Karjera vadošajā nekustamo īpašumu uzņēmumā | Latio


  Izvēlieties strādāt Latio un kāpiet pa karjeras kāpnēm!

Latio ir viena no pieredzējušākajām nekustamo īpašumu kompānijām Latvijā ar starptautisku pieredzi.

 Ja Jūs vēlaties veidot veiksmīgu karjeru nekustamo īpašumu nozarē, pievienojieties Latio komandai:

 

Kā pieteikties vēlamajai vakancei

Sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals@latio.lv vai pa pastu: Elizabetes iela 21A-102, Rīga, LV-1010.

Ja vēlaties gūt pieredzi – izmantojiet prakses iespējas

Sūtiet savu pieteikumu uz iepriekš norādīto e-pastu. Ja uzņēmumā šajā laikā būs piemērota prakses vieta – sazināsimies ar Jums.

Ko mums nozīmē darbs Latio

  • Stabilitāte un prestižs - Latio labā reputācija ikvienam darbiniekam nodrošina raitāku sadarbības procesu un lielāku partneru un klientu uzticēšanos, atliek tikai to gudri izmantot!
  • Augšupejošas un plašas karjeras iespējas - Latio darbojas vairāk nekā 100 savas jomas profesionāļu: nekustamo īpašumu vērtētāji, mājokļu un komercīpašumu aģenti, nomas, īres un investīciju objektu speciālisti un juristi. Katram šeit ir iespēja profesionāli augt un paaugstināt savu kompetenci.

  • Jaunas zināšanas - Ikviens Latio darbinieks papildina zināšanas dažādās apmācībās un regulāri iepazīstas ar jaunākajiem tirgus apskatiem, nodrošinot savu vietu nekustamo īpašumu biznesā.

  • Starptautiska pieredze - Liela daļa no ikdienas nekustamo īpašumu darījumiem ir saistīta ar ārvalstu pieredzi, tādējādi katrs darbinieks iegūst mūsdienīgas un neaizstājamas prasmes un iespējas.

  • Atsaucīgs un pretimnākošs kolektīvs - Mūsu vidū ir labākie nekustamo īpašumu darījumu speciālisti, un viņi labprāt savās zināšanās dalās ar kolēģiem un ciena viņu individualitāti.