Iespēju laiks uzņēmējiem Rīgas aktīvajā centrā | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Iespēju laiks uzņēmējiem Rīgas aktīvajā centrā

2021-05-28

W1siziisijiwmjevmduvmjgvmxpkawptogvma190axr1bgjpbgrllmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimtuwedexmcmixv0?sha=befedd13

Komerctelpu nomas tirgus, pēc pārbaudījumu pilna posma ir pielāgojies mainīgajiem apstākļiem. Patlaban komerctelpu tirgus ir mēreni aktīvs. Uzņēmēji ir aktīvi un meklē telpas savām vajadzībām un prasībām, savukārt īpašnieki ir atvērti un gatavi komunicēt ar nomniekiem, pielāgot telpas, vienoties par noteikumiem, iekļaujot arī epidemioloģiskos riskus – gadījumā, ja valstī atkal tiek pasludināta ārkārtas situācija vai savādāk tiek ierobežota uzņēmumu komercdarbība. Nomas cenas, kas norādītas sludinājumā, bieži vien ir indikatīvas, puses parasti vienojas par abpusēji pieņemamiem nomas līguma nosacījumiem.

Iznomātāji piedāvā arī garākas nomas maksas brīvdienas remonta veikšanai, kā arī tā dēvētās “trepes” ar atlaidi nomas maksai, proti, diferencēta nomas maksa, kas pieaug pakāpeniski pa mēnešiem. Protams, tiek piedāvāti arī dažādi Covid-19 pandēmijas atvieglojumi – piemēram, ja ārkārtas stāvokļa dēļ nenotiek komercdarbība, nomnieks maksā samazināto nomas maksu, atsevišķos gadījumos tikai komunālos maksājumus. Tas attiecas gan uz lielām, gan mazām komerctelpām.

Apskati mūsu apkopotos komerctelpu nomas piedāvājumus Rīgas aktīvajā centrā, un sazinies ar Solvitu Gulbi vai Ruslanu Vengeru, kas palīdzēs vienoties ar telpu īpašnieku par maksimāli izdevīgiem telpu nomas nosacījumiem.

 

Plašas tirdzniecības telpas Krišjāņa Barona ielas aktīvajā posmā

Tirdzniecības telpas ar izcilu ekspozīciju Krišjāņa Barona ielā


 

Kr. Barona iela 20, Rīga

Kr. Barona iela 20, Rīga

1. stāvs | 325.0 m²

1. stāvs | 230.0 m²

6 500 EUR / mēnesī

3 500 EUR / mēnesī

Telpas būs piemērotas plašam veikalam, restorānam, skaistumkopšanas salonam, bērnu rotaļlietu preču veikalam, jo līdzās ir Leļļu teātris. Iespējams apvienot ar blakus esošām telpām un nomāt 555 m² kopplatību.

Telpām ir lieli panorāmas skatlogi, griestu augstums ~ 5 m.

Telpas pieejamas ar “pilno” iekštelpu apdari, tiks nodrošināti pieslēgumi visām pilsētas centralizētām inženierkomunikācijām.

Telpas atrodas stratēģiski perspektīvā vietā ar lielu gājēju un autotransporta, kā arī tramvaja tīkla plūsmu. Blakus atrodas brīnišķigais zaļais Vērmanes parks. Renovēts un profesionāli apsaimniekots namīpašums.

Plašas tirdzniecības telpas stratēģiski perspektīvā vietā ar lielu gājēju un autotransporta, kā arī tramvaja tīkla plūsmu. Tās iespējams nomāt gan atsevišķi, gan apvienot ar blakus esošām telpām, iegūstot kopējo platību 555 m².

Telpām ir lieli panorāmas skatlogi, griestu augstums ~ 5 m.

Telpas ir labā stāvoklī ar pabeigtu gala apdari. Tiks nodrošināti pieslēgumi visām pilsētas centralizētām inženierkomunikācijām (elektrība, ūdensvads, kanalizācija, siltumapgāde, ventilācija).

Renovētais un profesionāli apsaimniekotais namīpašums atrodas blakus Vērmanes parkam. Netālu izvietota Centrālā Dzelzceļa stacija, tirdzniecības centrs Origo, Galerija Rīga un citi svarīgi infrastruktūras objekti.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

 

 

 

 

Plašas komerctelpas Brīvības pieminekļa pakājē

Tirdzniecības telpas modernajā Tērbatas biznesa centrā

 

 

Raiņa bulvāris 11, Rīga

Tērbatas iela 30

1. stāvs | 166.0 m² un 114.0 m²

1. stāvs | 274.0 m²

4 150 EUR / mēnesī un 3 990 EUR / mēnesī

5 480 EUR/mēn.

Gaišas telpas ar augstajiem griestiem un neatkārtojamu skatu uz Raiņa bulvāra, Vecrīgas un Bastejkalna parka panorāmu būs piemērotas klientu apkalpošanas centram, pakalpojumu sniedzējiem, skaistumkopšanas saloniem, kā arī kafejnīcām, jo pastāv iespēja izvietot galdiņus arī ārpus telpām.

No stūra ieejas uz abām pusēm izvietotas divas plašas zāles, ko var nomāt gan atsevišķi, gan apvienot. 2. – 4. stāvā izvietotas biroju telpas.

Ēka kapitāli rekonstruēta 2016. gadā, interjers ieturēts modernā stilā, izmantota augstas kvalitātes apdare.

Ierīkota piespiedu gaisa dzesēšanas sistēma, optiskais internets, videonovērošana.

