Pārdaugavā, Iecavas ielā 1, vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem, dižozolu ielokā iespējams iegādāties dzīvokļus jaunajā projektā “Baltozoli”. Ar interesanto un netipisko jauno dzīvokļu projektu iespējams iepazīties nekustamo īpašumu kompānijas Latio organizētajā atvērto durvju dienā š.g. 24.februārī no plkst.12:00 līdz 17:00.

“Baltozolos” pieejami 29 dzīvokļi un lielākā daļa dzīvokļu ir vispieprasītākajā segmentā no 40 līdz 50 m2 platībā. Dzīvokļos ir lieli logi un tie tiek pārdoti ar kvalitatīvu pilno apdari – jauno īpašnieku ērtībām izstrādāti dažādu tipu interjera projekti, kuros iespējams realizēt arī Jūsu individuālās vēlmes. Katrā dzīvoklī iebūvēts video namrunis, uzstādīti individuāli siltuma skaitītāji, augstas klases santehnika. Dzīvokļu īpašniekiem iespējams iegādāties arī pazemes un virszemes autostāvvietas, kā arī mantu glabātuvi. Mājai tiek nodrošināta diennakts video novērošanas sistēma un mājas teritorijā izveidots bērnu laukums.

Atvērto durvju dienas ietvaros, nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" speciālisti iepazīstinās interesentus ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.