Jaunumi

04.11.2021

Jaunie projekti | dzīvokļi ar iepriekšēju rezervāciju

 

Ja vēlies iegādāties dzīvokli jaunajā projektā, tad droši vien būsi jau pamanījis, ka dažus dzīvokļus ir iespējams rezervēt, bieži vien tiek pieminēta “agrā rezervācija”. Vai Tu zini, ko īsti šis termins sevī ietver, vai arī ar bažām un neuzticību raugies uz šādu piedāvājumu?

Lai gan varētu likties, ka pirkt dzīvokli mājā, kura vēl nav nodota ekspluatācijā, ir ļoti riskanti, Latio darījumu vadītāju pieredze rāda - ja būvkompānija ir pieredzējusi un uzticama, tad bažām par zaudētu naudu vai nekvalitatīvu gala rezultātu nav pamata. 

Jā, šādi nav iespējas dzīvokli izstaigāt, sajust tā auru un vērot, kā gaisma krīt pa logiem, bet agrajai rezervācijai ir daudz citas priekšrocības:

-        Rezervējot mājokli būvniecības stadijā, Tev ir iespēja izvēlēties sev vispiemērotāko dzīvokli visā mājā. Tu varēsi izvēlēties plānojumu, stāvu, istabu skaitu. Dažkārt vari ietekmēt arī starpsienu izvietojumu un izvēlēties sev tīkamāko apdares variantu. 

-        Cena. Tirgus tendences atspoguļo, ka, rezervējot dzīvokli agrīnā būvniecības stadijā, cena ir daudz pievilcīgāka, nekā tā prognozētā tirgus cena, kad būvniecība būs pabeigta. Tas ir liels ieguvums Tavam maciņam. Pirkuma cena tiek fiksēta rezervācijas līgumā, un tā nepieaugs brīdī, kad dzīvokli varēsi iegūt savā īpašumā. 

-        Ir bankas, kuras piedāvā īpaši izdevīgus kreditēšanas noteikumus jauno projektu dzīvokļiem. Kredīta apjoms un tā noteikumi tiek saskaņoti, un kredīts tiek apstiprināts rezervācijas brīdī un uzglabāts, līdz māja būs nodota ekspluatācijā. Tu vari būt drošs, ka īstajā brīdī būsi gatavs pirkumam.

-        Tev būs pietiekami daudz laika, lai rūpīgi izvēlētos mēbeles un sadzīves tehniku savam jaunajam mājoklim. Mūsdienu tehnoloģiju laikmets ļauj viegli un precīzi veidot vizualizācijas jebkurai telpai. 

-        Turklāt tā ir lieliska iespēja, ja neesi šobrīd Latvijā. Tu vari attālināti izvēlēties mājokli un ietaupīt savu laiku un līdzekļus, ko tērētu ceļam un uzturēšanās izdevumiem.

Tie ir tikai daži galvenie plusi tam, lai rezervētu sev dzīvokli jaunajā projektā, un, ja esi gatavs ieskatīties, ko šobrīd varam Tev piedāvāt, tad šeit redzami daži aktuālākie jaunie projekti

 

 

CITY HOME - Dzīvesvieta rokas stiepiena attālumā no Rīgas centra

 

“Safrāns” - mājokļi vietā, kur sastopas trīs Rīgas apkaimes – Purvciems, Teika un Mežciems

 

 

Miera iela 103, Rīga

 

Žagatu iela 7, Rīga

1-4 istabu dzīvokļi

 

1 – 4 istabu dzīvokļi

24,4 – 106,2m²

 

32.2–88.6 m²

1-5 stāvs

 

1.-9. stāvs

No 62 800 eur

 

No 64 000 eur

Energoefektīva ēka ar mūsdienīgu arhitektūru. Pilna, kvalitatīva apdare Labiekārtots, apzaļumots pagalms, plašs rotaļu laukums jaunākajiem mājas iedzīvotājiem. Papildus - autostāvvietas un noliktavas telpas. Ātrgaitas lifti nodrošinās nokļūšanu no dzīvokļa līdz pat pagrabstāva telpām. Lokācija – izglītības un kultūras iestādes, Rīgas parki un ērts sabiedriskais transports uz centru, Mežaparku un Saulkrastiem.

 

Mūsdienīgi, funkcionāla plānojuma dzīvokļi ar pilnu apdari būvkompānijas “YIT” kvalitātē. Tuvumā visas Purvciema priekšrocības – veikali, skolas, bērnudārzi, ērts sabiedriskais transports. Rūpējoties par drošību - aizsargbarjera iebraukšanai teritorijā, izgaismota apkārtne. Videonovērošana ēkas pagalmā, tehniskajās telpās un mājas ieejas mezglos. Bruģēti gājēju celiņi un virszemes autostāvvietas, kas pieejamas 3- un 4-istabu dzīvokļu pircējiem. Katram dzīvoklim komplekta cenā ietilpst noliktavas telpa ēkas pagrabstāvā. Bērnu rotaļlaukums. Velonovietnes.

Lasīt vairāk

 

Lasīt vairāk

Kompakti dzīvokļi renovētā mūra mājā pie skvēra” “Siena tirgus”

 

Dzīvokļi ar privātmājas priekšrocībām priežu meža ielokā Babītē

 

 

Maskavas 140, Rīga

 

Zaru iela 14, Babīte

1-2 istabu dzīvokļi

 

2 un 3 istabu dzīvokļi

19.7–47.0 m²

 

59.68–69.54 m²

1-5.stāvs

 

1.-2.stāvs

No 34 000

 

No 118 580 EUR

Kompakti dzīvokļi renovētā mājā, kas atbilst augstas energoefektivitātes standartiem. Pabeigta iekšējā apdare aktuālos, pelēcīgos toņos. Iepretim mājai atrodas tramvaja pietura un skaistais skvērs “Siena tirgus” jeb vēsturiskais “Krasnaja Gorka” tirgus un tā simbols - 19. gs. tirgus nojume. Nedaudz tālāk, 5 minūšu gājiena attālumā, atrodas Maskavas parks un Rīgas Nacionālā sporta manēža, bet t/c “Mols” atrodas 8 minūšu gājiena attālumā. Labiekārtots iekšpagalms, kurā būs pieejamas arī autostāvvietas un velonovietnes. Iekšpagalma teritorija slēgta ar automātiski paceļamiem vārtiem.

 

Dzīvokļi ar privātmājas priekšrocībām jaunajā projektā, priežu meža ielokā - Babītē. Mājā ir pieejami 8 eleganti divu un trīs istabu dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu un pilnu apdari. Mājā ierīkota gāzes apkure. Slēgta piemājas teritorija. Pazemes stāvvieta - 8000 EUR, bet, pērkot dzīvokli tagad, stāvvietu saņemsi bez maksas. Teicama vietas izvēle tiem, kuri vēlas būt pie dabas un tajā pašā laikā dzīvot pilsētas tuvumā.

Lasīt vairāk

 

Lasīt vairāk