Darba laiks
Darba dienās
no 9.00 līdz 18.00
Brīvdienās un svētku dienās
Brīvs
Rekvizīti
meklēt aģentu vērtētāju
Meklēt aģentu
Tevi interesē
Darba laiks
Darba dienās
no 9.00 līdz 18.00
Brīvdienās un svētku dienās
Brīvs
Rekvizīti
Meklēšana
Tevi interesē
Rīgas nodaļas
Valmieras nodaļa
Daugavpils nodaļa
Jēkabpils nodaļa
Jelgavas nodaļa
Tukuma nodaļa
Jūrmalas nodaļa
Ogres nodaļa
Talsu nodaļa
Liepājas nodaļa
Latio nodaļas:
Centrālais birojs
Adrese Elizabetes iela 21A, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Imantas birojs
Adrese Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga
Tālrunis +371 67 440 000
E-pasta adrese imanta@latio.lv
Prūšu ielas birojs
Adrese Prūšu iela 4, Rīga
Tālrunis +371 28 004 424
E-pasta adrese latio@latio.lv
Kr. Barona Pop-UP birojs
Adrese Kr. Barona iela 24/26, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Ģertrūdes ielas birojs
Adrese Ģertrūdes iela 47, Rīga
Tālrunis +371 67 032 300
E-pasta adrese latio@latio.lv
Jūrmalas nodaļa
Adrese Jomas iela 52, Jūrmala
Tālrunis +371 28 377 788
E-pasta adrese jurmala@latio.lv
Daugavpils nodaļa
Adrese Ģimnāzijas iela 34/36-13, Daugavpils
Tālrunis +371 26 110 856
E-pasta adrese daugavpils@latio.lv
Jelgavas nodaļa
Adrese Lielā iela 15, Jelgava
Tālrunis +371 29 723 676
E-pasta adrese jelgava@latio.lv
Tukuma nodaļa
Adrese Katrīnas laukums 1, Tukums
Tālrunis +371 29 345 371
E-pasta adrese latio@latio.lv
Talsu nodaļa
Adrese Krišjāņa Valdemāra iela 17, Talsi
Tālrunis +371 63 221 922
E-pasta adrese talsi@latio.lv
Liepājas nodaļa
Adrese Graudu iela 27/29, Liepāja
Tālrunis +371 63 422 190
E-pasta adrese liepaja@latio.lv
Jēkabpils nodaļa
Adrese Katoļu iela 6, Jēkabpils
Tālrunis +371 65 237 177
E-pasta adrese jekabpils@latio.lv
Valmieras nodaļa
Adrese Rīgas iela 13, Valmiera
Tālrunis +371 26 520 995
E-pasta adrese latio@latio.lv
Centrālais birojs
Adrese Elizabetes iela 21A, Rīga
Imantas birojs
Adrese Anniņmuižas bulvāris 88, Rīga
Prūšu ielas birojs
Adrese Prūšu iela 4, Rīga
Kr. Barona Pop-UP birojs
Adrese Kr. Barona iela 24/26, Rīga
Ģertrūdes ielas birojs
Adrese Ģertrūdes iela 47, Rīga
Mājokļu tirdzniecība, īre
Dace Majevska
Dace Majevska
NĪ darījumu vadītāja Jūrmalas mājokļu segmentā
26132162 dace.majevska@latio.lv
Ilze Jaungaile-Gaile
Ilze Jaungaile-Gaile
Jūrmalas nodaļas vadītāja
26164895 ilze.jaungaile@latio.lv
Jeļena Roze
Jeļena Roze
NĪ darījumu vadītāja
20055034 jelena.roze@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Natālija Makuševa
Natālija Makuševa
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
26110856 natalija.makuseva@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Natālija Makuševa
Natālija Makuševa
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
26110856 natalija.makuseva@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Inese Štorha
Inese Štorha
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
27551377 inese.storha@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Ilze Rēdere
Ilze Rēdere
Vērtēšanas speciālists
29723676 Ilze.Redere@latio.lv
Inese Štorha
Inese Štorha
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
27551377 inese.storha@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Biznesa un specializēto īpašumu vērtēšana
Mājokļu vērtēšana
Uldis Leja
Uldis Leja
Sertificēts vērtētājs
