Veikt pieprasījumu

Klientu stāsti
Liene K.

Vēlos izteikt pateicību par Jūsu darbu. Vēlos izcelt Jūsu vērtētājas Kristīnes darbu. Speciāliste izsmeļoši pastāstīja par procesu, nepieciešamajiem dokumentiem un izklausījās ļoti draudzīga. Jūsu darbs atstāja izcilu iespaidu, noteikti varēsim ieteikt uzņēmumu draugiem.

Natālija P.

Vēlamies izteikt pateicību darījumu vadītājai Elīnai Dūcei par augstu profesionalitāti, kā arī par operatīvu reaģēšanu nestandarta situācijās, kuras radās sadarbības procesā. Elīna ir ļoti zinoša, vienmēr saglabā vēsu prātu. Viņai ir izcilas komunikācijas spējas ar dažādiem cilvēkiem. Viņa dara visu un pat vairāk, nekā no viņas tiek prasīts. Mēs esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Latio.

Santa V.

Mēs ar sievu pārdevām divus īpašumus Latvijā. Mēs sazinājāmies ar Latio nekustamo īpašumu aģenti Diānu Sulmeisteri. Mēs rakstām Jums, lai pateiktos Diānai par visu viņas ieguldīto darbu, profesionalitāti un centību, veiksmīgi pārdodot īpašumus. Viņa procesa laikā atrisināja daudzas mums radušās problēmas. Un vienmēr atrada risinājumu. Viņa savu darbu darīja atsaucīgi, pieklājīgi un rūpīgi, un vienmēr mūs informēja ik uz soļa. Diāna ir lieliska Latio uzņēmuma vēstniece.

Laila L.

Pateicos Jums par īpašuma vērtēšanu un pārdošanu, ko veica Inese Storha. Labi izskaidrots vērtējums. Sadarbības līgums ar trim mantiniekiem. Raita sadarbība ar Zemesgrāmatu, banku, notāru. Līgumu izskaidrošana. Regulāra informēšana par pārdošanas gaitu un darāmajiem darbiem. Atsaucība jautājumu skaidrošanā. Teicams darbs. Paldies!