Izvēlieties strādāt Latio un kāpiet pa karjeras kāpnēm!

Latio ir viena no pieredzējušākajām nekustamo īpašumu kompānijām Latvijā ar starptautisku pieredzi.

 Ja Jūs vēlaties veidot veiksmīgu karjeru nekustamo īpašumu nozarē, pievienojieties Latio komandai:

 

Kā pieteikties vēlamajai vakancei

Sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals@latio.lv vai pa pastu: Krišjāņa Valdemāra iela 8, Rīga, LV-1010.

Ja vēlaties gūt pieredzi – izmantojiet prakses iespējas

Sūtiet savu pieteikumu uz iepriekš norādīto e-pastu. Ja uzņēmumā šajā laikā būs piemērota prakses vieta – sazināsimies ar Jums.

Ko mums nozīmē darbs Latio

  • Stabilitāte un prestižs - Latio labā reputācija ikvienam darbiniekam nodrošina raitāku sadarbības procesu un lielāku partneru un klientu uzticēšanos, atliek tikai to gudri izmantot!
  • Augšupejošas un plašas karjeras iespējas - Latio par nekustamo īpašumu vērtētājiem, mājokļu un komercīpašumu aģentiem, nomas, īres un investīciju objektu speciālistiem un juristiem strādā vairāk nekā 100 darbinieku. Katram šeit ir iespēja profesionāli augt un paaugstināt savu kompetenci.

  • Jaunas zināšanas - Ikviens Latio darbinieks papildina zināšanas dažādās apmācībās un regulāri iepazīstas ar jaunākajiem tirgus apskatiem, nodrošinot savu vietu nekustamo īpašumu biznesā.

  • Starptautiska pieredze - Liela daļa no ikdienas nekustamo īpašumu darījumiem ir saistīta ar ārvalstu pieredzi, tādējādi katrs darbinieks iegūst mūsdienīgas un neaizstājamas prasmes un iespējas.

  • Atsaucīgs un pretimnākošs kolektīvs - Mūsu vidū ir labākie nekustamo īpašumu darījumu speciālisti, un viņi labprāt savās zināšanās dalās ar kolēģiem un ciena viņu individualitāti.

Aptauja

Plānojot nekustamā īpašuma iegādi, kādiem informācijas avotiem Jūs uzticaties?

Arhīvs