Kāpēc "LATIO"?

Latio – pilna servisa nekustamo īpašumu kompānija

Mēs kopā ar mūsu saistītajiem uzņēmumiem spējam nodrošināt visu darījuma ciklu: nekustamā īpašuma atrašanu (pirkšana, pārdošana, īre, noma u. c.), vērtēšanu, juridisko atbalstu darījuma noformēšanā, apsaimniekošanas pakalpojumus, mērniecību u. c.
Pilns serviss darījumos ar jebkura veida nekustamo īpašumu ir galvenais, kas Latio atšķir no citiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Latvijā.

Kāpēc daudzi Latvijas un ārvalstu uzņēmēji un privātpersonas izvēlas sadarboties ar Latio

Pieredze

Mēs esam viens no pieredzējušākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, par to liecina ne tikai vārdi, bet arī skaitļi.

  • Vairāk nekā 150 darbinieku visā Latvijā
  • 13 Latio biroji dažādās Latvijas pilsētās
  • Vairāk nekā 20 000 veiktu darījumu ar nekustamo īpašumu
  • Vairāk nekā 100 000 novērtētu nekustamo īpašumu
  • Datubāze ar 5 000 daudzveidīgu nekustamo īpašumu piedāvājumiem Latvijā

Komandas darbs

Mūsu komandas darbs ir mūsu lielākais trumpis. Latio komandā ir dažādu nekustamo īpašumu nozaru speciālisti un eksperti, kuri var dalīties pieredzē un zināšanās nestandarta situācijās.
Mūsu saliedētā komanda nodrošina ātru informācijas apriti uzņēmumā, un mēs spējam piedāvāt pilna servisa pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu, ekonomējot Jūsu laiku.

Kompetences apliecinājumi

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.
Papildus šiem kompetences apliecinājumiem mūsu speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas dažādās apmācībās un piedalās konferencēs un semināros gan Latvijā, gan ārzemēs (Ķīnā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē u. c.).

Zināšanas

Latio ir vairāku starptautisku asociāciju – TEGoVA un FIABCI – biedrs, kā arī LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) un LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas) asociētais biedrs.
Esam izveidojuši un ieviesuši standartam LVS EN ISO 9001:2017, kas ir identisks Eiropas standartam EN ISO 9001:2015, atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu.

Apmierināti klienti

Klientu apmierinātība ir ikviena mūsu veiktā darījuma mērķis. Mūsu uzdevums ir sniegt klientam visaptverošu un detalizētu informāciju, lai viņš varētu pieņemt labākos lēmumus.

Ieguldījums sabiedrībā

Mums „Latio” ir vairāk nekā uzņēmums, kura specializācija ir darījumi ar nekustamo īpašumu. Mēs apvienojam spēkus, zināšanas un pieredzi, lai sniegtu labumu sabiedrībai.

Klientu stāsti
Laila L.

Pateicos Jums par īpašuma vērtēšanu un pārdošanu, ko veica Inese Storha. Labi izskaidrots vērtējums. Sadarbības līgums ar trim mantiniekiem. Raita sadarbība ar Zemesgrāmatu, banku, notāru. Līgumu izskaidrošana. Regulāra informēšana par pārdošanas gaitu un darāmajiem darbiem. Atsaucība jautājumu skaidrošanā. Teicams darbs. Paldies!

Edvīns K.

Vēlējos pateikt ļoti labus vārdus par Elīnas precizitāti un profesionālismu darbā! Ļoti pozitīva tikšanās, profesionāla konsultācija. Pieejama gan uz zvaniem, gan whatsapp čatā. Operatīvas atbildes uz manis interesējošiem jautājumiem! Tā turpināt. Paldies!

Kristīne Jakušova

Paldies! Pakalpojums tika veikts par saprātīgu cenu, operatīvi un ātri tika veikts darījums, komunikācija viegla, uz sadarbību vērsta. Nekustamā īpašuma vērtējums ar pamatojumu, aprakstu.

Liene K.

Vēlos izteikt pateicību par Jūsu darbu. Vēlos izcelt Jūsu vērtētājas Kristīnes darbu. Speciāliste izsmeļoši pastāstīja par procesu, nepieciešamajiem dokumentiem un izklausījās ļoti draudzīga. Jūsu darbs atstāja izcilu iespaidu, noteikti varēsim ieteikt uzņēmumu draugiem.