādei katram dzīvoklim pieejamas noliktavas telpas pagrabstāvā un autostāvvieta labiekārtotā, norobežotā ēkas pagalmā.

            Ķekavā atrodas vairāki bērnudārzi, sākumskola, kā arī mūsdienīgs sporta komplekss un vidusskola. Arī pašā Baložu pilsētā pieejamas vairākas izglītības iestādes. Tuvākajā apkārtnē pieejamas dažādas sportisko aktivitāšu vietas bērniem - ierīkots basketbola laukums un skeitparks, savukārt 10 minūšu gājiena attālumā atrodas Titurgas ezers. Astoņu minūšu brauciena attālumā atrodas t/c "A7", bet 12 minūšu attālumā - t/c "Riga Plaza". Netālu uzsākta arī neliela tirdzniecības centra būvniecība. Blakus esošajā Titurgas ciematā atrodas arī sabiedriskās ēdināšanas vietas, kā arī arī ģimenes ārstes prakse. Pa jaunizbūvēto Ķekavas ielu kursē regulārs sabiedriskais transports.

Sadarbībā ar bankām dzīvokļu iegādei A energoefektivitātes projekta ēkā tiek piedāvāti dažādi bonusi.

Īpašais piedāvājums pirmajiem desmit klientiem – noliktavas telpa dāvanā. :)

Apskati dzīvokļu plānojumus un cenas šeit


Vai sazinies ar darījumu vadītāju Ilzi Zarāni:
+ 371 22311461
ilze.zarane@latio.lv

Citi saistītie raksti