Ēkas pagrabstāvā pieejamas atpūtas telpas, garderobe, virtuve darbinieku ērtībām. Pagalmā pieejamas 10 auto stāvvietas uz visu ēku.

Telpas A klases biroju centra pirmajā stāvā uz Tērbatas un Lāčplēša ielas stūra būs piemērotas modes preču veikaliem, klientu apkalpošanas centram vai medicīnas centram.

Telpām ir lieli panorāmas logi, ieeja no Lāčplēša ielas puses.

Izcila gājēju un auto transporta plūsma. Ērtā atrašanās vieta garantē nemitīgu kustību un vieglu sasniedzamību no jebkuras vietas Rīgas centrā.

Ēkā pieejamas visas nepieciešamās komunikācijas nomnieka komfortablai darba videi, piespiedu gaisa dzesēšanas sistēma, videonovērošana, dzīvā apsardze 24/7, optiskais internets.

Pieejamas stāvvietas uz Tērbatas, Lāčplēša ielām vai Europark stāvlaukumos.

Lasīt vairāk te vai te

Lasīt vairāk

Coffee-shop telpas mūsdienīgajā
biroju ēkā Open centre

Dizaina studijas, kafejnīcas un modes salona telpas ar terasi iekšpagalmā

 

 

Brīvības iela 39, Rīga

Brīvības iela 40, Rīga

1. stāvs | 108.0 m²

1. stāvs | 442.0 m²

2 592 EUR / mēnesī

5 300 EUR / mēnesī

Kafejnīcai vai konditorejai piemērotas telpas A klases biroja ēkas pirmajā stāvā ar plašām vitrīnām un individuālu ieeju no Brīvības ielas.

Telpām ir augstie griesti 3.65m, gaumīgs interjers ar izteiktām faktūrām - izmantoti ķieģeļu un betona elementi, atsegtas komunikācijas.

Ventilācija ir tikai lokāla, tādēļ ēdiena gatavošanai telpas nav pielāgojamas.

Iespējams iznomāt papildu 70 m² platību birojam vai noliktavai pagrabstāvā. OPEN CENTRE biroju ēka ir ērti sasniedzama no dažādām Rīgas apkaimēm, ar dažādiem transporta veidiem. Apkārtnē atrodas biroji, kas sniedz juridiskos, notāru, kā arī reklāmu un mediju aģentūru pakalpojumus.

Divu līmeņu komerctelpas, kas būs piemērotas kafejnīcai vai interjera dizaina vai modes salonam, kas atrodas pie Esplanādes, tieši pretī “Radisson Blue Hotel Latvija” viesnīcai.

Telpas pirmais stāvs 306m² platībā ar elegantām betona kāpnēm savienots ar 136m² plašu otro stāvu. Īpaša rozīnīte - - 81m² āra terase ar koka dēļu klājumu, kas vērsta uz klusu un saulainu iekšpagalmu.

Kaimiņos atrodas saloni un pārstāvniecības tādiem starptautiskiem zīmoliem kā Apple, Sony, Technogym.

Elegantā funkcionālisma stila Neiburgu nama fasāde (1934.g. Aleksandrs Klinklāvs) veidota no grezna dabīgā apdares materiāla - Allažu šūnakmens.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

 

 

Komerctelpas Merķeļa un Inženieru ielas krustojumā

Tirdzniecības telpas renovētā ēkā Krišjāņa Valdemāra ielā

 

 

Merķeļa iela 17-19

Krišjāņa Valdemāra iela 37

1. stāvs | 143.0 m²

1. stāvs | 288.0 m²

1 800 EUR / mēnesī

4 032 EUR / mēnesī

Stūra telpas, kas būs piemērotas gan tirdzniecībai, gan pakalpojumu sniedzējiem, gan ēdināšanas uzņēmumiem, jo saskaņots projekts par ventilācijas izbūvi.

Komerctelpas atrodas unikālā stratēģiski izdevīgā vietā – uz robežas starp Vecrīgu un Rīgas centru starp Vērmanes dārzu un Latvijas Universitāti tiešā sabiedriskā transporta pieturu tuvumā.

Ēkā pieejamas visas pilsētas komunikācijas.

Blakus atrodas izklaides centrs Vernisāža, Vērmaņdārzs, kā arī tirdzniecības centrs “Origo” un Centrālā dzelzceļa stacija. Netālu ir Latvijas Universitāte, sabiedriskā transporta pieturvietas.

Telpas ar lielisku ekspozīciju no Valdemāra ielas puses Būs piemērotas veikalam, skaistumkopšanas salonam vai medicīnas centram.

Lielā autotransporta un gājēju plūsma garantē dzīvīgumu jebkurā dienā un laikā, savukārt četri panorāmas skatlogi gādā par neizbēgamu iespēju tikt pamanītam pilsētas burzmā.

Kas būtiski – pieejama piekļuve cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Plānojumā ietilpst atvērta tipa tirdzniecības zona ar vairākiem palīgkabinetiem, divas vannas istabas un vairākas ūdens pieslēguma vietas, rezerves izeja uz ēkas kāpņu telpu.

Netālu no ēkas izvietota sabiedriskā transporta pieturvieta.

Piejams plašs stāvlaukums pie Skonto stadiona, automašīnas iespējams novietot arī uz tuvumā esošām ielām.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

 

 

Apskati citus sludinājumus

 

   
portrets Solvita Gulbe
NĪ darījumu vadītāja
LANĪDA sertifikāts: A-211
 

Mob. +371 25924674
solvita.gulbe@latio.lv
   
portrets

Ruslans Vengers
NĪ darījumu vadītājs


Mob. +371 29338236
ruslans.vengers@latio.lv

Piesakies jaunumiem