Atvērto durvju diena 30.05 | Privātmāja Baltezerā | Latio - pārdod dzīvokli, pārdod māju, nekustamie īpašumi, izīrē dzīvokli, iznomā biroju, izīrē ofisu. Dzīvokļu vērtēšana, māju vērtēšana, nekustamā īpašuma vērtēšana. Nekustamie īpašumi Latvijā, Nekustamie īpašumi Rīgā, Jūrmalā. Konsultācijas.

Atvērto durvju diena 30.05 | Privātmāja Baltezerā

2020-05-19

Ja meklē plašu mājokli ģimenei, šī ir lieliska iespēja klātienē aplūkot privātmāju, kas atrodas vien 70m attālumā no Lielā Baltezera!


 

Kad? 30. maijā plkst. 11:00-14:00
Kur? Piekrastes ielā 15, Baltezerā
Vairāk informācijas par īpašumuhttps://latio.lv/lv/ipasumi/123082

6 istabas, 3 vannasistabas, plaša garāža divām automašīnām, kamīns drēgnākiem vakariem un burvīgs skats uz ezeru. Tas ir jāredz klātienē! Tiem, kuri apmeklēs atvērto durvju dienu, būs iespēja iegādāties mājokli par īpašu cenu.

Reģistrēties iespējams atvērto durvju Facebook pasākuma ierakstā

Jautājumiem: oskars.eihe@latio.lv, tel. 22122929

Mājokļa apskati organizēsim, īpaši rūpējoties par Jūsu drošību - ikvienam nodrošināsim dezinfekcijas un aizsarglīdzekļu pieejamību. Kā arī aicinām interesentus reģistrēties, lai varam pienācīgi regulēt interesentu skaitu, kas vienlacīgi atradīsies ēkā.
Piesakoties atvērto durvju pasākuma apmeklēšanai, Tu apstiprini, ka neesi bijis saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un Tev nav slimības simptomu.

Tiekamies!

Piesakies jaunumiem