Pakalpojumi

Palīdzēsim atrast piemērotāko pircēju Jūsu īpašumam.

Darījumi ar nekustamo īpašumu ir mūsu uzņēmuma aģentu ikdiena un specializācija jau vairāk nekā 20 gadu.

Lepojamies ar lielāko profesionālu aģentu komandu visā Latvijā, kas specializējušies plaša spektra nekustamo īpašumu tirdzniecībā:
  • dzīvokļu (dzīvokļi sērijveida projektos, ekskluzīvi dzīvokļi, dzīvokļi jaunajos projektos u. c.);
  • māju (privātmājas, villas, viensētas u. c.);
  • komercīpašumu (biroji, noliktavas, angāri, tirdzniecības telpas u. c.);
  • zemes (lauksaimniecības zeme, meži, zeme privātmāju būvniecībai u. c.).

 

Pakalpojumi nekustamā īpašuma pārdevējiem

Starpniecība

Katrs klients, īpašums un darījums ir individuāls. Individuāla ir arī katra īpašuma pārdošanas stratēģija. Mūsu aģenti palīdzēs realizēt Jums izdevīgāko nekustamā īpašuma darījumu, ekonomējot Jūsu laiku, līdzekļus, kā arī konsultējot un palīdzot nokārtot visas formalitātes.

Tirgus analīze

Mēs regulāri veidojam Latvijas nekustamā īpašuma tirgus analīzi. Ja Jūs interesē padziļināta analīze vai tirgus pārskats kādā specifiskā griezumā, Jūs to varat pasūtīt. Sazinieties ar mums!

Juridiskais atbalsts

Mūsu kompetence ir daudz plašāka par klientu atrašanu un Jūsu laika ekonomiju. Bez papildu maksas sniedzam juridisko atbalstu darījuma noformēšanā – sagatavojam līgumus, pieņemšanas un nodošanas aktus un citu dokumentāciju.

Vērtēšana

Ja vēlaties uzzināt sava īpašuma vērtību, sazinieties ar mūsu vērtētājiem! Atbilstoši starptautiskiem vērtēšanas standartiem viņi noteiks Jūsu īpašuma tirgus, piespiedu pārdošanas vai naudas plūsmas objekta vērtību. Viņi sniegs konsultāciju, lai Jūs varētu pieņemt lēmumu par labu ienesīgākajam un Jūsu situācijai atbilstošākajam darījumam.

Kā mēs strādājam

Atkarībā no Jūsu prasībām un vēlmēm mūsu aģenti var palīdzēt Jums realizēt visizdevīgāko nekustamā īpašuma darījumu no A līdz Z.

Jūs izvēlaties, cik lielu „Latio” aģenta līdzdalību sava īpašuma pārdošanā gribat saņemt.

  • Pārdošanas cena. Balstoties uz īpašuma novērtējumu, tirgus datiem un Jūsu vēlmēm, mūsu aģenti palīdzēs noteikt atbilstošu nekustamā īpašuma pārdošanas cenu.
  • Mērķauditorija. Mēs noteiksim īpašuma potenciālā pircēja profilu, lai izvēlētos atbilstošākos īpašuma reklamēšanas veidus un kanālus.
  • Process. Mēs palīdzēsim Jums sagatvot īpašumu tirdzniecībai, sagādāsim kvalitatīvus pārdodamā objekta attēlus, sagatavosim aprakstus un informāciju, kas potenciālajam pircējam būs aktuāla. Sekosim līdzi potenciālo klientu interesei par Jūsu piedāvāto objektu un, ja nepieciešams, veiksim izmaiņas un uzlabojumus tā reklamēšanas stratēģijā.
  • Komunikācija. Jūsu ērtībām un laika ekonomijai mūsu aģenti tiksies ar potenciālajiem pircējiem, lai demonstrētu Jūsu īpašumu un vienotos par darījumu.
  • Darījuma noformēšana. „Latio” komandā ir juristi, kas izveidos Jūsu situācijai atbilstošāko īpašuma pārdošanas līgumu un nodrošinās Jūs ar jebkuru Jums nepieciešamo juridisko atbalstu un konsultācijām.

 

Aģenta atlīdzība

Tāpat kā ikviens darījums, arī aģenta atlīdzība Jūsu īpašuma pārdošanā ir individuāla un atkarīga no vairākiem faktoriem un viņa iesaistes darījuma realizēšanā. Mūsu aģentu atlīdzība nepārsniedz 5% no darījuma summas.

Jebkādas konsultācijas pirms darījuma veikšanas vai mūsu sadarbības procesā ir bez maksas.

Lai iegūtu precīzāku informāciju, sazinieties ar kādu no mūsu aģentiem!

Uzziniet, kāpēc uzticēt īpašuma pārdošanu „Latio”!