Jaunumi

14.11.2023

25. novembrī atvērto durvju diena jaunajā projektā 15 km attālumā no Rīgas – Silakrogā

Pirmo reizi plašākam interesentu lokam piedāvājam apskatīt jaunus, mājīgus 2- 5 istabu dzīvokļus skaista meža iekļautā ciemā – Silakrogā. Mājokļi vislabāk būs piemēroti tiem, kuri savai ģimenei meklē plašu un mūsdienīgu dzīves telpu pieejamās cenās, nebīstoties no 20 minūšu brauciena līdz Rīgai. Šī vieta sniedz klusumu un mieru, ļaujot aizmirst ikdienas steigu un pilsētas trauksmi, vienlaikus piedāvājot draudzīgus nosacījumus ģimenēm ar maziem bērniem:

  • Pie mājas ir privāts bērnudārzs, kuru līdzfinansē Ropažu novada pašvaldība;
  • tiek nodrošināts skolas autobuss uz skolu Zaķumuižā
  • ciemats aprīkots ar vairākiem bērnu laukumiņiem, pieejami dažādi pastaigu maršruti gar Silakroga ezeru.
  • Regulāra autobusu satiksme uz Rīgas centru.
  • Divi pārtikas veikali


Atvērto durvju dienā, 25. novembrī laikā no 10.00 - 16.00 būs iespējams apskatīt dažāda plānojuma dzīvokļus divās ēkās platībā no 51 - 96 m² un bez maksas konsultēties ar Latio ekspertiem par jebkuriem ar nekustamo īpašumu iegādi saistītiem jautājumiem. Turklāt pasākuma ietvaros mājokļu iegādei īpaši izdevīgs piedāvājums – dzīvokļa cenā tiks iekļauta arī viena no plašajām noliktavas telpām pagrabstāvā, kas ir viena no šī projekta nenoliedzamām priekšrocībām -  tās ir plašas, sausas, viegli pieejamas ar bērnu ratiņiem, divriteņiem, pat motocikliem.


Būtiski, ka abas jaunā projekta ēkas jau nodotas ekspluatācijā un visos mājokļos pilnībā pabeigti kvalitatīvi iekšdarbi. Mājokļi celti, atbilstoši jaunākajām energoefektivitātes prasībām. Katram dzīvoklim ir individuāli ūdens un siltuma skaitītāji, kas ļauj pašiem kontrolēt izdevumus. Kā arī projektam ir savi siltumsūkņi, kas nodrošina individuāli ūdens uzsildīšanu vasaras periodā.

Papildu bildes, dzīvokļu plānojumus un cenas iespējams apskatīt šeit un šeit

Lai mēs varētu Tev veltīt nedalītu uzmanību, lūdzam iepriekš reģistrēties apmeklējumam sev vēlamā laikā: https://kp.city24.lv/signup/9348744?lang=lv

Citi saistītie raksti