Atvērto durvju diena 22.07 | Ezerparka Nami | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Atvērto durvju diena 22.07 | Ezerparka Nami

2020-07-13

Pilsēta pilsētā - sabalansēta dzīves vide ar pārdomātu infrastruktūru!


Kad? 22. jūlijs
Cikos? 16:00-21:00
Kur? Rusova iela 7, Mežaparks

Īpašais piedāvājums – rezerve dzīvoklī atvērto durvju dienu ietvaros, un saņem dāvanā virtuves iekārtu no attīstītāja!


Ezerparka Nami ir dzīvojamo māju komplekss ar pārdomātiem dzīvokļu plānojumiem, pazemes stāvvietām, velo novietnēm un bērnu rotaļu laukumiem. Pieejami dzīvokļi platībā no 31m² līdz 72m².

Projekta jaunākajās mājās – apdare un platības mērķtiecīgi plānotas tā, lai tās nepārsniegtu cilvēku maksātspēju, bet vienlaicīgi apmierinātu prasīga klienta vēlmes. Iekšējā apdarē izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli, savukārt ēkas būvniecībā – kvalitatīvi, pārbaudīti un droši materiāli ar ilgu kalpošanas mūžu.
Interjerā dominē gaišie toņi, kas vizuāli telpas padara vēl lielākas. Jauno ēku projektēšanas un būvniecības procesā īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātei, mūsdienu tehnoloģijām un ekonomiska dzīvesveida īstenošanai.

Vairāk par dzīvokļiem: https://latio.lv/lv/jaunie-majokli/apartments-720

Ieinteresēja? Tiekamies 22. jūlijā - pastāstīsim vairāk!
Facebook event: https://www.facebook.com/events/314916769705439/

Mājokļu apskati organizēsim, īpaši rūpējoties par Jūsu drošību - ikvienam nodrošināsim dezinfekcijas un aizsarglīdzekļu pieejamību.

 

 

Piesakies jaunumiem