Apartment for sale Close Pardaugava, Rīga
  • Attic

Ja esi radošā un uzņēmīgā personība, kas spēj iztēloties un realizēt kaut ko ārpus ierasta dzīvokļa formāta, vai esi tālredzīgs investors, kurš spēj saredzēt šī nekustamā īpašuma nerealizēto potenciālu un novērtēt tās izcilo atrāšanas vietu, šīs piedāvājums ir tieši Tev!

Pārdošanai tiek piedāvātas bēniņu telpas bez remonta ķieģeļu mūra pirmskara daudzdzīvokļu mājā. Izcilā atrašanās vieta – Klīversalā, tikai 190 metru attālumā no Latvijas Nacionālās bibliotēkas.

Bēniņos jau ir pieejamas inženierkomunikācijas: ūdens apgāde, kanalizācija, elektrība. Kopējā bēniņu telpas grīdas platība ir ~150 m2, augstums no grīdas līdz jumta korei ir ~3 metri.

Juridiski bēniņu telpas ir reģistrētas kā domājamā daļa ar lietošanas tiesībām (zemesgrāmatā ir arī iereģistrēts kopīpašuma lietošanas kārtības līgums). Zeme ir nekustamā īpašuma sastāvā.

P.S. Pēdējais pārdotais dzīvoklis šajā mājā tika realizēts 2019.g. oktobrī par 1422 EUR/m2, kas ir 14 reizes lielākā summa par esošo piedāvājumu un pati par sevi liecina par šī nekustamā īpašuma nerealizētā potenciāla iespējām!