26488689 uldisl@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Edijs Sproģis
Edijs Sproģis
Kurzemes reģiona vērtēšanas biznesa attīstības speciālists, vērtēšanas speciālists
25727373 edijs.sprogis@latio.lv
Sintija Klasone
Sintija Klasone
Vērtēšanas speciālists (specializētie īpašumi)
26491944 sintija.klasone@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Baiba Šapkina
Baiba Šapkina
Vērtēšanas speciālists
29705890 baiba.sapkina@latio.lv
Ivars Šapkins
Ivars Šapkins
Sertificēts vērtētājs
29287969 ivars@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Daiga Mihelsone
Daiga Mihelsone
Vidzemes reģiona vērtēšanas biznesa attīstības speciālists, vērtēšanas speciālists
26520995 daiga.mihelsone@latio.lv
Laura Teika-Valdmane
Laura Teika-Valdmane
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
26625855 laura.valdmane@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Daiga Mihelsone
Daiga Mihelsone
Vidzemes reģiona vērtēšanas biznesa attīstības speciālists, vērtēšanas speciālists
26520995 daiga.mihelsone@latio.lv
Emīls Broks
Emīls Broks
Vērtēšanas speciālists
29122904 emils.broks@latio.lv
Laura Teika-Valdmane
Laura Teika-Valdmane
Vērtēšanas speciāliste / NĪ darījumu vadītāja
26625855 laura.valdmane@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Evija Dzenīte
Evija Dzenīte
Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja
29183783 evija.dzenite@latio.lv
Dace Krieva
Dace Krieva
NĪ darījumu vadītāja
29160935 dace.krieva@latio.lv
Diāna Šūlmeistere
Diāna Šūlmeistere
Jaunākais NĪ darījumu vadītājs
28669618 diana.sulmeistere@latio.lv
Elīna Dūce
Elīna Dūce
NĪ darījumu vadītāja
29278593 elina.duce@latio.lv
Ināra Grīnberga
Ināra Grīnberga
Nekustamo īpašumu aģents
29288599 inara@latio.lv
Līga Igala
Līga Igala
NĪ darījumu vadītāja
26553039 liga.igala@latio.lv
Oskars Eihe
Oskars Eihe
NĪ darījumu vadītājs
22122929 Oskars.Eihe@latio.lv
Sandra Rauza
Sandra Rauza
NĪ darījumu vadītāja
29277403 sandra.rauza@latio.lv
Uldis Kriķis
Uldis Kriķis
NĪ darījumu vadītājs
29203057 uldis.krikis@latio.lv
Mājokļu vērtēšana
Tatjana Beķere
Tatjana Beķere
Vērtēšanas daļas vadītāja
67032300 tatjana.bekere@latio.lv
Baiba Cīrule
Baiba Cīrule
Vērtēšanas speciālists
26422922 baiba.cirule@latio.lv
Kārlis Sarma
Kārlis Sarma
Vērtēšanas daļas vadītāja asistents
22512214 karlis.sarma@latio.lv
Biznesa un specializēto īpašumu vērtēšana
Tatjana Beķere
Tatjana Beķere
Vērtēšanas daļas vadītāja
67032300 tatjana.bekere@latio.lv
Kristīne Katļinska
Kristīne Katļinska
Uzņēmējdarbības un biznesa vērtēšanas speciāliste
20610417 kristine.katlinska@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Inese Krieva
Inese Krieva
NĪ darījumu vadītāja
29117654 inesek@latio.lv
Janeta Linkuna
Janeta Linkuna
NĪ darījumu vadītāja
29338452 janetal@latio.lv
Jekaterina Novikova
Jekaterina Novikova
Jaunākais NĪ darījumu vadītājs
27518737 jekaterina.novikova@latio.lv
Vija Gailīte
Vija Gailīte
Nekustamo īpašumu aģents
29234292 vija@latio.lv
Mājokļu tirdzniecība, īre
Aiva Mežzīle
Aiva Mežzīle
NĪ darījumu vadītāja
29221494 aiva.mezzile@latio.lv
Iveta Ulme
Iveta Ulme
NĪ darījumu vadītāja
+37126687688 iveta.ulme@latio.lv
Jānis Repša
Jānis Repša
NĪ darījumu vadītājs
29249566 janis.repsa@latio.lv
Voldemārs Baroniņš
Voldemārs Baroniņš
Jaunākais NĪ darījumu vadītājs
28743308 baronins@latio.lv
Mājokļu vērtēšana