Kāpēc sava īpašuma pārdošanu uzticēt profesionāļiem | Latio

Profesionāļu atbalsts – pirmais solis pretī izdevīgam darījumam.

Sazināties ar mums

Mūsu aģentu uzdevums ir palīdzēt Jums sasniegt Jūsu mērķi. Vēlaties pārdot savu dzīvokli, māju vai citu nekustamo īpašumu par augstāko cenu? Noteiktā laikā? …

Definējiet savu mērķi mūsu nekustamā īpašuma aģentiem, un viņi, balstoties uz tirgus situāciju un īpašuma specifiku, piedāvās Jums izdevīgāko stratēģiju.

Kāpēc Jums patiks sadarbība ar „Latio”

Jūsu laika ekonomija

Sadarbojoties ar „Latio”, Jūs noteikti ietaupīsiet laiku, jo aģenti parūpēsies par visu, kas nepieciešams, lai Jūs varētu pieņemt tikai labākos lēmumus.

Profesionāla darījuma noformēšana

„Latio” aģenti sniegs Jums visu nepieciešamo atbalstu darījuma noformēšanā, neļaujot paslīdēt garām nevienai svarīgai niansei.

Drošība

„Latio” nekustamo īpašumu aģentu profesionālā darbība ir apdrošināta. Tas garantē Jūsu drošību un atlīdzību, ja viņu kļūdas dēļ cietīsiet zaudējumus.

Pieredze

Mūsu komandā ir profesionāļi ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nekustamā īpašuma nozarē. Viņi savas zināšanas un pieredzi nodod visai uzņēmuma komandai.

Zināšanas

Ikviens „Latio” aģents papildina zināšanas dažādās apmācībās, kā arī regulāri iepazīstas ar jaunākajiem tirgus pārskatiem, ko sadarbībā ar „Latio” Vērtēšanas nodaļu ik ceturksni veido uzņēmuma komanda. Mūsu aģenti ir informēti par jaunākajiem grozījumiem un papildinājumiem tiesību aktos.

Kompetence

„Latio” ir LANĪDA (Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu mākleru asociācijas) un starptautisko asociāciju TEGoVA, IVSC, FIABCI biedrs. „Latio” ir pirmais nekustamā īpašuma nozares kompleksā pakalpojuma sniedzējs, kā vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2008 standartam.

Uzziniet, kā strādā mūsu komanda!