Pārdod māju

Meklē sludinājumu, kurā pārdod māju? Mūsu datubāzē ir vairāk nekā 3000 aktuālo piedāvājumu ar īpašumiem – privātmājas, dzīvokļi, komercplatības – kas pieejami iegādei visā Latvijas teritorijā.

Mūsu darījumu vadītāji sniegs papildus informāciju par noskatīto īpašumu, kā arī organizēs tikšanos ar cilvēkiem, kuri pārdod māju. Latio darījumu vadītāji labi pārzina tirgus situāciju un spēs konsultēt gan par vēsturiskām cenu pārmaiņām, gan par nākotnes prognozēm.  Mēs piemeklēsim Jūsu prasībām atbilstošāko māju, risināsim pārrunas ar pārdevēju, lai vienotos par iespējami izdevīgākiem pirkuma nosacījumiem.

Apkoposim visus atbilstošos piedāvājumus, kuros īpašnieks pārdod māju. Jums nebūs jāsatraucas par pakalpojuma izmaksām. “Latio” strādā atbilstoši ASV un Rietumeiropas nekustamā īpašuma tirgus praksei, kas paredz, ka aģenta atlīdzību sedz īpašuma pārdevējs.

Savukārt, ja Jūs esat tas, kurš pārdod māju, mēs palīdzēsim sameklēt Jūsu īpašumam tā jauno saimnieku. Veicam arī īpašumu vērtēšanu, lai noteiktu tā tirgus vērtību. Mūsu vērtējumus atzīst visas Latvijas komercbankas, kas ir liels ieguvums gan pircējiem, gan pārdevējiem.