Kāpēc "LATIO"?

Latio – pilna servisa nekustamo īpašumu kompānija

Pieredzes bagātākā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā LATIO nodrošina pilnu nekustamā īpašuma darījumu ciklu, sākot ar jebkura veida nekustamā īpašuma (dzīvokļu, privātmāju, zemes gabalu, biroju, tirdzniecības telpu, industriālo un komercobjektu, mežu un lauksaimniecības zemes) piemeklēšanu vai pārdošanas veicināšanu, un turpinot ar vērtēšanu, juridisko atbalstu darījuma noformēšanā, mērniecību un citiem pakalpojumiem.

Pilns serviss darījumos ar jebkura veida nekustamo īpašumu ir galvenais, kas Latio atšķir no citiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Latvijā.

Kāpēc daudzi Latvijas un ārvalstu uzņēmēji un privātpersonas izvēlas sadarboties ar Latio

Pieredze

Mēs esam viens no pieredzējušākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, par to liecina ne tikai vārdi, bet arī skaitļi.

  • Uzņēmums dibināts 1991.gadā
  • Vairāk nekā 150 darbinieku visā Latvijā
  • 12 Latio biroji dažādās Latvijas pilsētās
  • Vairāk nekā 20 000 veiktu darījumu ar nekustamo īpašumu
  • Vairāk nekā 100 000 novērtētu nekustamo īpašumu
  • Datubāze ar 5 000 daudzveidīgu nekustamo īpašumu piedāvājumiem Latvijā

Komandas darbs

Mūsu komandas darbs ir mūsu lielākais trumpis. Latio komandā ir dažādu nekustamo īpašumu nozaru speciālisti un eksperti, kuri var dalīties pieredzē un zināšanās nestandarta situācijās.
Mūsu saliedētā komanda nodrošina ātru informācijas apriti uzņēmumā, un mēs spējam piedāvāt pilna servisa pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu, ekonomējot Jūsu laiku.

Kompetences apliecinājumi

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.
Papildus šiem kompetences apliecinājumiem mūsu speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas dažādās apmācībās un piedalās konferencēs un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs (Ķīnā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē u. c.).

Zināšanas

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.

Apmierināti klienti

Klientu apmierinātība ir ikviena mūsu veiktā darījuma mērķis. Mūsu uzdevums ir sniegt klientam visaptverošu un detalizētu informāciju, lai viņš varētu pieņemt labākos lēmumus.

Ieguldījums sabiedrībā

Mums „Latio” ir vairāk nekā uzņēmums, kura specializācija ir darījumi ar nekustamo īpašumu. Mēs apvienojam spēkus, zināšanas un pieredzi, lai sniegtu labumu sabiedrībai.

Klientu stāsti
Karolina P.

Paldies Inesei Brolišai par ieguldīto darbu, atsaucību. Augsta profesionalitāte un kompetence.

Sanita G.

Sadarbība bija ļoti patīkama. Apkalpošana ātra, un speciālists bija zinošs un sniedza izsmeļošu informāciju par vērtēšanas procesu.

Liene B.

Paldies, bija ļoti patīkama sadarbība. Operatīvi un skaidri tika sniegta nepieciešamā informācija.

Liene K.

Teicams serviss, attieksme, komunikācija.

Madara L.

Manuprāt ātri un kā nepieciešams viss tika izdarīts. Augstu vērtēju, ka konsultants (vērtētājs, kas atbrauca un konsultēja pirms pat elektroniski/telefoniski) paskaidroja par pāris dokumentiem, jo man nebija ne mazākās nojausmas, kas nepieciešams, uzskatu, ka profesionāli ir paskaidrot, saprast, ka klients var nezināt un visādi citādi - saprotošs. To es vienmēr augstu vērtēju. Tādēļ vienmēr prioritāri izvēlēšos augsta līmeņa CILVĒCISKU apkalpošanu pret cenu, termiņu vai jebko citu, kas varētu būt kritērijs. Paldies. Veiksmi darbos!